Metallurg–Szalavat Julajev döntő Keleten

 

A Szibirt kisöprő magnyitogorszkiak mellett a 2011-es Gagarin Kupa-győztes ufaiak jutottak be a rájátszás harmadik fordulójába.

A 4. percben Visnyevszkij emberelőnyös góljával a Szalavat Julajev szerzett vezetést, amit kilenc perccel később Blohin kiegyenlített. A harmadik harmad elején Mirnov révén újra a baskírok vezettek, az 52. percben pedig Szlepisev kétgólosra növelte az előnyt. A végén Dawes szépíteni tudott, egyenlíteni nem, így a Szalavat Julajev került be a főcsoportdöntőbe. A Metallurg–Szalavat Julajev párharc a Gagarin Kupa-döntőbe jutásért április 3-án kezdődik.

KHL, 7820 néző.
Vasziljevszkij Andrej: 93,3% (Szohatszkij)
K
Jeremejev: 90,3% (Malgin)
Visnyevszkij, Proskin, Ankugyinov, Zinovjev, Hlisztov
1
Barker, Lundin, Boyd, Bochenski, Dawes
Kulda, Sopel, Makarov, Pankov, Hartikainen
2
Litvinyenko, Szavcsenko, Antropov, Rugyenko, Sztarcsenko
Zubarjev, Kolcov, Kajgorodov, Mirnov, Pihlström
3
Blohin, Szemjonov, Puskarjov, Romanov K., Upper
Vasziljevszkij Alekszej, Iszangulov, Mereszkin, Szlepisev, Sztyepanov
4
Grebenscsikov, Gavrilin, Poliscsuk, Rahmanov
Vlagyimir Jurzinov
E
Ari-Pekka Selin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 03:36 SZJ PP Visnyevszkij Kajgorodov
1-1 12:45 BAA Blohin Rugyenko Antropov
2-1 42:45 SZJ PP Mirnov Makarov Kulda
3-1 51:44 SZJ Szlepisev Sztyepanov
3-2 56:24 BAA PP Dawes Barker
31 Kapura lövések száma 30
8 Kiállításpercek 10
Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 18., szerda
U20 16:50 KMHMIS 5-1VÉGE
U20 19:30 MACZEG 10-1VÉGE
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF 6-1VÉGE
U18 16:00 AVSUTE 3-4 HVÉGE
U18 16:00 ETOMIS 2-3 HVÉGE
EBYSL 18:00 AVSVIC 5-1VÉGE
MOL 18:00 DABBRA 3-4 HVÉGE
U18 18:10 VASMAC 1-4VÉGE
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 17:10 VASMZA 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
EBJL 18:55 VSVAVS 
MOL 19:00 MACGAL INFO
MOL 19:00 MISSCC INFO
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
MOL 12:30 FTCBRA 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
U18   TVSMIS 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk