A Barisz legyőzte a Szalavat Julajevet

   

A kazahok 3-2-re felzárkóztak összesítésben a baskírok ellen.

A 8. percben Rugyenko góljával a Barisz szerzett vezetést, majd hét és fél perccel később Visnyevszkij egyenlített. A 38. percben pedig Rugyenko a gólja után gólpasszt jegyzett Bochenski mellett Boyd góljánál, több találat pedig  nem született, így a kazahok összesítésben szépítettek az ufaiak ellen. A párharc szombaton folytatódik, a Szalavat Julajev hazai jégen juthat tovább.

KHL, 4070 néző.
Jeremejev: 96,0% (Malgin)
K
Vasziljevszkij Andrej: 95,3% (Szohatszkij)
Barker, Lundin, Boyd, Bochenski, Dawes
1
Babcsuk, Proskin, Ankugyinov, Zinovjev, Hlisztov
Litvinyenko, Szavcsenko, Antropov, Rugyenko, Sztarcsenko
2
Kulda, Sopel, Makarov, Filatov, Hartikainen
Blohin, Kudroc, Puskarjov, Romanov K., Upper
3
Visnyevszkij, Zubarjev, Kajgorodov, Mirnov, Pihlström
Grebenscsikov, Gavrilin, Poliscsuk, Rahmanov
4
Vasziljevszkij Alekszej, Iszangulov, Mereszkin, Szlepisev, Sztyepanov
Ari-Pekka Selin
E
Vlagyimir Jurzinov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 07:25 BAA Rugyenko Szavcsenko
1-1 14:56 SZJ Visnyevszkij Sztyepanov
2-1 37:01 BAA Boyd Bochenski Rugyenko
43 Kapura lövések száma 25
6 Kiállításpercek 12
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
november 17., péntek
U20 15:40 EHLETO 4-3 HVÉGE
U20 15:40 RBSAVS 3-5VÉGE
KK 16:00 NOMMIS 1-2 BVÉGE
EL 17:30 BRASCC 3-2VÉGE
EL 18:00 UTEMAC 3-2VÉGE
EL 18:30 TITVC2 4-1VÉGE
U20 18:55 KMHUTE 8-4VÉGE
EBEL 19:15 VICAVS 0-1VÉGE
KK 20:00 RITGRN 2-0VÉGE
november 18., szombat
U20 12:40 RBSETO 3-0VÉGE
EWHL 13:00 KMHSAV 2-0VÉGE
U18 13:40 AVSUTE 3-6VÉGE
KK 16:00 GRNMIS 1-2 HVÉGE
U20 16:00 HCIAVS 1-2 HVÉGE
U18 16:10 VASZNO 2-10VÉGE
U18 16:40 KMHMAC 1-10VÉGE
U18 17:20 ETOMIS 8-5VÉGE
KK 20:00 NOMRIT 3-1VÉGE
november 19., vasárnap
U20 09:40 EHLAVS 1-6VÉGE
U20 09:40 HCIETO 2-4VÉGE
DEBL 12:30 KMHGEP 7-1VÉGE
U20 14:40 VASG99 ÉLŐ
U20 15:00 ZNODHK ÉLŐ
KK 16:00 GRNNOM 0-1ÉLŐ
EBEL 17:30 VSVAVS 
EL 17:30 SCCBRA INFO
EL 18:00 FTCVC2 INFO
U20 19:00 VICUTE 
KK 20:00 MISRIT 
november 20., hétfő
U20   OHCUTE 
EL 20:00 TITDAB 
    • M4 SPORT
november 21., kedd
EBEL 18:45 AVSKAC 
november 22., szerda
U18   ETOOKR 
U20   PEFETO 
U20 15:00 DHKKMH 
MK 18:00 DABMAC 
MK 18:00 FTCVAS 
MK 18:30 MISKMH 
MK 18:30 TITUTE 
november 23., csütörtök
U18   DHKAVS 
U18   GEPMAC 
U18   PEFUTE 
U18   SZDVAS 
U20   KMHETO 
U20   ZNOAVS 
U18 18:00 ZEGKMH 
U20 18:40 MACUTE 
november 24., péntek
EL 17:50 VC2SCC 
EL 18:00 DABFTC 
EL 18:30 MISBRA 
EBEL 18:45 AVSMZA 
EL 19:00 MACTIT 
   H I R D E T É S
Partnerünk