USA–Csehország 3-1

Kanada után a másik észak-amerikai válogatott is megszenvedett európai ellenfelével, ám a csehek így sem tudták megakadályozni az USA döntőbe jutását.

Az Egyesült Államok az 5. percben vezetést szerzett Baldwin emberelőnyös góljával, a harmad során 21-1-re nyerték a kapura lövési mutatót. A második játékrészben viszont aktívabbá váltak a csehek, csak 16-8 volt a kapura lövési arány az amerikaiaknak, a 38. percben pedgi Pribylová egyenlített, ez volt az USA második kapott gólja a tornán. A záró húsz percben viszont Gilmore és Kent is betalált Peslarová kapujába, így az amerikaiak jutottak a döntőbe, ahol Kanadával találkoznak vasárnap 18.30-tól, míg Csehország 15 órától játszik Oroszország ellen a harmadik helyért. Az Egyesült Államok 3-1-re nyert, ami mindenféleképpen előremutató abból a szempontból, hogy 2013-ban 10-0 lett a végeredmény.