Nyert a Szibir és az Admiral

 

Csütörtökön két mérkőzést rendeztek a KHL-ben.

Az Admiral Novokuznyeckbe látogatott. A Metallurg szerzett vezetést, de végül a vlagyivosztokiak nyertek, akik így 72 ponttal feljöttek a Keleti-főcsoport 8. helyére, de egy meccsel többet játszottak, mint a 71 Traktor és a 66 pontos Avangard.

KHL, 5500 néző.
Ivannyikov: 96,9% (Sztyelmah)
K
Szorokin: 86,4% (Lozskin: 100%)
Naumenkov, Pyett, Nyikityenko, Szokolov, Ugarov
1
Giroux, Mantyla, Valujszkij, Lapenkov, McLean
Vorobjov, Commodore, Gracsov, Zubov, Hodgman
2
Akszonyenko, Szkutar, Koszourov, Kurepanov, Mitrjakov
Antropov, Oszipov, Bergfors, Gynge, Schütz
3
Kamalov, Kuklev, Garejev A., Jemelin, Zsafjarov
Zemcsonok, Tyernavszkij, Barbasov, Bocsarov, Drugov
4
Kanarszkij, Kapotov, Velicskin, Galimov, Szkladnyicsenko
Szergej Szvetlov
E
German Tyitov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 05:27 MNK Valujszkij McLean
1-1 26:58 ADM Schütz Gynge
2-1 29:19 ADM PP Schütz Gynge
3-1 32:06 ADM PP Bergfors Antropov
34 Kapura lövések száma 32
8 Kiállításpercek 8

A Szibir büntetőkkel nyert Habarovszkban. Az Amur büntetőkre kényszerítette a novoszibirszkieket, ahol Vjacseszlav Belov döntött a hatodik párban. Győzelmével a Szibir megelőzte a keleti hatodik helyen az Avtomobilisztot.

KHL, 6843 néző.
Murigin: 97,5% (Jarvinen)
K
Beszpalov: 96,4% (Koskinen)
Bilalov, Loginov A., Litovcsenko, Lugin, Junykov
1
Hrabal, Lekomcev, Monya, Okulov, Enlund
Loginov V., Szedunov, Sztyepanov, Taraszov, Siskanov
2
Alekszejev, Kutuzov, Kopejkin, Koskiranta, Kugrisev
Jezsov, Reese, Klimcsuk, Krikunov, Fiszenko
3
Belov, Martinov, Gubin, Szannyikov, Sumakov
Bikov, Tyeszlenko, Abramov, Kacuba, Szmurov
4
Ozsiganov, Ignatuskin, Karamnov, Romanov
Jevgenyij Popihin
E
Dmitrij Kvartalnov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 19:51 SZI SH Sumakov
1-1 26:52 AMR PP Krikunov Fiszenko Klimcsuk
1-2 65:00 SZI GWS Belov
28 Kapura lövések száma 40
8 Kiállításpercek 6
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 GEPSCC 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 
U20 12:40 VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
U20 14:45 G99DHK 
U20 15:50 SLLMAC 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk