Japán kedd óta készül a vb-re

 

Tapasztalt kerettel, 27 játékossal kezdte meg a felkészülést Japán a közelgő gojangi divízió 1/A csoportos világbajnokságra.

A kiválasztottak közül csak a minden bizonnyal harmadik számú kapus Inoue, valamint három védő, Szakata, Akimoto és Hasiba nem rendelkezik tapasztalattal felnőtt világbajnokságokról. A keret április 7-éig otthon készül, majd egy edzőmeccset játszik Dél-Koreával. Ezt követően a csapat Habarovszkba költözik, ahol egyhetes edzőtábor következik, amelynek során minden bizonnyal megmérkőznek az ukránokkal és két KHL-csapattal. Április 19-én érkeznek meg a vb helyszínére, 20-án Szlovénia ellen kezdik meg világbajnoki szereplésüket.

A keret:

kapusok:
Nariszava Juta (1987, Oji Eagles)
Fukufudzsi Jutaka (1982, Nikko Icebucks)
Inoue Micuaki (1986, High 1)

védők:
Janadori Sinja (1986, Nippon Paper Cranes)
Szakata Shun (1987, Nippon Paper Cranes)
Akimoto Denis (1991, Nippon Paper Cranes)
Aaron Keller (1975, Oji Eagles)
Haga Joszuke (1986, Oji Eagles)
Hasiba Rjo (1986, Oji Eagles)
Jamasita Takafumi (1987, Oji Eagles)
Szaszaki Kazumasza (1989, Oji Eagles)
Hasimoto Rjo (1992, Oji Eagles)

csatárok:
Obara Daiszuke (1981, Nippon Paper Cranes)
Nisivaki Maszahito (1984, Nippon Paper Cranes)
Szato Hirosi (1983, Nippon Paper Cranes)
Sigeno Sunszuke (1990, Nippon Paper Cranes)
Takagi Kenta (1993, Nippon Paper Cranes)
Szaito Takesi (1981, Oji Eagles)
Szato Sho (1983, Oji Eagles)
Kudzsi Suhei (1987, Oji Eagles)
Mitamura Kohei (1992, Oji Eagles)
Takahasi Szeidzsi (1993, Oji Eagles)
Oszava Juto (1993, Oji Eagles)
Tanaka Go (1983, Tohoku Free Blades)
Kavai Takuma (1988, Tohoku Free Blades)
Jamasita Takura (1988, Tohoku Free Blades)
Ueno Hiroki (1986, Nikko Icebucks)

Cimkék: , , , , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 16., szombat
EWHL 11:30 INGKMH 3-4VÉGE
U18 12:00 ETOMAC 2-5VÉGE
U18 14:40 MISVAS 4-2VÉGE
U20 14:40 MACUTE 4-2VÉGE
U18 16:10 AVSKMH 12-1VÉGE
EL 17:30 BRATIT 6-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSPO 17-1VÉGE
SVK3 18:00 ISKKMH 4-3VÉGE
EBJL 18:20 UTEZNO 3-4VÉGE
szeptember 17., vasárnap
ROM 10:30 SCCSPO 18-0VÉGE
EWHL 12:15 MEMKMH 3-4 HVÉGE
EBYSL 13:40 AVSVSV 5-0VÉGE
EBYSL 14:00 ETOSLL 5-3VÉGE
U20 16:00 MISVAS 1-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSZNO 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCDAB 5-1VÉGE
EL 18:30 UTEMAC 1-5VÉGE
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U20 12:55 KMHZNO 
U18 14:20 UTESCC 
KHL 15:00 AVGSZK 
    • SPORT 2
U18 16:00 PEFAVS 
U20 17:40 AVSETO 
U20 17:40 VASDHK 
U18 17:45 SZDKMH 
U18 18:00 ZEGMIS 
U20 18:30 UTEMAC 
szeptember 22., péntek
U18   EHLMIS 
U18   RBSMAC 
U18   VSVETO 
U18   ZASAVS 
U18 16:30 PEFSCC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:30 MISSCC 
EL 18:30 TITUTE 
EL 19:00 MACFTC 
szeptember 23., szombat
U18   EHLAVS 
U18   KACVAS 
U18   OHWKMH 
U18   RBSMIS 
U18   VICUTE 
U18   VSVMAC 
U18   ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
szeptember 24., vasárnap
U18   EHLMAC 
U18   RBSETO 
U18   VSVAVS 
U18   ZASMIS 
U20   DHKAVS 
U20   ZNOUTE 
U20 12:10 KMHVAS 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
   H I R D E T É S
Partnerünk