34 csapat már ismert a CHL-ben

 

A bajnoki rájátszások előrehaladtával eldőlt, mely csapatok kapnak B licenszt a jégkorong Bajnokok Ligájában.

Az alapító 26 A liszenszes csapat mellett 8 B kategóriás klub részvétele már biztos az újonnan induló európai kupának. Osztrák színekben a Bolzano EBEL-döntősként, a Villach elődöntősként, Csehországból az Ocelári Trinec alapszakasz-másodikként, Németországból a Hamburg Freezers alapszakaszgyőztesként, Svájcból a Genéve-Servette és a Kloten Flyers elődöntősként, míg Svédországból a Skelleftea alapszakaszgyőztesként, a Vaxjö Lakers pedig elődöntősként kvalifikálta magát a CHL-be.

A Champions Hockey League jelenlegi mezőnye:

Ausztria (EBEL): Red Bull Salzburg, Vienna Capitals + Bolzano, Villach
Csehország (Extraliga): Bílí Tygrí Liberec, CSOB Pojistovná Pardubice, Sparta Praha, Vítkovice Ostrava + Ocelári Trinec
Finnország (Liiga): IFK Helsinki, JYP Jyvaskyla, KalPa Kuopio, Karpat Oulu, Tappara Tampere, TPS Turku
Németország (DEL): Adler Mannheim, Eisbaren Berlin, ERC Ingolstadt, Krefeld Pinguine + Hamburg Freezers
Svájc (NLA): SC Bern, Fribourg-Gottéron, Zürich Lions, EV Zug + Genéve-Servette, Kloten Flyers
Svédország (SHL): Djurgarden Stockholm, Frölunda Göteborg, Farjestad Karlstad, HV71 Jönköping, Linköpings HC, Lulea Hockey + Skelleftea, Vaxjö Lakers

Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
március 26., vasárnap
ROM 17:30 SCCBRA 3-4VÉGE
U16 18:00 AVSMAC 3-1VÉGE
március 27., hétfő
U18 18:10 UTESCC 3-2 HVÉGE
március 28., kedd
U18 18:40 SCCUTE 3-8VÉGE
március 30., csütörtök
KHL 18:00 AKBMMG 
    • SPORT 2
U14 18:40 UTEAVS 
március 31., péntek
NHL 02:05 NSHTOR 
    • SPÍLER TV
ROC 15:40 VSVAVS 
ROC 16:10 MISVIC 
április 1., szombat
NHL 01:05 NYRPIT 
    • SPÍLER TV
ROC 15:40 MÜNAVS 
ROC 16:10 MISSLL 
április 2., vasárnap
NHL 01:05 TBLMTL 
    • SPÍLER TV
NHL 04:00 EDMANA 
    • SPÍLER TV
ROC 10:10 OLLAVS 
ROC 13:10 MISRIT 
NHL 21:05 BUFNYI 
    • SPÍLER TV
április 3., hétfő
U14   AVSUTE 
NHL 00:05 CBJWSH 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 HUNSLO 
VÁL 19:00 HUNSWE 
április 4., kedd
U18 13:10 HUNSLO 
április 5., szerda
U14   UTEAVS 
NŐI 15:40 HUNSVK 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk