Kedden 13.30-tól Oroszország–Norvégia

   

Magyar idő szerint délelőtt pedig a két EBEL-es ország csap össze.

Az IIHF honlapján bejelentették, kedden 9 órától Szlovénia–Ausztria, 13.30-tól Oroszország–Norvégia, 18 órától pedig Svájc–Lettország és Csehország–Szlovákia mérkőzést rendeznek. Az orosz–norvég és a cseh– szlovák mérkőzést a Duna Tv élőben közvetíti, míg a másik két mérkőzésről összefoglalót sugároznak.

A nyolcad- és negyeddöntők párosításai:

2014. február 18., 9.00: Szlovénia  (8.)–Ausztria (9.) (negyeddöntőbeli ellenfél: Svédország)
2014. február 18., 13.30: Oroszország (5.)–Norvégia (12.) (negyeddöntőbeli ellenfél: Finnország), Duna Tv (élő)
2014. február 18., 18.00: Svájc (6.)–Lettország (11.) (negyeddöntőbeli ellenfél: Kanada)
2014. február 18., 18.00: Csehország (7.)–Szlovákia (10.) (negyeddöntőbeli ellenfél: USA), Duna Tv (élő)

2014. február 19., 9.00: Svédország–Szlovénia/Ausztria
2014. február 19., 13.30: Finnország–Oroszország/Norvégia
2014. február 19., 18.00: Kanada–Svájc/Lettország
2014. február 19., 18.00: USA–Csehország/Szlovákia

olplayoff

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
   H I R D E T É S
Partnerünk