A Fehérvár az EBEL ifjúsági bajnoka, a MAC a 2.

A harmadik mérkőzését is fölényesen, 7-2-re nyerte az Ifj. Ocskay Gábor Jégkorong Akadémia, így 100%-os teljesítménnyel nyerte az EBJL első kiírásában a négyes döntőt. A MAC 10-1-re ütötte ki az Olimpija Ljubljanát.

Az ellenfél az orosz légiósokkal teli LA Stars volt, amely szintén az aranyéremért hajtott. Ők az előző két napon előbb legyőzték a Ljubljanát, majd kikaptak a másik magyar csapattól, a MAC-tól. Ezúttal nem tudtak hozzászólni a meccshez, az első harmadot 3-0-ra, a másodikat 4-0-ra nyerte Kóger István és Énekes Lajos csapata. Pál Zalán duplázott, gólt szerzett még Imre Patrik, Mazzag Dániel, Balogh Bence, Láday Tamás és Vizi Dániel is. Az utolsó 10 percben kaptunk ugyan két gólt, de eddigre már minden kérdés eldőlt. 7-2 lett a vége, ide. A Volán a magyar bajnokság után az osztrák bázisú nemzetközi ligát is megnyerte.

A MAC Budapest a nap második mérkőzésén az Olimpijával játszott, a tét az ezüstérem megszerzése volt. A meccs az első harmadban eldőlt, amikor 2-0-s magyar vezetésnél a dudaszó előtti pillanatban megszületett a 3. MAC-gól is. A második harmadot 3-1-re, a harmadikat 4-0-ra nyerte a magyar csapat, amely az 56. percben emberhátrányban játszva szerezte 10. gólját. A vége tehát 10-1 lett. Az EBJL-ben az első két helyen a magyar bajnokságéval megegyező sorrend alakult ki.

Mind a Fehérvár, mind a MAC dicséretet érdemel, a mestervizsga azonban az áprilisi U18-as világbajnokságon következik, szintén Székesfehérváron. Szezont értékelni azt követően lesz érdemes.