Kedden 13.30-tól Oroszország–Norvégia

   

Magyar idő szerint délelőtt pedig a két EBEL-es ország csap össze.

Az IIHF honlapján bejelentették, kedden 9 órától Szlovénia–Ausztria, 13.30-tól Oroszország–Norvégia, 18 órától pedig Svájc–Lettország és Csehország–Szlovákia mérkőzést rendeznek. Az orosz–norvég és a cseh– szlovák mérkőzést a Duna Tv élőben közvetíti, míg a másik két mérkőzésről összefoglalót sugároznak.

A nyolcad- és negyeddöntők párosításai:

2014. február 18., 9.00: Szlovénia  (8.)–Ausztria (9.) (negyeddöntőbeli ellenfél: Svédország)
2014. február 18., 13.30: Oroszország (5.)–Norvégia (12.) (negyeddöntőbeli ellenfél: Finnország), Duna Tv (élő)
2014. február 18., 18.00: Svájc (6.)–Lettország (11.) (negyeddöntőbeli ellenfél: Kanada)
2014. február 18., 18.00: Csehország (7.)–Szlovákia (10.) (negyeddöntőbeli ellenfél: USA), Duna Tv (élő)

2014. február 19., 9.00: Svédország–Szlovénia/Ausztria
2014. február 19., 13.30: Finnország–Oroszország/Norvégia
2014. február 19., 18.00: Kanada–Svájc/Lettország
2014. február 19., 18.00: USA–Csehország/Szlovákia

olplayoff

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 13., szombat
U18 13:40 AVSZNO 6-3VÉGE
U18 13:40 KMHVAS 4-6VÉGE
U18 16:10 MACOKR 10-1VÉGE
EL 17:00 SCCFTC 9-2VÉGE
ROM 17:30 SSTPRO 2-25VÉGE
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE INFO
MK 18:30 MISFTC INFO
U18 18:40 VASKMH INFO
MK 20:15 MACUTE INFO
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
DEBL   MARGEP 
EWHL   SAVKMH 
U18   GEPZEG 
U18   KACAVS 
U18   UTEOHC 
U18   VASETO 
U18   ZNOMAC 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
Partnerünk