Ukrajna a Távol-Keletre utazik

 

Világbajnoki ellenfelünk 24 fős kerettel indult Habarovszkba, ahonnan már vissza sem tér a gojangi vb előtt.

Csütörtökön két kapuzással zárta donyecki felkészülését az ukrán válogatott. Ezt követően Andrej Nazarov szövetségi kapitány kijelölte azt a 3 kapust, 8 védőt és 13 támadót, akik Habarovszkba utaznak a Japán, az Amur Habarovszk és az Admiral Vlagyivosztok elleni mérkőzésre. A csapatból egyelőre hiányzik Vitalij Ljutkevics, aki a Molot-Prikamje színeiben VHL-elődöntőt vív, ám csapata 3-1-es hátrányban van a Rubin Tyumeny ellen, így pénteken akár ki is eshet a csapatával.

Olekszandr Godinyuk, a válogatott NHL-t is megjárt másodedzője elmondta, odafigyelnek a riválisok, köztük Magyarország felkészülési mérkőzéseire is. Mint írtuk, vannak komoly hiányzók az ukrán válogatottban is.

Ukrajna habarovszki játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Szergej Gajducsenko 1989 Donbassz (KHL)
Mihajlo Sevcsuk 1994 Mologyaja Gvargyija (MHL)
Vagyim Szelivjorsztov 1981 HK Asztana (KAZ)
Védők:
Ruszlan Boriszenko 1983 Kompanyon-Naftogaz
Gyenyisz Iszajenko 1980 Kompanyon-Naftogaz
Igor Kugut 1984 Bilij Barsz
Mikola Ladigin 1983 Hull (GBR)
Jurij Navarenko 1979 Gomel (BLR)
Denisz Petruhno 1989 Donbassz (KHL)
Olekszandr Pobjedonovcev 1981 Titan (VHL)
Danyilo Szkripec 1994 Mologyaja Gvargyija (MHL)
Támadók:
Roman Blagoj 1987 Donbassz (KHL)
Artyom Bondarjev 1983 Bilij Barsz
Ruszlan Fedotenko 1979 Donbassz (KHL)
Makszim Kvitcsenko 1990 Donbassz (KHL)
Olekszandr Materuhin 1981 Dinamo Minszk (KHL)
Andrij Mihnov 1983 Metallurg Zslobin (BLR)
Dmitro Nyimenko 1988 Kompanyon-Naftogaz
Pavlo Padakin 1994 Donbassz (KHL)
Oleg Safarenko 1981 Junoszty Minszk (BLR)
Oleg Timcsenko 1978 Junoszty Minszk (BLR)
Olekszandr Torjanyik 1990 Donbassz (KHL)
Szerhij Varlamov 1978 Donbassz (KHL)
Viktor Zaharov 1994 Donbassz (KHL)

A világbajnokság menetrendje:

2014. április 20. 19.30 Dél-Korea–Magyarország
2014. április 21. 16.00 Magyarország–Ukrajna
2014. április 23. 12.30 Szlovénia–Magyarország
2014. április 24. 16.00 Magyarország–Ausztria
2014. április 26. 12.30 Magyarország–Japán

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
ROM 17:30 PROSCC 2-7VÉGE
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 2-10VÉGE
U20 15:40 KMHZNO 2-6VÉGE
U18 16:00 PEFAVS 0-6VÉGE
U20 17:40 AVSETO 9-0VÉGE
U20 17:40 VASDHK 4-6VÉGE
U18 17:45 SZDKMH 2-8VÉGE
U18 18:00 ZEGMIS 2-3VÉGE
U20 18:30 UTEMAC 2-3VÉGE
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 6-2VÉGE
U18 15:40 VSVETO 5-2VÉGE
U18 16:30 PEFSCC 1-7VÉGE
EL 17:50 VC2BRA 4-3 HVÉGE
EL 18:30 MISSCC 4-1VÉGE
EL 18:30 TITUTE 5-2VÉGE
EL 19:00 MACFTC 6-1VÉGE
U18 19:00 EHLMIS 2-4VÉGE
U18 19:00 ZASAVS 4-5VÉGE
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 
U18 12:40 ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 
U18 16:00 KACVAS 
U18 16:00 RBSMIS 
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 
U18 18:55 OHWKMH 
EBEL 19:15 HCIAVS 
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
U20 19:10 DHKEHL 
   H I R D E T É S
Partnerünk