Április 7-én kezdődik a vb-felkészülés

   

Rengeteg edzéssel és két mérkőzéssel készülünk a gojangi világbajnokságra.

A szakmai stáb úgy döntött, hogy a versenynaptár és a szezon egyéb sajátosságait, valamint a légiósok időbeosztását figyelembe véve ez évben nem tartanak többhetes előzetes edzőtábort, amilyenre tavaly volt példa. A szövetségi kapitány munkáját ez évben Diego Scandella, Majoross Gergely és Sille Tamás segíti.

valogatott vb

Fotó: Mudra László (MJSZ)

Április 7-én kezdődik a felnőtt válogatott világbajnoki felkészülése. Rich Chernomaz vezetésével ezúttal már egy jóval szűkebb, nagyjából 30 fős keret kezdi meg a munkát, tehát a kapusokon kívül alig több mint 5 sorral dolgozik majd a stáb. A sok edzés mellett két mérkőzést is játszik a csapat, április 12-én és 13-án, azaz szombaton és vasárnap Ausztriát, majd Szlovéniát látjuk vendégül a Papp László Budapest Sportarénában.

Másnap, 14-én, hétfőn elrepül a csapat Dél-Koreába, és onnantól a vb helyszínén folytatja a munkát, naponta több edzéssel. A világbajnokság április 20-án kezdődik.

A vb-felkészülési torna programja:

2014. április 12., szombat, 16.00: Magyarország–Ausztria
2014. április 13., vasárnap, 18.00: Magyarország–Szlovénia

Jegyek a Ticketpro hálozatában kaphatók, online itt.

arena jegyek

“Akinek volt szerencséje 2013 áprilisában a helyszínen szurkolni a válogatottnak, jól tudja, milyen hangulat vár a közönségre, aki pedig valamilyen tévedésből nem volt jelen, annak itt az alkalom, hogy megtapasztalja, milyen a világ legjobb szurkolótáborának tagjává válni!”

A gojangi vb órarendje:

2014. április 20., vasárnap:
05.30: Ukrajna–Ausztria
09.00: Japán–Szlovénia
12.30: Dél-Korea–Magyarország

2014. április 21., hétfő:
05.30: Ausztria–Japán
09.00: Magyarország–Ukrajna
12.30: Szlovénia–Dél-Korea

2014. április 23., szerda:
05.30: Szlovénia–Magyarország
09.00: Ukrajna–Japán
12.30: Ausztria–Dél-Korea

2014. április 24., csütörtök:
05.30: Szlovénia–Ukrajna
09.00: Magyarország–Ausztria
12.30: Japán–Dél-Korea

2014. április 26., szombat:
05.30: Magyarország–Japán
09.00: Ausztria–Szlovénia
12.30: Dél-Korea–Ukrajna

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO ÉLŐ
U20 19:00 UTEVAS ÉLŐ
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
   H I R D E T É S
Partnerünk