Az Amur végez az utolsó helyen

 

Az Admiral pedig továbbra is küzd a rájátszásért.

A KHL keleti újonca harcban áll a Traktorral a Keleti-főcsoport nyolcadik helyéért, így győzelmi kényszerrel léptek jégre a vlagyivosztokiak a Szibir ellen. A 9. percben Kopejkin révén a novoszibirszkiek szereztek vezetést, ám a második harmad elején Schütz egyenlített, Zubov fordított. A végén Pyett beállította a 3-1-es végeredményt, így az Admiral 75 pontos, a Traktor pedig 74, viszont előbbinek egy, utóbbinak két mérkőzése van hátra.

KHL, 5500 néző.
Ivannyikov: 95,2% (Sztyelmah)
K
Koskinen: 92,9% (Beszpalov)
Naumenkov, Pyett, Gracsov, Nyikityenko, Ugarov
1
Hrabal, Lekomcev, Okulov, Romanov, Enlund
Antropov, Oszipov, Bergfors, Gynge, Schütz
2
Ozsiganov, Plehanov, Kopejkin, Koskiranta, Kugrisev
Vorobjov, Commodore, Bortnyikov, Zubov, Hodgman
3
Belov, Martinov, Gubin, Szannyikov, Sumakov
Zemcsonok, Tyernavszkij, Barbasov, Bocsarov, Drugov
4
Karavajev, Jakovlev, Ignatuskin, Karamnov, Kvartalnov
Szergej Szvetlov
E
Dmitrij Kvartalnov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 08:42 SZI Kopejkin Kugrisev
1-1 21:02 ADM Schütz Bergfors Gracsov
2-1 25:08 ADM Zubov Bortnyikov Hodgman
3-1 59:37 ADM EN Pyett
29 Kapura lövések száma 21
6 Kiállításpercek 10

A Metallurg Novokuznyeck hetet lőtt Habarovszkban. Az utolsó előtti helyen álló novokuznyeckiek előnye öt pont az Amurral szemben, így eldőlt, történelme legrosszabb KHL-es eredményét, az utolsó helyet éri el a klub.

KHL, 6900 néző.
Murigin: 84,1% (Jarvinen)
K
Lozskin: 94,1% (Szorokin)
Bikov, Loginov A., Litovcsenko, Lugin, Junykov
1
Giroux, Mantyla, Valujszkij, Lapenkov, McLean
Loginov V., Szedunov, Sztyepanov, Taraszov, Siskanov
2
Kanarszkij, Kapotov, Koszourov, Kurepanov, Mitrjakov
Jezsov, Reese, Klimcsuk, Krikunov, Fiszenko
3
Kamalov, Kuklev, Garejev, Jemelin, Muszin
Bilalov, Tyeszlenko, Abramov, Kacuba, Szmurov
4
Akszonyenko, Szkutar, Galimov, Zsafjarov, Szkladnyicsenko
Jevgenyij Popihin
E
German Tyitov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 07:23 MNK Lapenkov Valujszkij
0-2 16:01 MNK PP Kanarszkij Kurepanov Kapotov
1-2 30:08 AMR Krikunov Fiszenko Bikov
1-3 32:54 MNK Akszonyenko Galimov Szkladnyicsenko
1-4 33:40 MNK Valujszkij Giroux Lapenkov
2-4 40:50 AMR Lugin Junykov
2-5 41:46 MNK Zsafjarov
2-6 48:36 MNK Jemelin Garejev
2-7 59:46 MNK SH Mantyla Zsafjarov
34 Kapura lövések száma 44
8 Kiállításpercek 10
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 17., vasárnap
ROM 10:30 SCCSPO 18-0VÉGE
EWHL 12:15 MEMKMH 3-4 HVÉGE
EBYSL 13:40 AVSVSV 5-0VÉGE
EBYSL 14:00 ETOSLL 5-3VÉGE
U20 16:00 MISVAS 1-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSZNO 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCDAB 5-1VÉGE
EL 18:30 UTEMAC 1-5VÉGE
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 
KHL 15:00 AVGSZK 
    • SPORT 2
U20 15:40 KMHZNO 
U18 16:00 PEFAVS 
U20 17:40 AVSETO 
U20 17:40 VASDHK 
U18 17:45 SZDKMH 
U18 18:00 ZEGMIS 
U20 18:30 UTEMAC 
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 
U18 15:40 VSVETO 
U18 16:30 PEFSCC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:30 MISSCC 
EL 18:30 TITUTE 
EL 19:00 MACFTC 
U18 19:00 EHLMIS 
U18 19:00 ZASAVS 
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 
U18 12:40 ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 
U18 16:00 KACVAS 
U18 16:00 RBSMIS 
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 
U18 18:55 OHWKMH 
EBEL 19:15 HCIAVS 
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
   H I R D E T É S
Partnerünk