Kiesett az Ak Barsz

 

A Torpedo viszont hetedik mérkőzésre mentette a Szalavat Julajev elleni párharcot.

A Szibir búcsúztatta az Ak Barszt. A tatárok Medvegyev és Szvitov góljaival 2-0-ra vezetettek két harmad után, ám a harmadik húsz percben Kugrisev szépített, Kutuzov egyenlített. A hosszabbításban a második ráadás 6. percében Szannyikov döntött, így a novoszibirszkiek először jutottak be a legjobb négy közé keleten. A 2009-ben és 2010-ben Gagarin Kupa-győztes kazanyiak viszont még soha nem búcsúztak ilyen korán a rájátszástól KHL-es történetük során.

KHL, 7400 néző.
Koskinen: 94,4% (Beszpalov)
K
Garipov: 94,2% (Barulin)
Belov V., Martinov, Lehtera, Monya, Enlund
1
Nyikulin, Tokranov, Obuhov, Pesonen, Szvitov
Alekszejev, Kutuzov, Kopejkin, Koskiranta, Kugrisev
2
Medvegyev, Heshka, Burmisztrov, Varnakov, Stapleton
Lekomcev, Ozsiganov, Gubin, Szannyikov, Sumakov
3
Belov Ny., Kornyejev, Vincour, Petrov, Tyerescsenko
Plehanov, Kvartalnov, Ignatuskin, Karamnov, Romanov
4
Jarullin, Bodrov, Lukojanov, Tkacsov
Dmitrij Kvartalnov
E
Valerij Belov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 31:56 AKB Medvegyev Vincour Petrov
0-2 34:28 AKB Szvitov Pesonen
1-2 42:08 SZI Kugrisev Plehanov Koskiranta
2-2 44:41 SZI Kutuzov Kopejkin Martinov
3-2 85:42 SZI Szannyikov Sumakov Gubin
54 Kapura lövések száma 36
6 Kiállításpercek 8

A Torpedo a harmadik harmadban döntött a Szalavat Julajev ellen. Negyven perc után 2-2 volt az állás, a záró harmadban viszont négyet lőttek a hazaiak, így kedden hetedik, mindent eldöntő mérkőzésre kerül sor Ufában.

KHL, 5550 néző.
Kaszutyin: 93,5% (Gelasvili)
K
Vasziljevszkij Andrej: 78,3% (Szohatszkij: 83,3%)
Hietanen, Bernackij, Wolski, Immonen, Salminen
1
Kulda, Sopel, Pankov, Hartikainen, Makarov Dmitrij
Valentyenko, Homickij, Galuzin, Krasznoszlobodcev, Parsin
2
Visnyevszkij, Scsitov, Dubrovszkij, Mereszkin, Hlisztov
Grigorjev, Gyenyiszov Vlagyimir, Bagyukov, Ljuducsin, Szkacskov
3
Vasziljevszkij Alekszej, Zubarjev, Mirnov, Pihlström, Kajgorodov
Belohvosztyikov, Oszipov, Konykov, Szentyurin, Potapov A.
4
Iszangulov, Proskin, Záborsky, Szlepisev, Sztyepanov
Peteris Skudra
E
Vlagyimir Jurzinov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 19:03 TRP Parsin Galuzin
2-0 19:33 TRP PP Immonen Wolski
2-1 19:59 SZJ Makarov Dmitrij Sopel
2-2 33:03 SZJ PP2 Dubrovszkij Makarov Dmitrij Visnyevszkij
3-2 47:54 TRP Galuzin Krasznoszlobodcev
4-2 48:25 TRP Salminen Gyenyiszov Vlagyimir
5-2 51:06 TRP PP Salminen Hietanen
6-2 56:47 TRP PP2 Immonen Salminen Hietanen
29 Kapura lövések száma 31
25 Kiállításpercek 33

A szibériaiak továbbjutásával eldőlt, a Keleti-főcsoport elődöntőjében Metallurg–Szibir párharcot rendeznek, míg a másik ágon a keddi mérkőzés győztesére a Barisz vár.

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 6-2VÉGE
U18 15:40 VSVETO 5-2VÉGE
U18 16:30 PEFSCC 1-7VÉGE
EL 17:50 VC2BRA 4-3 HVÉGE
EL 18:30 MISSCC 4-1VÉGE
EL 18:30 TITUTE 5-2VÉGE
EL 19:00 MACFTC 6-1VÉGE
U18 19:00 EHLMIS 2-4VÉGE
U18 19:00 ZASAVS 4-5VÉGE
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 4-3VÉGE
U18 12:40 ZASETO 0-10VÉGE
KHL 13:00 BAADMO 3-5VÉGE
    • SPORT 2
EWHL 15:00 KMHHVI 8-0VÉGE
U18 16:00 EHLAVS 4-9VÉGE
U18 16:00 KACVAS 7-0VÉGE
U18 16:00 RBSMIS 13-1VÉGE
U18 18:00 VICUTE 6-0VÉGE
U18 18:55 OHWKMH 4-2VÉGE
EBEL 19:15 HCIAVS 4-2VÉGE
szeptember 24., vasárnap
U18 09:15 VSVAVS 8-2VÉGE
U18 09:15 ZASMIS 0-3VÉGE
EWHL 09:50 HVIKMH 1-5VÉGE
U20 12:10 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 12:20 EHLMAC 0-8VÉGE
U18 12:20 RBSETO 11-2VÉGE
U20 12:40 ZNOUTE 7-1VÉGE
U20 14:40 MACETO 5-2VÉGE
EL 17:00 DABVC2 7-2VÉGE
EL 17:30 TITMIS 3-3ÉLŐ
U20 17:30 DHKAVS ÉLŐ
EBEL 18:00 HCBAVS 6-1ÉLŐ
EL 18:00 FTCBRA 3-3ÉLŐ
EL 18:30 UTESCC 1-1ÉLŐ
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
U20 19:10 DHKEHL 
   H I R D E T É S
Partnerünk