Továbbjutott a Metallurg Magnyitogorszk

 

Újabb csapat került a legjobb négy közé a Keleti-főcsoportban.

A Metallurg önmaga dolgát nehezítette meg. A mérkőzésen négy hazai gól született, ám mindegyiket az első támadósor hozta össze. A mérkőzés elején öt percen keresztül játszhattak öt a négy ellen, viszont így is csak hosszabbításban tudták legyűrni az újonc Admiralt, de továbbjutottak.

KHL, 5349 néző.
Kosecskin: 92,5% (Pecsurszkij)
K
Ivannyikov: 88,2% (Sztyelmah)
Antyipin, Birjukov, Zaripov, Kovár, Mozjakin
1
Zemcsonok, Naumenkov, Nyikityenko, Szokolov, Ugarov
Tyerescsenko, Habarov, Kazionov, Paré, Senfeld
2
Pyett, Tyernavszkij, Bortnyikov, Zubov, Hodgman
Ibragimov, Lee, Koszov, Platonov, Junykov
3
Antropov, Vorobjov, Bergfors, Gynge, Schütz
Malenykih, Metljuk, Brent, Osala, Tyimkin
4
Kosztromityin, Gracsov, Barbasov, Bocsarov, Drugov
Mike Keenan
E
Szergej Szvetlov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 05:57 MMG PP Zaripov Mozjakin Kovár
2-0 14:07 MMG Kovár Mozjakin Tyerescsenko
2-1 21:13 ADM PP Bortnyikov Zubov
2-2 38:02 ADM PP Ugarov Naumenkov Gracsov
3-2 45:47 MMG Kovár Mozjakin
3-3 56:47 ADM PP Hodgman Pyett
4-3 63:15 MMG Mozjakin Zaripov
34 Kapura lövések száma 40
12 Kiállításpercek 31

Az Ak Barsz hazai pályán került bajba. Az egygólos mérkőzést a Szibir nyerte, Koskinen 29 védést mutatott be, így vasárnap akár tovább is juthat Novoszibirszkben.

KHL, 6531 néző.
Garipov: 96,4% (Barulin)
K
Koskinen: 100% (Beszpalov)
Nyikulin, Tokranov, Vincour, Petrov, Tyerescsenko
1
Belov V., Martinov, Lehtera, Monya, Enlund
Medvegyev, Heshka, Burmisztrov, Varnakov, Stapleton
2
Alekszejev, Kutuzov, Kopejkin, Koskiranta, Kugrisev
Belov Ny., Kornyejev, Obuhov, Pesonen, Szvitov
3
Lekomcev, Ozsiganov, Gubin, Szannyikov, Sumakov
Jarullin, Bodrov, Lukojanov, Tkacsov
4
Plehanov, Ignatuskin, Karamnov, Romanov
Valerij Belov
E
Dmitrij Kvartalnov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 48:06 SZI Gubin Sumakov Szannyikov
29 Kapura lövések száma 28
6 Kiállításpercek 8

A Szalavat Julajev legyőzte a Torpedót. A fentebbi párharchoz hasonlóan itt is hatodik mérkőzésre kerül sor, két nap múlva Nyizsnyij Novgorodban léphet tovább a 2011-ben Gagarin Kupa-győztes baskír csapat.

KHL, 6530 néző.
Vasziljevszkij Andrej: 93,1% (Szohatszkij)
K
Gelasvili: 88,9% (Kaszutyin)
Kulda, Sopel, Makarov Dmitrij, Pankov, Hartikainen
1
Hietanen, Homickij, Immonen, Parsin, Salminen
Visnyevszkij, Scsitov, Dubrovszkij, Mereszkin, Hlisztov
2
Belohvosztyikov, Valentyenko, Galuzin, Krasznoszlobodcev, Szkacskov
Zubarjev, Kolcov, Kajgorodov, Mirnov, Pihlström
3
Bernackij, Grigorjev, Wolski, Kolanos, Szentyurin
Vasziljevszkij Alekszej, Iszangulov, Szlepisev, Sztyepanov, Tolpeko
4
Oszipov, Bagyukov, Dvurecsenszkij, Potapov A.
Vlagyimir Jurzinov
E
Peteris Skudra
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 09:15 SZJ PP Dubrovszkij Hlisztov Tolpeko
1-1 13:33 TRP PP2 Wolski Hietanen Salminen
1-2 20:16 TRP PP Salminen Wolski Immonen
2-2 30:23 SZJ PP Scsitov Hlisztov Tolpeko
3-2 47:00 SZJ PP Dubrovszkij Hlisztov
4-2 58:19 SZJ Pihlström Kajgorodov Vasziljevszkij Andrej
28 Kapura lövések száma 29
12 Kiállításpercek 12
Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 17., kedd
MOL 17:00 GALSCC 2-3VÉGE
MOL 18:30 MISFTC 7-4VÉGE
január 18., szerda
U20 16:50 KMHMIS 5-1VÉGE
U20 19:30 MACZEG 10-1VÉGE
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF INFO
U18 16:00 AVSUTE INFO
U18 16:00 ETOMIS INFO
EBYSL 17:40 VASMZA 
EBYSL 18:00 AVSVIC 
MOL 18:00 DABBRA INFO
U18 18:10 VASMAC INFO
január 20., péntek
EBJL   HKBMAC 
NHL 01:05 CBJOTT 
    • SPÍLER TV
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
MOL 19:00 FTCGAL 
EBEL 19:15 G99AVS 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
EBJL 18:55 VSVAVS 
MOL 19:00 MACGAL 
MOL 19:00 MISSCC 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk