Az ifjúsági válogatott bő vb-kerete

   

Glen Williamson szövetségi edző kihirdette 34 fős keretét, amellyel a világbajnoki felkészülést kezdi az U18-as nemzeti csapat.

Az ifjúsági világbajnokságnak Székesfehérvár ad otthont április 13. és 19. között. A felkészülés a felnőtt válogatottal együtt április 7-én kezdődik, az ifjúsági csapat április 12-én utazik a vb helyszínére.

Az ifjúsági válogatott bő kerete a világbajnoki felkészülésre:

Kapusok: Arany Gergely (MAC), Kornakker Dániel (Fehérvár), Plesz Bendegúz (Fehérvár), Gadácsi János (Fehérvár), Daoda Olivér (Flemingsberg, SWE).

Hátvédek: Láday Tamás (Fehérvár), Stipsicz Bence (MAC), Garát Zsombor (MAC), Szaller Márk (Fehérvár), Jászai Dávid (MAC), Herner Olivér (MAC), Kaiser Vilmos (Vasas), Boros Dániel (MAC), Inglis Ákos (MAC), Lakatos Levente (MAC), Laczkó Ákos (Miskolc).

Csatárok: Kovács Attila (Avon, USA), Erdély Csanád (Fehérvár), Vokla Roland (Fehérvár), Szabó Krisztián (Fehérvár), Galló Vilmos (Linköping, SWE), Kiss Zsombor (Bern, SUI), Keresztury Erik (Düsseldorf, GER, DNL), Mazzag Dániel (Fehérvár), Szabad Kevin (Vienna Capitals, AUT), Egyed Márk (Mikkeli, FIN), Vizi Dániel (Fehérvár), Varga Olivér (Vasas), Terbócs István (MAC), Gáspár Máté (Linz, AUT), Szlama Dániel (Vasas), Sági Martin (UTE), Baranyai Balázs (Fehérvár), Felföldy Philipp (MAC).

Stáb: Antal István, Glen Williamson, Farkas Tamás, Jánosi Csaba, Tornyi Gábor, Ondrejcik Rastislav, Sarkadi Csaba, Svasznek Bence, Bányai Máté, Nagy Attila.

A világbajnokság programja:

2014. április 13. 16.30 Magyarország–Szlovénia
2014. április 14. 16.30 Ausztria–Magyarország
2014. április 16. 16.30 Magyarország–Lengyelország
2014. április 17. 16.30 Japán–Magyarország
2014. április 19. 16.30 Ukrajna–Magyarország

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC ÉLŐ
U20 20:00 UTEPEF INFO
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk