Egy győzelemre a továbbjutástól a címvédő

   

A Dinamo Riga viszont szépített a Donbassz otthonában.

A Dinamo Moszkva–Lokomotiv meccsen csak a hosszabbítás hozott gólt. A 84. percben Kosztantyin Volkov döntött, Jerjomenko 33 lövést védett, így szombaton Jaroszlavlban egy esetleges győzelem esetén a moszkvai kék-fehérek léphetnek tovább.

Hiába lőtt majdnem kétszer annyit kapura a Donbassz, a Dinamo Riga szépített. Az ukránok továbbjuthattak volna hazai jégen, a lettek viszont diadalmaskodtak, így összesítésben 3-2-re szépítettek.

KHL, 4012 néző.
Laco: 90,5% (Leighton)
K
Sedlácek: 97,2% (Tellqvist)
Konyev, Piganovics, Wirtanen, Kiiskinen, Laine
1
Ozolins S., Redlihs J., Bukarts, Darzins, Szczechura
Podhradsky, Wilson C., Dadonov, Fedotenko, Jakucenya
2
Pujacs, Robinson, Dzerins, Nizivijs, Hossa
Bartulis, Kolár, Blahij, Varlamov, Kaspar
3
Redlihs K., Sotnieks, Bicevskis, Cipulis, Meija
Szilnickij, Beluhin, Zaharov, Torjanyik
4
Begovs, Skvorcovs, Upitis
Andrej Nazarov
E
Artis Abols
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 17:01 DRI PP Meija Darzins
0-2 27:11 DRI Darzins Ozolins S. Szczechura
1-2 38:45 DON PP2 Kiiskinen Wirtanen Laine
36 Kapura lövések száma 21
2 Kiállításpercek 4
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 GEPSCC 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB ÉLŐ
EL 18:00 DABMAC 1-6ÉLŐ
EL 18:00 UTEVC2 1-0ÉLŐ
EBEL 18:30 ZNOAVS 1-1ÉLŐ
EL 18:30 TITFTC 1-0ÉLŐ
U20 20:00 HDJMAC 
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 
U20 12:40 VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
U20 14:45 G99DHK 
U20 15:50 SLLMAC 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk