Az ifjúsági válogatott bő vb-kerete

   

Glen Williamson szövetségi edző kihirdette 34 fős keretét, amellyel a világbajnoki felkészülést kezdi az U18-as nemzeti csapat.

Az ifjúsági világbajnokságnak Székesfehérvár ad otthont április 13. és 19. között. A felkészülés a felnőtt válogatottal együtt április 7-én kezdődik, az ifjúsági csapat április 12-én utazik a vb helyszínére.

Az ifjúsági válogatott bő kerete a világbajnoki felkészülésre:

Kapusok: Arany Gergely (MAC), Kornakker Dániel (Fehérvár), Plesz Bendegúz (Fehérvár), Gadácsi János (Fehérvár), Daoda Olivér (Flemingsberg, SWE).

Hátvédek: Láday Tamás (Fehérvár), Stipsicz Bence (MAC), Garát Zsombor (MAC), Szaller Márk (Fehérvár), Jászai Dávid (MAC), Herner Olivér (MAC), Kaiser Vilmos (Vasas), Boros Dániel (MAC), Inglis Ákos (MAC), Lakatos Levente (MAC), Laczkó Ákos (Miskolc).

Csatárok: Kovács Attila (Avon, USA), Erdély Csanád (Fehérvár), Vokla Roland (Fehérvár), Szabó Krisztián (Fehérvár), Galló Vilmos (Linköping, SWE), Kiss Zsombor (Bern, SUI), Keresztury Erik (Düsseldorf, GER, DNL), Mazzag Dániel (Fehérvár), Szabad Kevin (Vienna Capitals, AUT), Egyed Márk (Mikkeli, FIN), Vizi Dániel (Fehérvár), Varga Olivér (Vasas), Terbócs István (MAC), Gáspár Máté (Linz, AUT), Szlama Dániel (Vasas), Sági Martin (UTE), Baranyai Balázs (Fehérvár), Felföldy Philipp (MAC).

Stáb: Antal István, Glen Williamson, Farkas Tamás, Jánosi Csaba, Tornyi Gábor, Ondrejcik Rastislav, Sarkadi Csaba, Svasznek Bence, Bányai Máté, Nagy Attila.

A világbajnokság programja:

2014. április 13. 16.30 Magyarország–Szlovénia
2014. április 14. 16.30 Ausztria–Magyarország
2014. április 16. 16.30 Magyarország–Lengyelország
2014. április 17. 16.30 Japán–Magyarország
2014. április 19. 16.30 Ukrajna–Magyarország

Cimkék: , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
május 18., csütörtök
VB 16:15 RUSCZE 3-0VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:15 USAFIN 0-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CANGER 2-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 SUISWE 1-3VÉGE
    • SPORT 1 (23:30)
május 20., szombat
INL 09:00 MSKPHC 5-3VÉGE
INL 10:00 PHCMAC 3-7VÉGE
INL 11:00 MACMSK 2-5VÉGE
INL 12:15 ETOSZE 12-1VÉGE
INL 13:05 SZEROK 0-17VÉGE
INL 13:40 ROKETO 1-3VÉGE
VB 15:15 CANRUS 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:15 SWEFIN 4-1VÉGE
    • SPORT 2
május 21., vasárnap
VB 16:15 RUSFIN 5-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:45 CANSWE 1-2 BVÉGE
    • C8 (SPORT 2 22:00)
május 30., kedd
NHL 02:00 PITNSH 
    • SPÍLER TV
június 1., csütörtök
NHL 02:00 PITNSH 
    • SPÍLER TV
június 4., vasárnap
NHL 02:00 NSHPIT 
    • SPÍLER TV
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk