Svájc–Csehország 1-0

 

A svájciak harmadjára is egygólos mérkőzést játszottak az olimpián.

A legutóbbi világbajnokság ezüstérmese harmadik szocsi mérkőzésén is csak egyetlen találat született. A 15. percben Smíd küzdött a palánk mellett Hollensteinnel, a svájci támadó visszapasszolt a korongot a kapu elé, ahol Bodenmann érkezett és belőtte Pavelec kapujába. A folytatásban nem esett gól, Jonas Hiller második mérkőzésén is shutouttal zárt. Ezzel eldőlt, Svájc a csoport második helyén végzett 6 ponttal és +1-es gólkülönbséggel, míg Csehországnak minden esélye megvan rá, hogy a legjobb csoportharmadik legyen, mert 3 pontos és csak -1 a gólkülönbsége, így a legjobb csoportnegyedikkel találkozhatna a nyolcaddöntőben.

Olimpia, 2014. feb. 15., szombat.
Hiller: 100% (Berra)
K
Pavelec: 96,2% (Salák)
Streit, Díaz, Niederreiter, Plüss, Moser
1
Zidlicky, Smíd, Cervenka, Plekanec, Jágr
Vauclair, Seger, Cunti, Wick, Brunner
2
Kaberle, Gudas, Michálek M., Krejci, Hemsky
Weber, Josi, Bodenmann, Hollenstein, Romy
3
Barinka, Michálek Z., Hanzal, Erat, Vorácek
Blindenbacher, Ambühl, Trachsler, Bieber, Gardner
4
Rozsíval, Novotny, Palat, Frolík, Nedved
Sean Simpson
E
Alois Hadamczík
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 14:10 SUI OL Bodenmann Hollenstein Romy
26 Kapura lövések száma 26
10 Kiállításpercek 6
Mérkőzés Időpont Televízió
Csehország–Svédország 2-4 Duna (felv., 21.45)
Sport1 (GER)
Lettország–Svájc 0-1
Finnország–Ausztria 8-4
Oroszország–Szlovénia 5-2 Duna (14.30-16.10)
Szlovákia–USA 1-7 Sport1 (GER)
Kanada–Norvégia 3-1 Duna (felv., 21.30)
Sport1 (GER)
Csehország–Lettország 4-2 Sport1 (GER)
Svédország–Svájc 1-0 Duna (14.30-16.10)
Sport1 (GER)
Kanada–Ausztria 6-0 Duna (felv., 21.35)
Sport1 (GER)
Norvégia–Finnország 1-6
Szlovákia–Szlovénia 1-3 Sport1 (GER)
USA–Oroszország 3-2 b. Duna
Sport1 (GER)
Svájc–Csehország 1-0 Duna (felv., 21.35)
Sport1 (GER)
Svédország–Lettország 2014. február 15., 18.00
Ausztria–Norvégia 2014. február 16., 9.00
Oroszország–Szlovákia 2014. február 16., 13.30 Duna
Sport1 (GER)
Szlovénia–USA 2014. február 16., 13.30
Finnország–Kanada 2014. február 16., 18.00 Duna (felv., 21.25)
Sport1 (GER)
nyolcaddöntő, 1. mérkőzés 2014. február 18., 9.00 Sport1 (GER)
nyolcaddöntő, 2. mérkőzés 2014. február 18., 13.30 Duna
nyolcaddöntő, 3. mérkőzés 2014. február 18., 18.00 Duna
nyolcaddöntő, 4. mérkőzés 2014. február 18., 18.00
negyeddöntő, 1. mérkőzés 2014. február 19., 9.00 Sport1 (GER)
negyeddöntő, 2. mérkőzés 2014. február 19., 13.30 Duna
negyeddöntő, 3. mérkőzés 2014. február 19., 18.00 Duna
negyeddöntő, 4. mérkőzés 2014. február 19., 18.00
elődöntő, 1. mérkőzés 2014. február 21., 13.00 Duna
elődöntő, 2. mérkőzés 2014. február 21., 18.00 Duna
mérkőzés a 3. helyért 2014. február 22., 16.00 Duna
döntő 2014. február 23., 13.00 Duna

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
augusztus 15., kedd
PRE 17:00 DABOLL 3-2VÉGE
PRE 18:00 FTCNZÁ 4-1VÉGE
PRE 18:00 TITSCC 4-5VÉGE
VIS 19:00 POPAVS 4-3VÉGE
augusztus 16., szerda
PRE 18:00 TOPSCC 2-4VÉGE
augusztus 17., csütörtök
PRE 15:00 DABJUN 3-7VÉGE
PRE 17:00 SKAUTE 2-3VÉGE
PRE 18:00 MISVC2 2-4VÉGE
U16 18:30 SPAHUN 1-12VÉGE
augusztus 18., péntek
PRE 18:00 TITVC2 6-0VÉGE
PRE 18:00 TOPUTE 4-0VÉGE
U16 19:00 BERHUN 0-8VÉGE
VIS 19:00 MACNZÁ 1-2VÉGE
augusztus 19., szombat
PRE 15:00 DABKOS 1-6VÉGE
U16 19:00 HUN
augusztus 20., vasárnap
PRE 19:00 DABBAY 
augusztus 24., csütörtök
PRE   SKLDAB 
BL 18:00 KLPMIF 
    • SPORT 2
augusztus 25., péntek
PRE   TOPDAB 
PRE 17:00 TITFTC 
BL 19:00 MÜNCRA 
    • SPORT 2
PRE 20:00 AMIBRA 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk