Williamson keretet szűkített

   

Az első nap végére 4 kapus, 8 hátvéd és 15 csatár maradt az U18-as válogatott vb-felkészülési keretében.

2 jeges, 1 szárazedzés és elméleti felkészítés volt az ifjúsági válogatott hétfői programja. A nap végén a stáb 27 fősre csökkentette a 34-ös keretet. A divízió 1/b csoportos világbajnokság vasárnap kezdődik, csütörtökön az ukránokkal edzőmeccselünk.

Az ifjúsági válogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Arany Gergely 1996 MAC
Daoda Olivér 1996 Flemingsberg (SWE)
Kornakker Dániel 1996 Fehérvár
Plesz Bendegúz 1997 Fehérvár
Védők:
Garát Zsombor 1997 MAC
Herner Olivér 1996 MAC
Jászai Dávid 1996 MAC
Kaiser Vilmos 1996 Vasas
Láday Tamás 1996 Fehérvár
Stipsicz Bence 1997 MAC
Szabó Bence 1998 Fehérvár
Szaller Márk 1996 Fehérvár
Támadók:
Baranyai Balázs 1997 Fehérvár
Egyed Márk 1996 Mikkeli (FIN)
Erdély Csanád 1996 Fehérvár
Galló Vilmos 1996 Linköping (SWE)
Gáspár Máté 1997 Linz (AUT)
Keresztury Erik 1996 Düsseldorf (GER)
Kiss Zsombor 1997 SC Bern (SUI)
Kovács Attila 1996 Notre Dame Hounds (CAN)
Mazzag Dániel 1996 Fehérvár
Szabad Kevin 1997 Junior Capitals (AUT)
Szabó Krisztián 1996 Fehérvár
Terbócs István 1996 MAC
Varga Olivér 1996 Vasas
Vizi Dániel 1997 Fehérvár
Vokla Roland 1996 Fehérvár

A stáb:

Szövetségi edző: Glen Williamson
Edző: Antal István, Jánosi Csaba és Ondrejcik Rastislav
Kapusedző: Farkas Tamás
Csapatvezető: Nagy Attila
Felszerelésmenedzser: Magyar Péter

Felkészülési mérkőzés:

2014. április 10. 16.30 Magyarország–Ukrajna (Jégpalota)

A székesfehérvári világbajnokság programja:

2014. április 13. 16.30 Magyarország–Szlovénia
2014. április 14. 16.30 Ausztria–Magyarország
2014. április 16. 16.30 Magyarország–Lengyelország
2014. április 17. 16.30 Japán–Magyarország
2014. április 19. 16.30 Ukrajna–Magyarország

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 
U18 17:40 AVSKMH 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 MISMAC 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk