A Lev a KHL-döntőbe jutott

 

A cseh csapat lett a Nyugati-főcsoport bajnoka a 2013/14-es szezonban.

A Lev Praha úgy lépett jégre csütörtökön, ha nyer, bejut a Gagarin Kupa döntőjébe. A csehek számára 19 kaput eltalált lövés is elég volt a győzelemhez, így az orosz bázisú liga jelenkori történetében először jutott be a fináléba nem orosz csapat. Ilyen utoljára 1988-ban történt még a szovjet bajnokságban, amikor a Dinamo Riga döntőzött a CSZKA Moszkvával.

KHL, 9580 néző.
Vehanen: 91,7% (Engren)
K
Sanford: 84,2% (Kolesznyik)
Maenpaa, Sevc, Azevedo, Novotny, Ridderwall
1
Kronwall, Jakovlev, Averin, Apalkov, Plotnyikov
Nemec, Oystrick, Vrána, Sekac, Thörnberg
2
Visnyevszkij, Holös, Petrov, Platt, Redlihs
Gragnani, O'Byrne, Birner, Kapanen, Repík
3
Vasziljev, Ljubuskin, Galimov, Kartajev, Konykov
Nakládal, Matai, Zackrisson, Kubalik
4
Gorohov, Sprukts, Kapusztyin, Muszatov, Csernyikov
Kari Jalonen
E
Dave King
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 10:45 LEV Repík Nakládal Kapanen
2-0 15:31 LEV PP Azevedo Nemec
2-1 16:51 LOK Platt Redlihs Kapusztyin
3-1 25:56 LEV Birner Repík Kapanen
3-2 37:05 LOK Platt Plotnyikov
19 Kapura lövések száma 24
4 Kiállításpercek 2
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL 5-0VÉGE
U20 17:45 ZNOMAC 4-6VÉGE
U20 18:45 UTEDHK 4-1VÉGE
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
ROM 17:30 BRAGAL 
ROM 17:30 STESCC 
január 20., szombat
EWHL   SAVKMH 
U18 11:30 GEPZEG 
U18 13:40 KMHMIS 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
U18 16:15 KACAVS 
MK 17:15 MISUTE 
    • M4 SPORT
ROM 17:30 BRAGAL 
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
ROM 18:30 SCCSST 
U18 19:10 VASETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
U18 20:00 ZNOMAC 
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 
U18 13:30 KACMAC 
U18 14:20 MISOKW 
U18 14:30 RBSAVS 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
Partnerünk