Gyakorlatilag megvannak a nyolcaddöntők

   

Az oroszok pontvesztése azt jelenti, hogy a házigazda szinte biztosan nem végez az első négy hely egyikén, ehhez ugyanis az utolsó csoportmeccsen, a Kanada–Finnországon az egyik félnek legalább 6 góllal kellene nyernie.

Az már eldőlt, hogy a csehek a szlovákokkal, míg EBEL-es társaink egymással játszanak, így vagy az osztrákok, vagy a szlovénok ott lesznek a világ legjobb 8 válogatottja között Szocsiban. Oroszország nem várt plusz meccsel gazdagodott, nem pihenhet két napot a szerdai negyeddöntőkig, merthogy kedden még Norvégia vár rá.

A négy tuti negyeddöntős helyet Kanada, Finnország, Svédország és az Egyesült Államok szerzi meg, ez is 99%-ig biztos az utolsó mérkőzés előtt. A köztük kialakuló sorrendet még nem lehet megtippelni.

Kedden a következő nyolcaddöntők várhatók:

Oroszország–Norvégia (az alapszakasz 4. helyezettje a győztes ellenfele a következő körben)
Svájc–Lettország (az alapszakasz 3. helyezettje a győztes ellenfele a következő körben)
Csehország–Szlovákia (az alapszakasz 2. helyezettje a győztes ellenfele a következő körben)
Szlovénia–Ausztria (az alapszakasz 1. helyezettje a győztes ellenfele a következő körben)

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
ROM 17:30 PROSCC 2-7VÉGE
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 2-10VÉGE
U20 15:40 KMHZNO 2-6VÉGE
U18 16:00 PEFAVS 0-6VÉGE
U20 17:40 AVSETO 9-0VÉGE
U20 17:40 VASDHK 4-6VÉGE
U18 17:45 SZDKMH 2-8VÉGE
U18 18:00 ZEGMIS 2-3VÉGE
U20 18:30 UTEMAC ÉLŐ
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 
U18 15:40 VSVETO 
U18 16:30 PEFSCC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:30 MISSCC 
EL 18:30 TITUTE 
EL 19:00 MACFTC 
U18 19:00 EHLMIS 
U18 19:00 ZASAVS 
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 
U18 12:40 ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 
U18 16:00 KACVAS 
U18 16:00 RBSMIS 
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 
U18 18:55 OHWKMH 
EBEL 19:15 HCIAVS 
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
   H I R D E T É S
Partnerünk