Továbbjutott a Metallurg Magnyitogorszk

 

Újabb csapat került a legjobb négy közé a Keleti-főcsoportban.

A Metallurg önmaga dolgát nehezítette meg. A mérkőzésen négy hazai gól született, ám mindegyiket az első támadósor hozta össze. A mérkőzés elején öt percen keresztül játszhattak öt a négy ellen, viszont így is csak hosszabbításban tudták legyűrni az újonc Admiralt, de továbbjutottak.

KHL, 5349 néző.
Kosecskin: 92,5% (Pecsurszkij)
K
Ivannyikov: 88,2% (Sztyelmah)
Antyipin, Birjukov, Zaripov, Kovár, Mozjakin
1
Zemcsonok, Naumenkov, Nyikityenko, Szokolov, Ugarov
Tyerescsenko, Habarov, Kazionov, Paré, Senfeld
2
Pyett, Tyernavszkij, Bortnyikov, Zubov, Hodgman
Ibragimov, Lee, Koszov, Platonov, Junykov
3
Antropov, Vorobjov, Bergfors, Gynge, Schütz
Malenykih, Metljuk, Brent, Osala, Tyimkin
4
Kosztromityin, Gracsov, Barbasov, Bocsarov, Drugov
Mike Keenan
E
Szergej Szvetlov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 05:57 MMG PP Zaripov Mozjakin Kovár
2-0 14:07 MMG Kovár Mozjakin Tyerescsenko
2-1 21:13 ADM PP Bortnyikov Zubov
2-2 38:02 ADM PP Ugarov Naumenkov Gracsov
3-2 45:47 MMG Kovár Mozjakin
3-3 56:47 ADM PP Hodgman Pyett
4-3 63:15 MMG Mozjakin Zaripov
34 Kapura lövések száma 40
12 Kiállításpercek 31

Az Ak Barsz hazai pályán került bajba. Az egygólos mérkőzést a Szibir nyerte, Koskinen 29 védést mutatott be, így vasárnap akár tovább is juthat Novoszibirszkben.

KHL, 6531 néző.
Garipov: 96,4% (Barulin)
K
Koskinen: 100% (Beszpalov)
Nyikulin, Tokranov, Vincour, Petrov, Tyerescsenko
1
Belov V., Martinov, Lehtera, Monya, Enlund
Medvegyev, Heshka, Burmisztrov, Varnakov, Stapleton
2
Alekszejev, Kutuzov, Kopejkin, Koskiranta, Kugrisev
Belov Ny., Kornyejev, Obuhov, Pesonen, Szvitov
3
Lekomcev, Ozsiganov, Gubin, Szannyikov, Sumakov
Jarullin, Bodrov, Lukojanov, Tkacsov
4
Plehanov, Ignatuskin, Karamnov, Romanov
Valerij Belov
E
Dmitrij Kvartalnov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 48:06 SZI Gubin Sumakov Szannyikov
29 Kapura lövések száma 28
6 Kiállításpercek 8

A Szalavat Julajev legyőzte a Torpedót. A fentebbi párharchoz hasonlóan itt is hatodik mérkőzésre kerül sor, két nap múlva Nyizsnyij Novgorodban léphet tovább a 2011-ben Gagarin Kupa-győztes baskír csapat.

KHL, 6530 néző.
Vasziljevszkij Andrej: 93,1% (Szohatszkij)
K
Gelasvili: 88,9% (Kaszutyin)
Kulda, Sopel, Makarov Dmitrij, Pankov, Hartikainen
1
Hietanen, Homickij, Immonen, Parsin, Salminen
Visnyevszkij, Scsitov, Dubrovszkij, Mereszkin, Hlisztov
2
Belohvosztyikov, Valentyenko, Galuzin, Krasznoszlobodcev, Szkacskov
Zubarjev, Kolcov, Kajgorodov, Mirnov, Pihlström
3
Bernackij, Grigorjev, Wolski, Kolanos, Szentyurin
Vasziljevszkij Alekszej, Iszangulov, Szlepisev, Sztyepanov, Tolpeko
4
Oszipov, Bagyukov, Dvurecsenszkij, Potapov A.
Vlagyimir Jurzinov
E
Peteris Skudra
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 09:15 SZJ PP Dubrovszkij Hlisztov Tolpeko
1-1 13:33 TRP PP2 Wolski Hietanen Salminen
1-2 20:16 TRP PP Salminen Wolski Immonen
2-2 30:23 SZJ PP Scsitov Hlisztov Tolpeko
3-2 47:00 SZJ PP Dubrovszkij Hlisztov
4-2 58:19 SZJ Pihlström Kajgorodov Vasziljevszkij Andrej
28 Kapura lövések száma 29
12 Kiállításpercek 12
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 20., szombat
EWHL 11:25 SAVKMH 3-2VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
U20 17:15 RBSAVS 5-4VÉGE
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 0-24VÉGE
U20 14:15 ZNOAVS 3-6VÉGE
U18 14:20 MISOKW 4-5 HVÉGE
U18 14:30 RBSAVS 8-3VÉGE
U20 15:10 VASHCI 8-1VÉGE
U18 16:00 ETOVSV 2-4VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 3-2 HVÉGE
U20 18:00 RBSMAC 6-3VÉGE
U20 18:40 KMHUTE 3-1VÉGE
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 7-1VÉGE
EL 20:00 TITFTC 5-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS Ö:7-6 BVÉGE
    • SPORT 2
január 24., szerda
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 18:40 AVSMAC 
U20 19:00 MISDHK 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   ZEGPEF 
U20 15:45 UTEOHC 
KHL 17:30 DMISBA 
    • SPORT 2
U20 17:40 VASG99 
U18 18:45 UTEVAS 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
január 27., szombat
DEBL   KMHGGV 
U18   AVSRBS 
U18   VSVETO 
U18   ZEGGEP 
U20   HDJMAC 
U20   VSVAVS 
U20 12:45 ETODHK 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 15:50 MACKAC 
EL 18:30 TITBRA 
U18 18:45 UTEMIS 
U18 19:40 VASEHL 
január 28., vasárnap
DEBL   GEPGGV 
U18   OHCMIS 
U20   HDJAVS 
U20   OHCDHK 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
U20 11:30 UTEKMH 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 13:20 MACRBS 
U18 15:20 UTEETO 
U18 16:35 KMHEHL 
EL 18:30 UTEDAB 
EL 19:50 VC2SCC 
január 29., hétfő
EL 18:00 FTCBRA 
EL 20:00 MACMIS 
    • M4 SPORT
január 30., kedd
U20 15:30 PEFKMH 
EL 18:30 TITSCC 
január 31., szerda
DEBL   MRLCFH 
U20   KMHMIS 
U20   PEFUTE 
U20 15:00 DHKOHC 
U18 17:15 ETOKMH 
EL 17:50 VC2BRA 
Partnerünk