Továbbjutott a Salzburg

   

Véget ért az EBEL-rájátszás első szakasza, kialakult az elődöntő mezőnye.

Egyetlen párharc húzódott el hatodik mérkőzésig, a Salzburg Dornbirnba látogatott. A Red Bull az első harmad végén két, míg a második játékrész elején egy gólt lőtt, a hazaiak pedig csak szépíteni tudnak, egyenlíteni nem, így a Salzburg megfordított a párharcot és végül 4-2-vel továbbjutott.

EBEL, 4200 néző. Játékvezetők: Nikolic, Johnstone, Nothegger.
Dennis: 84,0% (Madlener)
K
Brückler: 93,8% (Gracnar)
Magnan-Grenier, D'Aversa, Aquino, Sonne, Mink
1
Trattnig, Milam, Kristler, Roe, Meckler
Oraze, Plante, D'Alvise, Arniel, Grabher-Meier
2
Heinrich, Fahey, Raffl, Komarek, Latusa
Lembacher, Jeitziner, Petrik, Jarrett, Feichtner
3
Pallestrang, Boivin, Cullen, Brophey, Keith
Putnik, Haussle, Wolf
4
Konradsheim, Nödl, Motzko, Pöck
Dave Macqueen, Wolfgang Hagen
E
Don Jackson, Matt McIlvane
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 16:57 RBS Keith Brophey Heinrich
0-2 19:29 RBS PP2 Raffl Meckler Roe
0-3 23:50 RBS Meckler Kristler
1-3 32:06 DEC PP Mink Aquino D'Aversa
2-3 51:55 DEC PP2 D'Alvise Arniel
2-4 59:39 RBS EN Latusa
32 Kapura lövések száma 25
50 Kiállításpercek 16

Az olimpiai szünet és a közelgő világbajnokság miatt ez évben furcsa módon csak a negyeddöntő tartott 4 nyert meccsig, az elődöntő és a finálé csak 3 győztes mérkőzésig megy.

Az EBEL három nyert mérkőzésig tartó elődöntőinek párosítása (március 23., 25., 28., 30., április 1.):
Salzburg (1.)–Linz (6.)
Bolzano (2.)–Villach (5.)

Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF 6-1VÉGE
U18 16:00 AVSUTE 3-4 HVÉGE
U18 16:00 ETOMIS 2-3 HVÉGE
EBYSL 18:00 AVSVIC 5-1VÉGE
MOL 18:00 DABBRA 3-4 HVÉGE
U18 18:10 VASMAC 1-4VÉGE
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
SVK3 15:30 HKBTRB 4-5 HVÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ 0-4VÉGE
EBJL 18:55 VSVAVS 3-4 HVÉGE
MOL 19:00 MACGAL 15-2VÉGE
MOL 19:00 MISSCC 7-2VÉGE
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
MOL 12:30 FTCBRA 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
U18   TVSMIS 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk