Egy győzelemre a továbbjutástól a címvédő

   

A Dinamo Riga viszont szépített a Donbassz otthonában.

A Dinamo Moszkva–Lokomotiv meccsen csak a hosszabbítás hozott gólt. A 84. percben Kosztantyin Volkov döntött, Jerjomenko 33 lövést védett, így szombaton Jaroszlavlban egy esetleges győzelem esetén a moszkvai kék-fehérek léphetnek tovább.

Hiába lőtt majdnem kétszer annyit kapura a Donbassz, a Dinamo Riga szépített. Az ukránok továbbjuthattak volna hazai jégen, a lettek viszont diadalmaskodtak, így összesítésben 3-2-re szépítettek.

KHL, 4012 néző.
Laco: 90,5% (Leighton)
K
Sedlácek: 97,2% (Tellqvist)
Konyev, Piganovics, Wirtanen, Kiiskinen, Laine
1
Ozolins S., Redlihs J., Bukarts, Darzins, Szczechura
Podhradsky, Wilson C., Dadonov, Fedotenko, Jakucenya
2
Pujacs, Robinson, Dzerins, Nizivijs, Hossa
Bartulis, Kolár, Blagoj, Varlamov, Kaspar
3
Redlihs K., Sotnieks, Bicevskis, Cipulis, Meija
Szilnickij, Beluhin, Zaharov, Torjanyik
4
Begovs, Skvorcovs, Upitis
Andrej Nazarov
E
Artis Abols
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 17:01 DRI PP Meija Darzins
0-2 27:11 DRI Darzins Ozolins S. Szczechura
1-2 38:45 DON PP2 Kiiskinen Wirtanen Laine
36 Kapura lövések száma 21
2 Kiállításpercek 4
Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 15., vasárnap
EBYSL 12:10 MACRBS 3-4 HVÉGE
EBYSL 14:30 MZAAVS 2-3 HVÉGE
EBYSL 16:20 VSVDMJ 3-2VÉGE
EBYSL 16:40 VASSLL 1-2VÉGE
EBEL 17:00 AVSG99 1-5VÉGE
EBYSL 17:00 HKBZNO 1-5VÉGE
MOL 17:00 GALMAC 1-7VÉGE
MOL 18:30 DHKTIT 4-3VÉGE
január 16., hétfő
U18 17:15 MISPEF 10-2VÉGE
MOL 17:30 BRAMAC 0-3VÉGE
MOL 18:00 UTEDAB 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
január 17., kedd
MOL 17:00 GALSCC 2-3VÉGE
MOL 18:30 MISFTC 7-4VÉGE
január 18., szerda
KHL 15:00 MMGAVG 
    • SPORT 2
U20 16:50 KMHMIS 
U20 19:30 MACZEG 
január 19., csütörtök
NHL 01:35 MTLPIT 
    • SPÍLER TV
NHL 04:30 LAKSJS 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 DHKPEF 
U18 16:00 AVSUTE 
U18 16:00 ETOMIS 
EBYSL 17:40 VASMZA 
EBYSL 18:00 AVSVIC 
MOL 18:00 DABBRA 
U18 18:10 VASMAC 
január 20., péntek
EBJL   HKBMAC 
NHL 01:05 CBJOTT 
    • SPÍLER TV
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
MOL 19:00 FTCGAL 
EBEL 19:15 G99AVS 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
MOL 18:00 MACGAL 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
MOL 18:30 MISSCC 
EBJL 18:55 VSVAVS 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk