A 82. percben nyert a Metallurg

 

A keleti főcsoportdöntő második mérkőzésén kétszeri hosszabbítás döntött.

A találkozó 10. percében Lee passzából Zaripov megszerezte a vezetést a Metallurgnak, ám szinte teljesen váratlanul a harmad utolsó másodpercében Pihlström kiegyenlített. A második harmadban a Szalavat Julajev játszott jobban, a 24. percben Zubarjev révén az ufaiak a vezetést is megszerezték. A harmadik húsz percben viszont a magnyitogorszkiak akarata érvényesült, a játékrész közepén Koszov passzára Paré érkezett középütt. Az első hosszabbítás nem hozott döntés, a második 2. perce viszont igen, Mozjakin találatával nyert a Metallurg és összesítésben 2-0-ra vezet, akárcsak Nyugaton a Lev a Lokomotiv ellen.

KHL, 7491 néző.
Kosecskin: 95,5% (Pecsurszkij)
K
Vasziljevszkij Andrej: 89,7% (Szohatszkij)
Antyipin, Birjukov, Zaripov, Kovár, Mozjakin
1
Visnyevszkij, Scsitov, Zinovjev, Filatov, Hlisztov
Tyerescsenko, Habarov, Kazionov, Paré, Potyehin
2
Kulda, Sopel, Záborsky, Makarov, Hartikainen
Ibragimov, Lee, Koszov, Platonov, Junykov
3
Zubarjev, Kolcov, Kajgorodov, Mirnov, Pihlström
Malenykih, Osala, Brent, Grigorenko, Tyimkin
4
Vasziljevszkij Alekszej, Iszangulov, Mereszkin, Szlepisev, Sztyepanov
Mike Keenan
E
Vlagyimir Jurzinov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 09:26 MMG PP Zaripov Lee
1-1 19:59 SZJ Pihlström Hartikainen
1-2 23:13 SZJ PP Mirnov Zubarjev Kolcov
2-2 49:10 MMG Paré Koszov
3-2 81:05 MMG Mozjakin Antyipin
29 Kapura lövések száma 44
30 Kiállításpercek 12
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 4-2VÉGE
U18 12:45 VSVKMH 11-0VÉGE
U20 12:50 HDJKMH 4-5VÉGE
EWHL 13:00 KMHNEH 7-0VÉGE
KK 13:30 CZBTXU 2-3 HVÉGE
KK 17:30 MISBRA 3-0VÉGE
EBEL 17:45 AVSEHL 1-4VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 0-3VÉGE
EL 18:00 FTCMAC 4-3VÉGE
U20 18:00 VICVAS 0-3VÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-2VÉGE
október 24., kedd
U18 18:40 AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 16:00 PEFDHK 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
október 30., hétfő
EL 18:30 TITBRA 
EL 20:00 MISSCC 
    • M4 SPORT
október 31., kedd
U20 12:15 DHKVAS 
   H I R D E T É S
Partnerünk