Továbbjutott a Szalavat Julajev

 

A 2011-es KHL-győztessel vált teljessé a rájátszás második körének mezőnye.

A Szalavat Julajev megmentette a korábbi Gagarin Kupa-győztesek becsületét. A kétszeres bajnok Ak Barsz és Dinamo Moszkva búcsúja után egyetlen korábbi győztesként a második harmad elején két emberelőnyös gólt lőttek az ufaiak, a 38. percben pedig Bernackij hiába szépített, a Torpedo nem tudott egyenlíteni.

KHL, 7850 néző.
Vasziljevszkij Andrej: 97,1% (Szohatszkij)
K
Kaszutyin: 90,5% (Gelasvili)
Visnyevszkij, Scsitov, Dubrovszkij, Zinovjev, Hlisztov
1
Bernackij, Hietanen, Wolski, Immonen, Salminen
Kulda, Sopel, Ankugyinov, Makarov Dmitrij, Hartikainen
2
Valentyenko, Homickij, Galuzin, Krasznoszlobodcev, Parsin
Zubarjev, Kolcov, Kajgorodov, Mirnov, Pihlström
3
Grigorjev, Gyenyiszov Vlagyimir, Bagyukov, Ljuducsin, Szkacskov
Vasziljevszkij Alekszej, Iszangulov, Mereszkin, Szlepisev, Sztyepanov
4
Belohvosztyikov, Oszipov, Konykov, Potapov A., Szentyurin
Vlagyimir Jurzinov
E
Peteris Skudra
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 22:34 SZJ PP Mirnov Kolcov Kajgorodov
2-0 27:34 SZJ PP Zinovjev Hlisztov
2-1 37:31 TRP Bernackij Parsin
21 Kapura lövések száma 35
4 Kiállításpercek 18

A főcsoport-elődöntők időpontjai és párosításai:

Nyugati-főcsoport (március 20., 21., 23., 24., 26., 28. és 30.):
SZKA (2.)–Lokomotiv (8.)
Lev (3.)–Donbassz (4.)

Keleti-főcsoport (március 21., 22., 24., 25., 27., 29. és 31.):
Metallurg (1.)–Szibir (6.)
Barisz (2.)–Szalavat Julajev (4.)

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 13., szombat
U18 13:40 AVSZNO 6-3VÉGE
U18 13:40 KMHVAS 4-6VÉGE
U18 16:10 MACOKR 10-1VÉGE
EL 17:00 SCCFTC 9-2VÉGE
ROM 17:30 SSTPRO 2-25VÉGE
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
MK 18:30 MISFTC 
U18 18:40 VASKMH 
MK 20:15 MACUTE 
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
DEBL   MARGEP 
EWHL   SAVKMH 
U18   GEPZEG 
U18   KACAVS 
U18   UTEOHC 
U18   VASETO 
U18   ZNOMAC 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
Partnerünk