A döntőig mindent megnyertünk

A szlovák bajnokság aranycsatájáról marad le U18-as válogatott játékosunk.

A vasárnap kezdődő budapesti női U18-as világbajnokság apropóján újabb külföldön játszó lányt kérdeztünk meg klubszezonjával kapcsolatban.

“A döntőig megnyertük mindegyik mérkőzésünket ? kezdte Tóth Enikő, a Spisská Nova Ves védője. ? Az elődöntőt a Presovval játszottuk, az első két meccset hoztuk, így bejutottunk a döntőbe, ahol a Popraddal játszunk három nyert mérkőzésig. Az első két meccset a légiósaik nélkül játszottuk, mindkettőt megnyertük. A harmadik meccsre viszont már megérkeztek a külföldi játékosaik, és hosszabbításban legyőztek bennünket 3-2-re, így a szezon során először szenvedtünk vereséget. Sajnos másnap is 5-4-re kikaptunk a rendes játékidőben, így most 2-2 az állás. Az utolsó mérkőzés most szombaton lesz, ahol én már nem tudok részt venni az U18-as világbajnokság miatt, itthonról szurkolok az iglói lányoknak.

totheniko5

Múlt hét csütörtökön többed magammal sajtóreggelin vehettem részt, ahol megtisztelő volt a média rendelkezésére állni, de ne feledkezzünk meg a finom ételekről sem. Csütörtök délután is hasonló esemény vár ránk a válogatottal, ugyanis a kanadai nagykövetség vendégei leszünk. Mind a pénteki, Kanada elleni felkészülési mérkőzést, mind a vasárnapi világbajnoki nyitányt nagyon várom már, remélem, már a csoportkör során bebiztosítjuk a bennmaradást.”