Söpört a Metallurg

 

A Szibir az Ak Barszt ki tudta verni, a magnyitogorszkiak ellen viszont győzni sem tudtak.

A Metallurg továbbjutott Novoszibirszkben. Elsőként a magnyitogorszkiak biztosították be helyüket a főcsoportdöntőben, Mozjakin duplája kellett a Szibir elleni sikerhez.

KHL, 7500 néző.
Koskinen: 88,5% (Beszpalov)
K
Kosecskin: 93,8% (Pecsurszkij)
Belov, Martinov, Lehtera, Monya, Enlund
1
Antyipin, Birjukov, Zaripov, Kovár, Mozjakin
Kutuzov, Lekomcev, Kopejkin, Koskiranta, Kugrisev
2
Tyerescsenko, Habarov, Kazionov, Paré, Potyehin
Alekszejev, Ozsiganov, Gubin, Szannyikov, Sumakov
3
Ibragimov, Lee, Koszov, Platonov, Junykov
Karavajev, Kvartalnov, Butuzov, Ignatuskin, Romanov
4
Malenykih, Osala, Brent, Grigorenko, Tyimkin
Dmitrij Kvartalnov
E
Mike Keenan
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 05:42 MMG Zaripov Kovár Grigorenko
1-1 09:16 SZI PP Lekomcev Kutuzov
1-2 19:02 MMG Mozjakin Antyipin Birjukov
1-3 29:37 MMG SH Mozjakin Lee Grigorenko
2-3 47:01 SZI Kugrisev Belov Koskiranta
32 Kapura lövések száma 26
10 Kiállításpercek 22

A Barisz hiába mentette hosszabbításra a mérkőzést, a ráadásban kikapott. Az ufai találkozó izgalmas hajrát hozott, a 42. percben Mirnov révén a hazaiak szereztek vezetést, az 55. percben Dawes egyenlített, három percre rá Makarov góljával újra a baskírok vezettek, tíz másodperccel a rendes játékidő vége előtt pedig Upper találatával hosszabbításra mentette a meccset. A túlórában Kolcov döntött a 66. perc elején, így 3-1-re vezet a Szalavat Julajev és csütörtökön tovább is juthat Asztanában.

KHL, 7870 néző.
Vasziljevszkij Andrej: 95,0% (Szohatszkij)
K
Jeremejev: 88,9% (Malgin)
Visnyevszkij, Proskin, Dubrovszkij, Zinovjev, Hlisztov
1
Barker, Lundin, Boyd, Bochenski, Dawes
Kulda, Sopel, Ankugyinov, Makarov, Hartikainen
2
Blohin, Szavcsenko, Antropov, Rugyenko, Sztarcsenko
Zubarjev, Kolcov, Kajgorodov, Mirnov, Pihlström
3
Kudroc, Szemjonov, Puskarjov, Romanov K., Upper
Vasziljevszkij Alekszej, Iszangulov, Mereszkin, Szlepisev, Sztyepanov
4
Grebenscsikov, Gavrilin, Poliscsuk, Rahmanov
Vlagyimir Jurzinov
E
Ari-Pekka Selin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 41:56 SZJ Mirnov Kajgorodov
1-1 54:34 BAA Dawes Szavcsenko
2-1 57:48 SZJ Makarov Sztyepanov Hartikainen
2-2 59:50 BAA Upper Dawes Lundin
3-2 65:03 SZJ PP Kolcov Sztyepanov
27 Kapura lövések száma 40
12 Kiállításpercek 18
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 20., szombat
EWHL 11:25 SAVKMH 3-2VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
U20 17:15 RBSAVS 5-4VÉGE
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 0-24VÉGE
U20 14:15 ZNOAVS 3-6VÉGE
U18 14:20 MISOKW 4-5 HVÉGE
U18 14:30 RBSAVS 8-3VÉGE
U20 15:10 VASHCI 8-1VÉGE
U18 16:00 ETOVSV 2-4VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 3-2 HVÉGE
U20 18:00 RBSMAC 6-3VÉGE
U20 18:40 KMHUTE 3-1VÉGE
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 7-1VÉGE
EL 20:00 TITFTC 5-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS Ö:7-6 BVÉGE
    • SPORT 2
január 24., szerda
EL 18:00 FTCTIT INFO
EL 18:00 SCCVC2 INFO
U18 18:40 AVSMAC 
U20 19:00 MISDHK INFO
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   ZEGPEF 
U20 15:45 UTEOHC 
KHL 17:30 DMISBA 
    • SPORT 2
U20 17:40 VASG99 
U18 18:45 UTEVAS 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
január 27., szombat
DEBL   KMHGGV 
U18   AVSRBS 
U18   VSVETO 
U18   ZEGGEP 
U20   HDJMAC 
U20   VSVAVS 
U20 12:45 ETODHK 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 15:50 MACKAC 
EL 18:30 TITBRA 
U18 18:45 UTEMIS 
U18 19:40 VASEHL 
január 28., vasárnap
DEBL   GEPGGV 
U18   OHCMIS 
U20   HDJAVS 
U20   OHCDHK 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
U20 11:30 UTEKMH 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 13:20 MACRBS 
U18 15:20 UTEETO 
U18 16:35 KMHEHL 
EL 18:30 UTEDAB 
EL 19:50 VC2SCC 
január 29., hétfő
EL 18:00 FTCBRA 
EL 20:00 MACMIS 
    • M4 SPORT
január 30., kedd
U20 15:30 PEFKMH 
EL 18:30 TITSCC 
január 31., szerda
DEBL   MRLCFH 
U20   KMHMIS 
U20   PEFUTE 
U20 15:00 DHKOHC 
U18 17:15 ETOKMH 
EL 17:50 VC2BRA 
Partnerünk