Nyert a Szibir és az Admiral

 

Csütörtökön két mérkőzést rendeztek a KHL-ben.

Az Admiral Novokuznyeckbe látogatott. A Metallurg szerzett vezetést, de végül a vlagyivosztokiak nyertek, akik így 72 ponttal feljöttek a Keleti-főcsoport 8. helyére, de egy meccsel többet játszottak, mint a 71 Traktor és a 66 pontos Avangard.

KHL, 5500 néző.
Ivannyikov: 96,9% (Sztyelmah)
K
Szorokin: 86,4% (Lozskin: 100%)
Naumenkov, Pyett, Nyikityenko, Szokolov, Ugarov
1
Giroux, Mantyla, Valujszkij, Lapenkov, McLean
Vorobjov, Commodore, Gracsov, Zubov, Hodgman
2
Akszonyenko, Szkutar, Koszourov, Kurepanov, Mitrjakov
Antropov, Oszipov, Bergfors, Gynge, Schütz
3
Kamalov, Kuklev, Garejev A., Jemelin, Zsafjarov
Zemcsonok, Tyernavszkij, Barbasov, Bocsarov, Drugov
4
Kanarszkij, Kapotov, Velicskin, Galimov, Szkladnyicsenko
Szergej Szvetlov
E
German Tyitov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 05:27 MNK Valujszkij McLean
1-1 26:58 ADM Schütz Gynge
2-1 29:19 ADM PP Schütz Gynge
3-1 32:06 ADM PP Bergfors Antropov
34 Kapura lövések száma 32
8 Kiállításpercek 8

A Szibir büntetőkkel nyert Habarovszkban. Az Amur büntetőkre kényszerítette a novoszibirszkieket, ahol Vjacseszlav Belov döntött a hatodik párban. Győzelmével a Szibir megelőzte a keleti hatodik helyen az Avtomobilisztot.

KHL, 6843 néző.
Murigin: 97,5% (Jarvinen)
K
Beszpalov: 96,4% (Koskinen)
Bilalov, Loginov A., Litovcsenko, Lugin, Junykov
1
Hrabal, Lekomcev, Monya, Okulov, Enlund
Loginov V., Szedunov, Sztyepanov, Taraszov, Siskanov
2
Alekszejev, Kutuzov, Kopejkin, Koskiranta, Kugrisev
Jezsov, Reese, Klimcsuk, Krikunov, Fiszenko
3
Belov, Martinov, Gubin, Szannyikov, Sumakov
Bikov, Tyeszlenko, Abramov, Kacuba, Szmurov
4
Ozsiganov, Ignatuskin, Karamnov, Romanov
Jevgenyij Popihin
E
Dmitrij Kvartalnov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 19:51 SZI SH Sumakov
1-1 26:52 AMR PP Krikunov Fiszenko Klimcsuk
1-2 65:00 SZI GWS Belov
28 Kapura lövések száma 40
8 Kiállításpercek 6
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 13., szombat
U18 13:40 AVSZNO 6-3VÉGE
U18 13:40 KMHVAS 4-6VÉGE
U18 16:10 MACOKR 10-1VÉGE
EL 17:00 SCCFTC 9-2VÉGE
ROM 17:30 SSTPRO 2-25VÉGE
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE INFO
MK 18:30 MISFTC INFO
U18 18:40 VASKMH INFO
MK 20:15 MACUTE INFO
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
DEBL   MARGEP 
EWHL   SAVKMH 
U18   GEPZEG 
U18   KACAVS 
U18   UTEOHC 
U18   VASETO 
U18   ZNOMAC 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
Partnerünk