Szépített a Szalavat Julajev

 

Eldőlt, a keleti főcsoportdöntőben nem történik söprés.A két idegenben elbukott mérkőzés után a Szalavat Julajev hazai jégen a 4. percben vezetést szerzett Pihlström emberelőnyös góljával. A 46. percben Szlepisev gólja után Kosecskint Pecsurszkij váltotta a Metallurg kapujában, ám a fiatal kapus is kapott kettőt, Pihlström és Záborsky is emberelőnybe talált be neki. Folytatás szerdán ugyanitt, Ufában.

KHL, 8040 néző.
Vasziljevszkij Andrej: 100% (Szohatszkij)
K
Kosecskin: 90,9% (Pecsurszkij: 60,0%)
Kulda, Sopel, Dubrovszkij, Mereszkin, Hlisztov
1
Antyipin, Birjukov, Zaripov, Kovár, Mozjakin
Visnyevszkij, Proskin, Záborsky, Makarov, Hartikainen
2
Tyerescsenko, Habarov, Kazionov, Paré, Potyehin
Zubarjev, Kolcov, Kajgorodov, Mirnov, Pihlström
3
Ibragimov, Lee, Koszov, Platonov, Junykov
Vasziljevszkij Alekszej, Iszangulov, Gluhov, Szlepisev, Sztyepanov
4
Malenykih, Brent, Grigorenko, Tyimkin
Vlagyimir Jurzinov
E
Mike Keenan
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 03:51 SZJ PP Pihlström Kolcov Mirnov
2-0 45:28 SZJ Szlepisev Sztyepanov Kulda
3-0 46:08 SZJ PP Pihlström Zubarjev Kolcov
4-0 54:22 SZJ PP Záborsky Visnyevszkij Proskin
27 Kapura lövések száma 22
14 Kiállításpercek 16
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 
KK 17:30 BRACZB INFO
EL 18:00 DABMAC INFO
EL 18:00 UTEVC2 INFO
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC INFO
U20 20:00 HDJMAC 
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 
U20 12:40 VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
U20 14:45 G99DHK 
U20 15:50 SLLMAC 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk