Williamson kijelölte az U18-as vb-keretet

   

Az ifjúsági válogatott 2 kapussal, 8 hátvéddel és 12 csatárral kezdi meg a divízió 1/B-s vb-t Székesfehérváron, vasárnap Szlovénia lesz az ellenfelünk.

A csütörtök délutáni edzőmeccs az utolsó vitás eseteket is eldöntötte, a péntek délelőtti edzés követően megnevezte a 22 fős világbajnoki csapatot az U18-as válogatott szakmai vezetése.

Az ifjúsági válogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Arany Gergely 1996 MAC
Kornakker Dániel 1996 Fehérvár
Védők:
Garát Zsombor 1997 MAC
Herner Olivér 1996 MAC
Jászai Dávid 1996 MAC
Kovács Attila 1996 Notre Dame Hounds (CAN)
Láday Tamás 1996 Fehérvár
Stipsicz Bence 1997 MAC
Szabó Bence 1998 Fehérvár
Szaller Márk 1996 Fehérvár
Támadók:
Egyed Márk 1996 Mikkeli (FIN)
Erdély Csanád 1996 Fehérvár
Galló Vilmos 1996 Linköping (SWE)
Gáspár Máté 1997 Linz (AUT)
Keresztury Erik 1996 Düsseldorf (GER)
Kiss Zsombor 1997 SC Bern (SUI)
Mazzag Dániel 1996 Fehérvár
Szabad Kevin 1997 Junior Capitals (AUT)
Szabó Krisztián 1996 Fehérvár
Terbócs István 1996 MAC
Vizi Dániel 1997 Fehérvár
Vokla Roland 1996 Fehérvár

HUN U18 2014

Fotó: Mudra László (MJSZ)

A stáb:

Szövetségi edző: Glen Williamson
Edző: Antal István, Jánosi Csaba, Svasznek Bence és Ondrejcik Rastislav
Kapusedző: Farkas Tamás
Csapatvezető: Nagy Attila
Felszerelésmenedzser: Tornyi Gábor

Felkészülési mérkőzés:

2014. április 10. 16.30 Magyarország–Ukrajna 4-3 hosszabbítás után

A székesfehérvári világbajnokság programja:

2014. április 13. 16.30 Magyarország–Szlovénia
2014. április 14. 16.30 Ausztria–Magyarország
2014. április 16. 16.30 Magyarország–Lengyelország
2014. április 17. 16.30 Japán–Magyarország
2014. április 19. 16.30 Ukrajna–Magyarország

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
november 17., péntek
U20 15:40 EHLETO 4-3 HVÉGE
U20 15:40 RBSAVS 3-5VÉGE
KK 16:00 NOMMIS 1-2 BVÉGE
EL 17:30 BRASCC 3-2VÉGE
EL 18:00 UTEMAC 3-2VÉGE
EL 18:30 TITVC2 4-1VÉGE
U20 18:55 KMHUTE 8-4VÉGE
EBEL 19:15 VICAVS 0-1VÉGE
KK 20:00 RITGRN 2-0VÉGE
november 18., szombat
U20 12:40 RBSETO 3-0VÉGE
EWHL 13:00 KMHSAV 2-0VÉGE
U18 13:40 AVSUTE 3-6VÉGE
KK 16:00 GRNMIS 1-2 HVÉGE
U20 16:00 HCIAVS 1-2 HVÉGE
U18 16:10 VASZNO 2-10VÉGE
U18 16:40 KMHMAC 1-10VÉGE
U18 17:20 ETOMIS 8-5VÉGE
KK 20:00 NOMRIT 3-1VÉGE
november 19., vasárnap
U20 09:40 EHLAVS 1-6VÉGE
U20 09:40 HCIETO 2-4VÉGE
DEBL 12:30 KMHGEP 7-1VÉGE
U20 14:40 VASG99 ÉLŐ
U20 15:00 ZNODHK ÉLŐ
KK 16:00 GRNNOM 0-1ÉLŐ
EBEL 17:30 VSVAVS 
EL 17:30 SCCBRA INFO
EL 18:00 FTCVC2 INFO
U20 19:00 VICUTE 
KK 20:00 MISRIT 
november 20., hétfő
U20   OHCUTE 
EL 20:00 TITDAB 
    • M4 SPORT
november 21., kedd
EBEL 18:45 AVSKAC 
november 22., szerda
U18   ETOOKR 
U20   PEFETO 
U20 15:00 DHKKMH 
MK 18:00 DABMAC 
MK 18:00 FTCVAS 
MK 18:30 MISKMH 
MK 18:30 TITUTE 
november 23., csütörtök
U18   DHKAVS 
U18   GEPMAC 
U18   PEFUTE 
U18   SZDVAS 
U20   KMHETO 
U20   ZNOAVS 
U18 18:00 ZEGKMH 
U20 18:40 MACUTE 
november 24., péntek
EL 17:50 VC2SCC 
EL 18:00 DABFTC 
EL 18:30 MISBRA 
EBEL 18:45 AVSMZA 
EL 19:00 MACTIT 
   H I R D E T É S
Partnerünk