Előny ismét a Brassónál

A román bajnoki döntő ötödik mérkőzését a Brassó húzta be, a HSC nem hibázhat többet.

Két-két légiós hiányzott mindkét oldalon a hétfői meccsen, a hazaiaknál Saluga és Hietamaki, a vendégeknél Ölander és Hruby nem öltözött be. Ott volt viszont a vendégeknél Curilla, akinek az előző meccsen az orra sérült meg. A Brassó szerzett kétgólos előnyt az első harmadban, a két Csanád, Fodor és Virág volt eredményes. A meccs felénél Curilla találatával lopózott közelebb a HSC, de a 35. percben Virág Csanád előnyből visszaállította a kétgólos hazai előnyt. A harmad végén Becze és Wehrs kakaskodott egyet, így számukra két perces pihenővel kezdődött a harmadik 20 perc. Az amúgy is rendkívül sok érzelemmel játszó Becze később megmutatta, hogy felpörgött állapotban mennyi hasznos dologra is képes, a harmadik harmadban az ő duplájával mentette hosszabbításra a meccset a HSC. A hosszabbításban azonban ugyanúgy, mint pénteken Csíkszeredában, érkezett Dornic, és eldöntötte a meccset a Farkasok javára. A vége 4-3, a Brassó első bajnoki címe kapujába került.