Az Amur végez az utolsó helyen

 

Az Admiral pedig továbbra is küzd a rájátszásért.

A KHL keleti újonca harcban áll a Traktorral a Keleti-főcsoport nyolcadik helyéért, így győzelmi kényszerrel léptek jégre a vlagyivosztokiak a Szibir ellen. A 9. percben Kopejkin révén a novoszibirszkiek szereztek vezetést, ám a második harmad elején Schütz egyenlített, Zubov fordított. A végén Pyett beállította a 3-1-es végeredményt, így az Admiral 75 pontos, a Traktor pedig 74, viszont előbbinek egy, utóbbinak két mérkőzése van hátra.

KHL, 5500 néző.
Ivannyikov: 95,2% (Sztyelmah)
K
Koskinen: 92,9% (Beszpalov)
Naumenkov, Pyett, Gracsov, Nyikityenko, Ugarov
1
Hrabal, Lekomcev, Okulov, Romanov, Enlund
Antropov, Oszipov, Bergfors, Gynge, Schütz
2
Ozsiganov, Plehanov, Kopejkin, Koskiranta, Kugrisev
Vorobjov, Commodore, Bortnyikov, Zubov, Hodgman
3
Belov, Martinov, Gubin, Szannyikov, Sumakov
Zemcsonok, Tyernavszkij, Barbasov, Bocsarov, Drugov
4
Karavajev, Jakovlev, Ignatuskin, Karamnov, Kvartalnov
Szergej Szvetlov
E
Dmitrij Kvartalnov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 08:42 SZI Kopejkin Kugrisev
1-1 21:02 ADM Schütz Bergfors Gracsov
2-1 25:08 ADM Zubov Bortnyikov Hodgman
3-1 59:37 ADM EN Pyett
29 Kapura lövések száma 21
6 Kiállításpercek 10

A Metallurg Novokuznyeck hetet lőtt Habarovszkban. Az utolsó előtti helyen álló novokuznyeckiek előnye öt pont az Amurral szemben, így eldőlt, történelme legrosszabb KHL-es eredményét, az utolsó helyet éri el a klub.

KHL, 6900 néző.
Murigin: 84,1% (Jarvinen)
K
Lozskin: 94,1% (Szorokin)
Bikov, Loginov A., Litovcsenko, Lugin, Junykov
1
Giroux, Mantyla, Valujszkij, Lapenkov, McLean
Loginov V., Szedunov, Sztyepanov, Taraszov, Siskanov
2
Kanarszkij, Kapotov, Koszourov, Kurepanov, Mitrjakov
Jezsov, Reese, Klimcsuk, Krikunov, Fiszenko
3
Kamalov, Kuklev, Garejev, Jemelin, Muszin
Bilalov, Tyeszlenko, Abramov, Kacuba, Szmurov
4
Akszonyenko, Szkutar, Galimov, Zsafjarov, Szkladnyicsenko
Jevgenyij Popihin
E
German Tyitov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 07:23 MNK Lapenkov Valujszkij
0-2 16:01 MNK PP Kanarszkij Kurepanov Kapotov
1-2 30:08 AMR Krikunov Fiszenko Bikov
1-3 32:54 MNK Akszonyenko Galimov Szkladnyicsenko
1-4 33:40 MNK Valujszkij Giroux Lapenkov
2-4 40:50 AMR Lugin Junykov
2-5 41:46 MNK Zsafjarov
2-6 48:36 MNK Jemelin Garejev
2-7 59:46 MNK SH Mantyla Zsafjarov
34 Kapura lövések száma 44
8 Kiállításpercek 10
Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
SVK3 15:30 HKBTRB 4-5 HVÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ 0-4VÉGE
EBJL 18:55 VSVAVS 3-4 HVÉGE
MOL 19:00 MACGAL 15-2VÉGE
MOL 19:00 MISSCC 7-2VÉGE
január 22., vasárnap
EBYSL 12:00 RBSMAC 5-0VÉGE
MOL 12:30 FTCBRA 6-2VÉGE
EBJL 15:30 RBSETO 5-1VÉGE
EBYSL 15:40 VASTRK 0-1VÉGE
EBYSL 15:40 ZNOHKB 8-4VÉGE
EBYSL 17:30 SLLAVS 2-0VÉGE
MOL 18:00 BEOTIT 2-0VÉGE
MOL 18:00 MACUTE 4-0VÉGE
EBEL 18:15 AVSVSV 6-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., hétfő
ECHC 17:00 ZLNMAC 3-7VÉGE
MOL 18:00 BEODAB 1-4VÉGE
MOL 18:00 DHKSCC 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 12-1VÉGE
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK 18:30 MISDAB 
U20 18:40 KMHVAS 
MK 19:00 MACDHK 
U20 19:15 DHKMAC 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   KMHMIS 
U18 14:30 PEFAVS 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
U18 17:40 VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
U18 19:30 DHKTVS 
január 27., péntek
U20 15:00 MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 13:50 TVSMIS 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
január 29., vasárnap
EBYSL   DMJOHC 
EBYSL   HCIHKB 
EBYSL   MACZNO 
EBYSL   MZAVAS 
EBJL 13:10 AVSZAS 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 30., hétfő
MOL 17:30 BRABEO 
MOL 18:00 DABFTC 
    • M4 SPORT
MOL 18:00 DHKUTE 
MOL 18:30 TITBRA 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk