Továbbjutott a Szalavat Julajev

 

A 2011-es KHL-győztessel vált teljessé a rájátszás második körének mezőnye.

A Szalavat Julajev megmentette a korábbi Gagarin Kupa-győztesek becsületét. A kétszeres bajnok Ak Barsz és Dinamo Moszkva búcsúja után egyetlen korábbi győztesként a második harmad elején két emberelőnyös gólt lőttek az ufaiak, a 38. percben pedig Bernackij hiába szépített, a Torpedo nem tudott egyenlíteni.

KHL, 7850 néző.
Vasziljevszkij Andrej: 97,1% (Szohatszkij)
K
Kaszutyin: 90,5% (Gelasvili)
Visnyevszkij, Scsitov, Dubrovszkij, Zinovjev, Hlisztov
1
Bernackij, Hietanen, Wolski, Immonen, Salminen
Kulda, Sopel, Ankugyinov, Makarov Dmitrij, Hartikainen
2
Valentyenko, Homickij, Galuzin, Krasznoszlobodcev, Parsin
Zubarjev, Kolcov, Kajgorodov, Mirnov, Pihlström
3
Grigorjev, Gyenyiszov Vlagyimir, Bagyukov, Ljuducsin, Szkacskov
Vasziljevszkij Alekszej, Iszangulov, Mereszkin, Szlepisev, Sztyepanov
4
Belohvosztyikov, Oszipov, Konykov, Potapov A., Szentyurin
Vlagyimir Jurzinov
E
Peteris Skudra
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 22:34 SZJ PP Mirnov Kolcov Kajgorodov
2-0 27:34 SZJ PP Zinovjev Hlisztov
2-1 37:31 TRP Bernackij Parsin
21 Kapura lövések száma 35
4 Kiállításpercek 18

A főcsoport-elődöntők időpontjai és párosításai:

Nyugati-főcsoport (március 20., 21., 23., 24., 26., 28. és 30.):
SZKA (2.)–Lokomotiv (8.)
Lev (3.)–Donbassz (4.)

Keleti-főcsoport (március 21., 22., 24., 25., 27., 29. és 31.):
Metallurg (1.)–Szibir (6.)
Barisz (2.)–Szalavat Julajev (4.)

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF ÉLŐ
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk