A hazaiak szereztek előnyt Nyugaton

 

Csütörtökön kezdetét vette a KHL Nyugati-főcsoportjának két elődöntője.

A SZKA egygólos meccsen verte a Lokomotivot. A mérkőzésen egyetlen gól született, Thoresen a negyedik percben szerezte a győztes találatot, Salák 18 védéssel shutoutot ért el.

A Lev a második harmadot nyomta meg a Donbassz ellen. A csehek a középső játékrészben négy gólt lőttek, összességében 18 lövésből érték el öt góljukat.

KHL, 4668 néző.
Vehanen: 90,5% (Engren)
K
Laco: 62,5% (Leighton: 80,0%)
Maenpaa, Sevc, Azevedo, Novotny, Ullström
1
Kolár, Piganovics, Wirtanen, Kiiskinen, Laine
Nemec, Oystrick, Vrána, Sekac, Thörnberg
2
Podhradsky, Wilson, Dadonov, Fedotenko, Jakucenya
Gragnani, O'Byrne, Zackrisson, Kapanen, Repík
3
Bartulis, Razin, Varlamov, Kagarlickij, Kaspar
Nakládal, Cingel, Birner, Matai, Ridderwall
4
Szilnickij, Beluhin, Zaharov, Torjanyik
Kari Jalonen
E
Andrej Nazarov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 14:20 LEV Azevedo Sekac
2-0 23:04 LEV Matai Ridderwall
3-0 23:49 LEV Novotny Ullström Azevedo
4-0 27:27 LEV Vrána Gragnani Repík
5-0 37:13 LEV Zackrisson Kapanen
5-1 48:32 DON Zaharov
5-2 58:14 DON Kagarlickij Zaharov Kolár
18 Kapura lövések száma 21
8 Kiállításpercek 12

A főcsoport-elődöntők időpontjai és párosításai:

Nyugati-főcsoport (március 20., 21., 23., 24., 26., 28. és 30.):
SZKA (2.)–Lokomotiv (8.) 1-0
Lev (3.)–Donbassz (4.) 1-0

Keleti-főcsoport (március 21., 22., 24., 25., 27., 29. és 31.):
Metallurg (1.)–Szibir (6.) 0-0
Barisz (2.)–Szalavat Julajev (4.) 0-0

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 0-4ÉLŐ
MK 18:00 DABVAS 7-3ÉLŐ
U18 18:00 SZDDHK ÉLŐ
U18 19:00 ZNOUTE 
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 
U18 17:40 AVSKMH 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 MISMAC 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk