Továbbjutott a Salzburg

   

Véget ért az EBEL-rájátszás első szakasza, kialakult az elődöntő mezőnye.

Egyetlen párharc húzódott el hatodik mérkőzésig, a Salzburg Dornbirnba látogatott. A Red Bull az első harmad végén két, míg a második játékrész elején egy gólt lőtt, a hazaiak pedig csak szépíteni tudnak, egyenlíteni nem, így a Salzburg megfordított a párharcot és végül 4-2-vel továbbjutott.

EBEL, 4200 néző. Játékvezetők: Nikolic, Johnstone, Nothegger.
Dennis: 84,0% (Madlener)
K
Brückler: 93,8% (Gracnar)
Magnan-Grenier, D'Aversa, Aquino, Sonne, Mink
1
Trattnig, Milam, Kristler, Roe, Meckler
Oraze, Plante, D'Alvise, Arniel, Grabher-Meier
2
Heinrich', Fahey, Raffl, Komarek, Latusa
Lembacher, Jeitziner, Petrik, Jarrett, Feichtner
3
Pallestrang, Boivin, Cullen, Brophey, Keith
Putnik, Haussle, Wolf
4
Konradsheim, Nödl, Motzko, Pöck
Dave Macqueen, Wolfgang Hagen
E
Don Jackson, Matt McIlvane
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 16:57 RBS Keith Brophey Heinrich'
0-2 19:29 RBS PP2 Raffl Meckler Roe
0-3 23:50 RBS Meckler Kristler
1-3 32:06 DEC PP Mink Aquino D'Aversa
2-3 51:55 DEC PP2 D'Alvise Arniel
2-4 59:39 RBS EN Latusa
32 Kapura lövések száma 25
50 Kiállításpercek 16

Az olimpiai szünet és a közelgő világbajnokság miatt ez évben furcsa módon csak a negyeddöntő tartott 4 nyert meccsig, az elődöntő és a finálé csak 3 győztes mérkőzésig megy.

Az EBEL három nyert mérkőzésig tartó elődöntőinek párosítása (március 23., 25., 28., 30., április 1.):
Salzburg (1.)–Linz (6.)
Bolzano (2.)–Villach (5.)

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 9., szombat
DEBL 11:15 GEPGRZ 9-2VÉGE
U18 13:00 VICETO 3-2 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 5-1VÉGE
U18 15:00 KACMAC 0-3VÉGE
EWHL 16:15 SAEKMH 1-4VÉGE
DEBL 16:25 MACLNZ 4-0VÉGE
EL 17:00 SCCMAC 3-4VÉGE
EL 17:00 VC2UTE 4-6VÉGE
U18 17:10 OKWMIS 2-3VÉGE
EL 17:30 BRAMIS 0-3VÉGE
U18 17:30 KMHEHL 0-10VÉGE
EBEL 17:45 AVSDEC 2-1VÉGE
U18 18:40 UTERBS 1-2VÉGE
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
BL 20:00 ZSCLIB 
    • SPORT 2
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 
EL 17:50 VC2MAC 
MK 18:00 DABVAS 
U18 18:00 SZDDHK 
december 14., csütörtök
U18   MISMAC 
U18 16:00 PEFZEG 
MK 18:00 UTEMIS 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18   AVSMIS 
U18   MACETO 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk