Williamson keretet szűkített

   

Az első nap végére 4 kapus, 8 hátvéd és 15 csatár maradt az U18-as válogatott vb-felkészülési keretében.

2 jeges, 1 szárazedzés és elméleti felkészítés volt az ifjúsági válogatott hétfői programja. A nap végén a stáb 27 fősre csökkentette a 34-ös keretet. A divízió 1/b csoportos világbajnokság vasárnap kezdődik, csütörtökön az ukránokkal edzőmeccselünk.

Az ifjúsági válogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Arany Gergely 1996 MAC
Daoda Olivér 1996 Flemingsberg (SWE)
Kornakker Dániel 1996 Fehérvár
Plesz Bendegúz 1997 Fehérvár
Védők:
Garát Zsombor 1997 MAC
Herner Olivér 1996 MAC
Jászai Dávid 1996 MAC
Kaiser Vilmos 1996 Vasas
Láday Tamás 1996 Fehérvár
Stipsicz Bence 1997 MAC
Szabó Bence 1998 Fehérvár
Szaller Márk 1996 Fehérvár
Támadók:
Baranyai Balázs 1997 Fehérvár
Egyed Márk 1996 Mikkeli (FIN)
Erdély Csanád 1996 Fehérvár
Galló Vilmos 1996 Linköping (SWE)
Gáspár Máté 1997 Linz (AUT)
Keresztury Erik 1996 Düsseldorf (GER)
Kiss Zsombor 1997 SC Bern (SUI)
Kovács Attila 1996 Notre Dame Hounds (CAN)
Mazzag Dániel 1996 Fehérvár
Szabad Kevin 1997 Junior Capitals (AUT)
Szabó Krisztián 1996 Fehérvár
Terbócs István 1996 MAC
Varga Olivér 1996 Vasas
Vizi Dániel 1997 Fehérvár
Vokla Roland 1996 Fehérvár

A stáb:

Szövetségi edző: Glen Williamson
Edző: Antal István, Jánosi Csaba és Ondrejcik Rastislav
Kapusedző: Farkas Tamás
Csapatvezető: Nagy Attila
Felszerelésmenedzser: Magyar Péter

Felkészülési mérkőzés:

2014. április 10. 16.30 Magyarország–Ukrajna (Jégpalota)

A székesfehérvári világbajnokság programja:

2014. április 13. 16.30 Magyarország–Szlovénia
2014. április 14. 16.30 Ausztria–Magyarország
2014. április 16. 16.30 Magyarország–Lengyelország
2014. április 17. 16.30 Japán–Magyarország
2014. április 19. 16.30 Ukrajna–Magyarország

Cimkék: , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
március 23., csütörtök
U18 16:40 KMHPEF 3-5VÉGE
március 24., péntek
ROM 17:30 BRASCC 5-4VÉGE
U16 19:40 MACAVS 1-4VÉGE
március 25., szombat
U20 12:15 DHKAVS 5-7VÉGE
U20 18:00 MACVAS 4-0VÉGE
március 26., vasárnap
ROM 17:30 SCCBRA 3-4VÉGE
U16 18:00 AVSMAC 3-1VÉGE
március 27., hétfő
U18 18:10 UTESCC INFO
március 28., kedd
U18 18:40 SCCUTE 
március 29., szerda
KHL 18:00 LOKSZK 
    • SPORT 2
március 30., csütörtök
KHL 18:00 AKBMMG 
    • SPORT 2
március 31., péntek
ROC 16:10 MISVIC 
április 1., szombat
ROC 16:10 MISSLL 
április 2., vasárnap
ROC 13:10 MISRIT 
április 3., hétfő
VÁL 19:00 HUNSWE 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk