A Lev a KHL-döntőbe jutott

 

A cseh csapat lett a Nyugati-főcsoport bajnoka a 2013/14-es szezonban.

A Lev Praha úgy lépett jégre csütörtökön, ha nyer, bejut a Gagarin Kupa döntőjébe. A csehek számára 19 kaput eltalált lövés is elég volt a győzelemhez, így az orosz bázisú liga jelenkori történetében először jutott be a fináléba nem orosz csapat. Ilyen utoljára 1988-ban történt még a szovjet bajnokságban, amikor a Dinamo Riga döntőzött a CSZKA Moszkvával.

KHL, 9580 néző.
Vehanen: 91,7% (Engren)
K
Sanford: 84,2% (Kolesznyik)
Maenpaa, Sevc, Azevedo, Novotny, Ridderwall
1
Kronwall, Jakovlev, Averin, Apalkov, Plotnyikov
Nemec, Oystrick, Vrána, Sekac, Thörnberg
2
Visnyevszkij, Holös, Petrov, Platt, Redlihs
Gragnani, O'Byrne, Birner, Kapanen, Repík
3
Vasziljev, Ljubuskin, Galimov, Kartajev, Konykov
Nakládal, Matai, Zackrisson, Kubalik
4
Gorohov, Sprukts, Kapusztyin, Muszatov, Csernyikov
Kari Jalonen
E
Dave King
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 10:45 LEV Repík Nakládal Kapanen
2-0 15:31 LEV PP Azevedo Nemec
2-1 16:51 LOK Platt Redlihs Kapusztyin
3-1 25:56 LEV Birner Repík Kapanen
3-2 37:05 LOK Platt Plotnyikov
19 Kapura lövések száma 24
4 Kiállításpercek 2
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 GEPSCC 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 
U20 12:40 VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
U20 14:45 G99DHK 
U20 15:50 SLLMAC 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk