Szerbia?Ferencváros 2-7

Másodszor is nyert Belgrádban a szerb válogatott ellen a Ferencváros Budapest ESMTK.

Ezúttal a szerbek szereztek vezetést a 4. percben, amit Wéber egyenlített ki a 14. percben. Kisvártatva már a zöld-fehéreknél volt az előny Feil gólját követően. A 16. percben aztán ismét egyenlített a szerb válogatott, így döntetlennel ért véget az első harmad. A 23. percben aztán megszerezte ismét a vezetést a Ferencváros, és immár ki sem adta a kezéből. Wéber volt ismét eredményes. A szerbek kapusa megsérült, a cserekapusnak bemelegedni sem volt ideje, amikor máris érkezett az újabb találat, amelyet Sijka szerzett. Nem sokkal később Berta is feliratkozott a góllövők közé. Ezt követően ismét magára talált a szerb válogatott, bár egy alkalommal a játékvezetők Erikssont megfosztották egy góltól. Így a harmad végén, a 37. percben kettős emberelőnyben született meg a hatodik vendéggól, amelyet Feil szerzett.

Az utolsó 20 percre már csak egyetlen találat maradt, ezt a lefújás előtt nem sokkal Győri szerezte emberhátrányban. 15 lőtt és 4 kapott góllal melegített tehát a Ferencváros a Magyar Kupa döntőre, ami akkor sem rossz eredmény, ha tudjuk, a szerb válogatott játékosai zömében egy olyan szezonból érkeztek, ahol jó, ha fejenként 10-11 meccsen tudtak játszani.