Egyenlített a Barisz

 

A Szalavat Julajev a mérkőzésen kívül az első számú kapusát is elveszítheti.

Magnyitogorszkban megszerezte második győzelmét a Metallurg. A novoszibirszkiek hiába lőttek másfélszer annyit kapura, a 20 hazai lövésből három gól lett, így a magnyitogorszkiak megnyerték mindkét hazai mérkőzésüket és 2-0-ra vezetnek.

KHL, 5457 néző.
Kosecskin: 93,3% (Pecsurszkij)
K
Koskinen: 85,0% (Beszpalov)
Antyipin, Birjukov, Zaripov, Kovár, Mozjakin
1
Belov, Martinov, Lehtera, Monya, Enlund
Tyerescsenko, Habarov, Kazionov, Paré, Potyehin
2
Alekszejev, Kutuzov, Kopejkin, Koskiranta, Kugrisev
Ibragimov, Lee, Koszov, Platonov, Junykov
3
Lekomcev, Ozsiganov, Gubin, Szannyikov, Sumakov
Malenykih, Osala, Brent, Grigorenko, Tyimkin
4
Plehanov, Ignatuskin, Karamnov, Romanov
Mike Keenan
E
Dmitrij Kvartalnov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 06:29 MMG SH Kazionov
1-1 20:44 SZI PP Monya Lehtera Belov
2-1 22:07 MMG PP Paré Lee Ibragimov
3-1 35:02 MMG PP Mozjakin Zaripov Ibragimov
3-2 50:55 SZI Monya Alekszejev
20 Kapura lövések száma 30
47 Kiállításpercek 14

A Barisz egyenlített a Szalavat Julajev ellen. A 16. percben két góllal vezettek az ufaiak, ám a kazahok a folytatásban öt gólt lőttek, az utolsó találatnál Boyd ütközött Vasziljevszkijjel, így az utolsó 28 másodpercben már Szohackij állt a baskír kapuban.

KHL, 4070 néző.
Jeremejev: 89,5% (Malgin)
K
Vasziljevszkij Andrej: 86,1% (Szohatszkij: 100%)
Barker, Lundin, Boyd, Bochenski, Gavrilin
1
Visnyevszkij, Proskin, Dubrovszkij, Zinovjev, Hlisztov
Litvinyenko, Szavcsenko, Antropov, Rugyenko, Sztarcsenko
2
Kulda, Sopel, Makarov, Filatov, Hartikainen
Kudroc, Szemjonov, Puskarjov, Romanov K., Upper
3
Vasziljevszkij Alekszej, Zubarjev, Kajgorodov, Mirnov, Pihlström
Grebenscsikov, Anciferov, Poliscsuk, Rahmanov
4
Babcsuk, Iszangulov, Mereszkin, Szlepisev, Sztyepanov
Ari-Pekka Selin
E
Vlagyimir Jurzinov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 11:50 SZJ PP Zubarjev Makarov Hartikainen
0-2 15:42 SZJ Dubrovszkij
1-2 17:29 BAA Kudroc Boyd Bochenski
2-2 32:11 BAA PP Rugyenko
3-2 39:04 BAA Barker Gavrilin
4-2 46:42 BAA Gavrilin Bochenski Boyd
5-2 59:32 BAA Boyd Bochenski
37 Kapura lövések száma 19
18 Kiállításpercek 30
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 4-2VÉGE
U18 12:45 VSVKMH 11-0VÉGE
U20 12:50 HDJKMH 4-5VÉGE
EWHL 13:00 KMHNEH 7-0VÉGE
KK 13:30 CZBTXU 2-3 HVÉGE
KK 17:30 MISBRA 3-0VÉGE
EBEL 17:45 AVSEHL 1-4VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 0-3VÉGE
EL 18:00 FTCMAC 4-3VÉGE
U20 18:00 VICVAS 0-3VÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-2VÉGE
október 24., kedd
U18 18:40 AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 16:00 PEFDHK 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
október 30., hétfő
EL 18:30 TITBRA 
EL 20:00 MISSCC 
    • M4 SPORT
   H I R D E T É S
Partnerünk