A Bolzano nyerte az EBEL-t

   

Az olaszok a mindent eldöntő meccs hosszabbításban hódították el a bajnoki címet Salzburgban.

Az első harmadban négyszer játszhatott emberelőnyben a házigazda Salzburg, ebből egyet kihasználtak Meckler révén. A második játékrészben az első bolzanói előny góllal zárult, Piché talált be Brückler kapujába, de Fahey két és fél perccel később újra az osztrákokat juttatta előnyhöz, emberelőnyben. A 35. percben kettős emberelőnyből megint egyenlítettek az olaszok, és mivel több találat nem esett, hosszabbítás következett.

A ráadás és az EBEL bajnoki címe a 12. percben dőlt el, Laliberté passzát Ziga Pance érvényesítette, így a szezon közben igazolt szlovén támadó EBEL-győzelemhez segítette a Bolzanót. Az újonc csapat egész szezonban mutatott játéka alapján megérdemelten lett aranyérmes az osztrák bázisú nemzetközi ligában.

Bolzano

EBEL, 2014. ápr. 13., vasárnap.
Brückler: 90,3% (Gracnar)
K
Hübl: 95,0% (Hell)
Mühlstein, Milam, Kristler, Roe, Meckler
1
Egger, Nicoletti, Strömberg, Sharp, Santorelli
Heinrich', Fahey, Raffl, Komarek, Latusa
2
Piché, Tomassoni, Pance, Whitfield, Laliberté
Trattnig, Boivin, Cullen, Brophey, Keith
3
Charlebois, Oberdörfer, Insam, Bernard, Gander
Pallestrang, Brucker, Nödl, Motzko, Hofer
4
Miglioranzi, Esposito A., Zisser, Schofield, Esposito J.
Don Jackson, Matt McIlvane
E
Tom Pokel
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 10:29 RBS PP Meckler Fahey Milam
1-1 26:27 HCB PP Piché Santorelli Strömberg
2-1 28:57 RBS PP Fahey Roe Nödl
2-2 34:26 HCB PP2 Sharp Santorelli Piché
2-3 71:27 HCB Pance Laliberté
40 Kapura lövések száma 31
12 Kiállításpercek 12
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
november 15., szerda
U18 14:40 UTEMIS 3-1VÉGE
U20 15:00 DHKVAS 5-4 BVÉGE
U20 15:30 PEFMAC 0-6VÉGE
U20 17:55 MISKMH 2-5VÉGE
MK 18:00 UTEKMH 4-3VÉGE
U18 18:00 ZEGSCC 1-10VÉGE
U18 19:00 ETOVAS 6-2VÉGE
U18 19:00 MACAVS 5-2VÉGE
U18 19:00 ZNOKMH 16-1VÉGE
november 16., csütörtök
U18 18:00 ZEGSCC 1-5VÉGE
U20 18:40 MACZNO 4-2VÉGE
U18 19:00 SZDPEF 1-3VÉGE
november 17., péntek
U20 15:40 EHLETO 4-3 HVÉGE
U20 15:40 RBSAVS 3-5VÉGE
KK 16:00 NOMMIS 1-2 BVÉGE
EL 17:30 BRASCC 3-2VÉGE
EL 18:00 UTEMAC 3-2VÉGE
EL 18:30 TITVC2 4-1VÉGE
U20 18:55 KMHUTE 8-4VÉGE
EBEL 19:15 VICAVS 0-1VÉGE
KK 20:00 RITGRN 2-0VÉGE
november 18., szombat
U20 12:40 RBSETO 3-0VÉGE
EWHL 13:00 KMHSAV 2-0VÉGE
U18 13:40 AVSUTE 3-6VÉGE
KK 16:00 GRNMIS 1-2 HVÉGE
U20 16:00 HCIAVS 1-2 HVÉGE
U18 16:10 VASZNO 2-10VÉGE
U18 16:40 KMHMAC ÉLŐ
U18 17:20 ETOMIS ÉLŐ
KK 20:00 NOMRIT 
november 19., vasárnap
U20 09:40 EHLAVS 
U20 09:40 HCIETO 
DEBL 12:30 KMHGEP 
U20 14:40 VASG99 
U20 15:00 ZNODHK 
KK 16:00 GRNNOM 
EL 17:00 SCCBRA 
EBEL 17:30 VSVAVS 
EL 18:00 FTCVC2 
U20 19:00 VICUTE 
KK 20:00 MISRIT 
november 20., hétfő
U20   OHCUTE 
EL 20:00 TITDAB 
    • M4 SPORT
november 21., kedd
EBEL 18:45 AVSKAC 
november 22., szerda
U18   ETOOKR 
U20   PEFETO 
U20 15:00 DHKKMH 
MK 18:00 DABMAC 
MK 18:00 FTCVAS 
MK 18:30 MISKMH 
MK 18:30 TITUTE 
november 23., csütörtök
U18   DHKAVS 
U18   GEPMAC 
U18   PEFUTE 
U18   SZDVAS 
U20   KMHETO 
U20   ZNOAVS 
U18 18:00 ZEGKMH 
U20 18:40 MACUTE 
november 24., péntek
EL 17:50 VC2SCC 
EL 18:00 DABFTC 
EL 18:30 MISBRA 
EBEL 18:45 AVSMZA 
EL 19:00 MACTIT 
   H I R D E T É S
Partnerünk