Kanada feljött a 3. helyre

   

Magyarország továbbra is a 19. a világranglistán, a svédek maradtak az 1. helyen.

Az olimpiai döntő után nyilvánosságra hozták a legfrissebb világranglistát, amelynek élén maradt Svédország, viszont megközelítette őket Finnország, míg Kanada megelőzte az egyaránt a negyedöntőben bukó Oroszországot és Csehországot. Az élmezőnyben lezajlott egy Lettország–Németország és egy Franciaország–Dánia csere a 10., illetve a 12. helyen, a legnagyobbat pedig Szlovénia ugrotta, a 14. pozícióba jöttek föl a negyeddöntőjükkel, Fehéroroszországon, Ausztrián és Kazahsztánon keresztül. Magyarország továbbra is a 19., további világbajnoki ellenfeleink közül Ukrajna a 21., Japán a 22., Dél-Korea pedig a 23. helyen áll.

A férfi világranglista állása az olimpia után:

1. (0) Svédország 4000
2. (0) Finnország 3905
3. (2) Kanada 3840
4. (-1) Oroszország 3840
5. (-1) Csehország 3760
6. (0) USA 3705
7. (0) Svájc 3555
8. (0) Szlovákia 3485
9. (0) Norvégia 3350
10. (1) Lettország 3295
11. (-1) Németország 3260
12. (1) Franciaország 3065
13. (-1) Dánia 3050
14. (3) Szlovénia 3045
15. (-1) Fehéroroszország 3030
16. (-1) Ausztria 2985
17. (-1) Kazahsztán 2900
18. (0) Olaszország 2830
19. (0) Magyarország 2595
20. (2) Nagy-Britannia 2540
21. (-1) Ukrajna 2475
22. (-1) Japán 2405
23. (2) Dél-Korea 2400
24. (0) Hollandia 2355
25. (-2) Lengyelország 2350
26. (0) Litvánia 2145
27. (0) Románia 2075
28. (0) Észtország 2000
29. (1) Spanyolország 1910
30. (-1) Horvátország 1895
31. (0) Szerbia 1730
32. (4) Mexikó 1505
33. (6) Izrael 1440
34. (-2) Ausztrália 1330
35. (-2) Izland 1240
36. (-2) Belgium 1210
37. (-2) Új-Zéland 1120
38. (0) Kína 1000
39. (-2) Bulgária 940
40. (0) Törökország 825

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 4-1VÉGE
U18 17:40 AVSKMH 11-1VÉGE
MK 18:00 UTEMIS 2-5VÉGE
U18 18:00 MISMAC 2-3VÉGE
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 7-2VÉGE
NU18 16:00 HUNSVK ÉLŐ
EL 18:00 FTCSCC INFO
EL 18:30 TITBRA INFO
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
NU18 16:00 HUNCZE 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
NU18 16:00 HUNPOL 
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EBEL 19:15 HCIAVS 
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
EBEL 19:45 HCBAVS 
december 20., szerda
U18   MISKMH 
U20   PEFMIS 
EL 18:30 MISDAB 
MK 18:30 TITKMH 
MK 19:00 MACFTC 
december 21., csütörtök
U20   ZNOETO 
U20 15:40 AVSDHK 
KHL 17:30 CSZMMG 
    • SPORT 2
EBEL 18:45 AVSHCI 
EL 20:00 MACUTE 
    • M4 SPORT
december 22., péntek
U18 17:40 VASKMH 
EL 18:00 DABTIT 
EL 18:00 FTCMIS 
Partnerünk