Kaszjancsuk és Ponyikarovszkij nem megy Gojangba

   

Ukrajna két legjobb támadója nem vesz részt a divízió 1/A-s világbajnokságon.

Hétfőn megnevezték azt a 30 játékost, akikkel megkezdi a felkészülést a dél-koreai világbajnokságra Andrej Nazarov. A listán az előzetes várakozásoknak megfelelően nem szerepel Konsztantyin Kaszjancsuk és Alekszej Ponyikarovszkij. Ukrajna jelenlegi keretében 3 kapus, 11 védő és 16 támadó található, közülük egy kapus, két védő és nyolc támadó tartozik a KHL-es Donbassz kötelékébe. A csapat hétfőtől Donyeckben edz, majd Habarovszkon keresztül érkezik Dél-Koreába.

Ukrajna bő játékoskerete a divízió 1/A-s világbajnokságra:

Kapusok: Szergej Gajducsenko (Donbassz), Vagyim Szelivjorsztov (HK Asztana, KAZ), Mihajlo Sevcsuk (Mologyaja Gvargyija, MHL)

Védők: Gennadij RazinDenisz Petruhno (mindketten Donbassz), Olekszandr Pobjedonovcev (Titan, VHL), Vitalij Ljutkevics (Molot-Prikamje, VHL),  Gyenyisz IszajenkoRuszlan Boriszenko (mindketten Kompanyon-Naftogaz), Vlagyimir AlekszjukIgor Kugut (mindhárman Bilij Barsz), Danyilo Szkripec (Mologyaja Gvargyija, MHL), Jurij Navarenko (Gomel, BLR), Mikola Ladigin (Hull, GBR)

Támadók: Ruszlan FedotenkoOlekszandr Torjanyik, Jevgen BeluhinViktor ZaharovMakszim KvitcsenkoRoman BlagojSzerhij VarlamovPavlo Padakin (mind a nyolcan Donbassz), Samil Ramazanov (HK Rjazany, VHL), Dmitro NyimenkoSzerhij Csernenko (mindketten Kompanyon-Naftogaz), Artyom Bondarjev (Bilij Barsz), Oleg TimcsenkoOleg Safarenko  (mindketten Junoszty Minszk, BLR), Andrij Mihnov (Metallurg Zslobin, BLR), Olekszandr Materuhin (Dinamo Minszk, KHL)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 17., vasárnap
ROM 10:30 SCCSPO 18-0VÉGE
EWHL 12:15 MEMKMH 3-4 HVÉGE
EBYSL 13:40 AVSVSV 5-0VÉGE
EBYSL 14:00 ETOSLL 5-3VÉGE
U20 16:00 MISVAS 1-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSZNO 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCDAB 5-1VÉGE
EL 18:30 UTEMAC 1-5VÉGE
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 
KHL 15:00 AVGSZK 
    • SPORT 2
U20 15:40 KMHZNO 
U18 16:00 PEFAVS 
U20 17:40 AVSETO 
U20 17:40 VASDHK 
U18 17:45 SZDKMH 
U18 18:00 ZEGMIS 
U20 18:30 UTEMAC 
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 
U18 15:40 VSVETO 
U18 16:30 PEFSCC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:30 MISSCC 
EL 18:30 TITUTE 
EL 19:00 MACFTC 
U18 19:00 EHLMIS 
U18 19:00 ZASAVS 
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 
U18 12:40 ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 
U18 16:00 KACVAS 
U18 16:00 RBSMIS 
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 
U18 18:55 OHWKMH 
EBEL 19:15 HCIAVS 
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
   H I R D E T É S
Partnerünk