Brassó–HSC Csíkszereda 3-1

 

A román bajnokság döntőjének első mérkőzését a kék-sárgák nyerték.

Az összecsapás 12. percében Curilla góljával a Csíkszereda szerzett vezetést, ám két és fél perc múlva Nagy Csaba egyenlített. A középső harmad nem hozott gólt, a harmadik eleje viszont kettőt is. A 46. percben Virág Csanád találatával már a Brassó vezetett, két percre rá pedig Wehrs duplázta meg a hazaiak előnyét, így alakult ki a 3-1-es végeredmény. A két csapat kedden újra összecsap Brassóban.

A döntő menetrendje:

2014.03.31. 17:30: Brassó–HSC Csíkszereda 3-1
2014.04.01. 19:30: Brassó–HSC Csíkszereda (Brassó)
2014.04.03. 19:30: HSC Csíkszereda–Brassó (Csíkszereda)
2014.04.04. 17:30: HSC Csíkszereda–Brassó (Csíkszereda)
2014.04.07. 19:00: Brassó–HSC Csíkszereda (Brassó, ha szükséges)
2014.04.09. 19:30: HSC Csíkszereda–Brassó (Csíkszereda, ha szükséges)
2014.04.10. tbd: Brassó–HSC Csíkszereda (Brassó, ha szükséges)

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 9., szombat
DEBL 11:15 GEPGRZ 9-2VÉGE
U18 13:00 VICETO 3-2 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 5-1VÉGE
U18 15:00 KACMAC 0-3VÉGE
EWHL 16:15 SAEKMH 1-4VÉGE
DEBL 16:25 MACLNZ 4-0VÉGE
EL 17:00 SCCMAC 3-4VÉGE
EL 17:00 VC2UTE 4-6VÉGE
U18 17:10 OKWMIS 2-3VÉGE
EL 17:30 BRAMIS 0-3VÉGE
U18 17:30 KMHEHL 0-10VÉGE
EBEL 17:45 AVSDEC 2-1VÉGE
U18 18:40 UTERBS 1-2VÉGE
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
BL 20:00 ZSCLIB 
    • SPORT 2
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 
EL 17:50 VC2MAC 
MK 18:00 DABVAS 
U18 18:00 SZDDHK 
december 14., csütörtök
U18   MISMAC 
U18 16:00 PEFZEG 
MK 18:00 UTEMIS 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18   AVSMIS 
U18   MACETO 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk