Április 7-én kezdődik a vb-felkészülés

   

Rengeteg edzéssel és két mérkőzéssel készülünk a gojangi világbajnokságra.

A szakmai stáb úgy döntött, hogy a versenynaptár és a szezon egyéb sajátosságait, valamint a légiósok időbeosztását figyelembe véve ez évben nem tartanak többhetes előzetes edzőtábort, amilyenre tavaly volt példa. A szövetségi kapitány munkáját ez évben Diego Scandella, Majoross Gergely és Sille Tamás segíti.

valogatott vb

Fotó: Mudra László (MJSZ)

Április 7-én kezdődik a felnőtt válogatott világbajnoki felkészülése. Rich Chernomaz vezetésével ezúttal már egy jóval szűkebb, nagyjából 30 fős keret kezdi meg a munkát, tehát a kapusokon kívül alig több mint 5 sorral dolgozik majd a stáb. A sok edzés mellett két mérkőzést is játszik a csapat, április 12-én és 13-án, azaz szombaton és vasárnap Ausztriát, majd Szlovéniát látjuk vendégül a Papp László Budapest Sportarénában.

Másnap, 14-én, hétfőn elrepül a csapat Dél-Koreába, és onnantól a vb helyszínén folytatja a munkát, naponta több edzéssel. A világbajnokság április 20-án kezdődik.

A vb-felkészülési torna programja:

2014. április 12., szombat, 16.00: Magyarország–Ausztria
2014. április 13., vasárnap, 18.00: Magyarország–Szlovénia

Jegyek a Ticketpro hálozatában kaphatók, online itt.

arena jegyek

“Akinek volt szerencséje 2013 áprilisában a helyszínen szurkolni a válogatottnak, jól tudja, milyen hangulat vár a közönségre, aki pedig valamilyen tévedésből nem volt jelen, annak itt az alkalom, hogy megtapasztalja, milyen a világ legjobb szurkolótáborának tagjává válni!”

A gojangi vb órarendje:

2014. április 20., vasárnap:
05.30: Ukrajna–Ausztria
09.00: Japán–Szlovénia
12.30: Dél-Korea–Magyarország

2014. április 21., hétfő:
05.30: Ausztria–Japán
09.00: Magyarország–Ukrajna
12.30: Szlovénia–Dél-Korea

2014. április 23., szerda:
05.30: Szlovénia–Magyarország
09.00: Ukrajna–Japán
12.30: Ausztria–Dél-Korea

2014. április 24., csütörtök:
05.30: Szlovénia–Ukrajna
09.00: Magyarország–Ausztria
12.30: Japán–Dél-Korea

2014. április 26., szombat:
05.30: Magyarország–Japán
09.00: Ausztria–Szlovénia
12.30: Dél-Korea–Ukrajna

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 20., szombat
EWHL 11:25 SAVKMH 3-2VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
U20 17:15 RBSAVS 5-4VÉGE
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 0-24VÉGE
U20 14:15 ZNOAVS 3-6VÉGE
U18 14:20 MISOKW 4-5 HVÉGE
U18 14:30 RBSAVS 8-3VÉGE
U20 15:10 VASHCI 8-1VÉGE
U18 16:00 ETOVSV 2-4VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 3-2 HVÉGE
U20 18:00 RBSMAC 6-3VÉGE
U20 18:40 KMHUTE 3-1VÉGE
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 7-1VÉGE
EL 20:00 TITFTC 5-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS INFO
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
U20   PEFKMH 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U20 19:00 MISDHK 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   ZEGPEF 
U20 15:45 UTEOHC 
KHL 17:30 DMISBA 
    • SPORT 2
U20 17:40 VASG99 
U18 18:45 UTEVAS 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
január 27., szombat
DEBL   KMHGGV 
U18   AVSRBS 
U18   VSVETO 
U18   ZEGGEP 
U20   HDJMAC 
U20   VSVAVS 
U20 12:45 ETODHK 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 15:50 MACKAC 
EL 18:30 TITBRA 
U18 18:45 UTEMIS 
U18 19:40 VASEHL 
január 28., vasárnap
DEBL   GEPGGV 
U18   OHCMIS 
U20   HDJAVS 
U20   OHCDHK 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
U20 11:30 UTEKMH 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 13:20 MACRBS 
U18 15:20 UTEETO 
U18 16:35 KMHEHL 
EL 18:30 UTEDAB 
EL 19:50 VC2SCC 
január 29., hétfő
EL 18:00 FTCBRA 
EL 20:00 MACMIS 
    • M4 SPORT
január 30., kedd
EL 18:30 TITSCC 
Partnerünk