A nőknél a negyeddöntők jönnek

   

Oroszország Svájccal, Finnország pedig Svédországgal találkozik.

A szocsi olimpián a női torna elérkezett az egyenes kieséses szakaszhoz. 9 órától az A csoportban harmadik helyen végzett Finnország a B csoport második helyezettjével, Svédországgal játszik, a győztes pedig hétfőn az USA-val meccsel az elődöntőben.

13.30-tól Oroszország–Svájc mérkőzést rendeznek, amelynek győztesére Kanada vár. A vesztes csapatoknak sem ér véget a torna, ugyanis a nőknél rendeznek mérkőzéseket az 5.-8. helyért is, így akik ma kikapnak, Japánnal, illetve Németországgal játszik alsóházi elődöntőt.

Az olimpiai programja a női jégkorongozóknál:

Mérkőzés Időpont/Eredmény Televízió
USA–Finnország 3-1
Kanada–Svájc 5-0
Svédország–Japán 1-0
Oroszország–Németország 4-1
USA–Svájc 9-0
Finnország–Kanada 0-3
Németország–Svédország 0-4 Sport1 (GER)
Oroszország–Japán 2-1
Svájc–Finnország 3-4 h.
Kanada–USA 3-2
Japán–Németország 0-4 Sport1 (GER)
Svédország–Oroszország 1-3
Finnország–Svédország 2014. február 15., 9.00
Svájc–Oroszország 2014. február 15., 13.30
alsóházi elődöntő, 1. mérkőzés 2014. február 16., 9.00
alsóházi elődöntő, 2. mérkőzés 2014. február 16., 18.00
elődöntő, 1. mérkőzés 2014. február 17., 13.30 Sport1 (GER)
elődöntő, 2. mérkőzés 2014. február 17., 18.00
mérkőzés a 7. helyért 2014. február 18., 9.00
mérkőzés az 5. helyért 2014. február 18., 13.30
mérkőzés a 3. helyért 2014. február 20., 13.00 Sport1 (GER)
döntő 2014. február 20., 18.00 Sport1 (GER)

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 18., szerda
U20 16:50 KMHMIS 5-1VÉGE
U20 19:30 MACZEG 10-1VÉGE
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF 6-1VÉGE
U18 16:00 AVSUTE 3-4 HVÉGE
U18 16:00 ETOMIS 2-3 HVÉGE
EBYSL 18:00 AVSVIC 5-1VÉGE
MOL 18:00 DABBRA 3-4 HVÉGE
U18 18:10 VASMAC 1-4VÉGE
január 20., péntek
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
EBJL 18:40 HKBMAC 
MOL 19:00 FTCGAL 
EBEL 19:15 G99AVS 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 17:10 VASMZA 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
EBJL 18:55 VSVAVS 
MOL 19:00 MACGAL 
MOL 19:00 MISSCC 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk