A nőknél a negyeddöntők jönnek

   

Oroszország Svájccal, Finnország pedig Svédországgal találkozik.

A szocsi olimpián a női torna elérkezett az egyenes kieséses szakaszhoz. 9 órától az A csoportban harmadik helyen végzett Finnország a B csoport második helyezettjével, Svédországgal játszik, a győztes pedig hétfőn az USA-val meccsel az elődöntőben.

13.30-tól Oroszország–Svájc mérkőzést rendeznek, amelynek győztesére Kanada vár. A vesztes csapatoknak sem ér véget a torna, ugyanis a nőknél rendeznek mérkőzéseket az 5.-8. helyért is, így akik ma kikapnak, Japánnal, illetve Németországgal játszik alsóházi elődöntőt.

Az olimpiai programja a női jégkorongozóknál:

Mérkőzés Időpont/Eredmény Televízió
USA–Finnország 3-1
Kanada–Svájc 5-0
Svédország–Japán 1-0
Oroszország–Németország 4-1
USA–Svájc 9-0
Finnország–Kanada 0-3
Németország–Svédország 0-4 Sport1 (GER)
Oroszország–Japán 2-1
Svájc–Finnország 3-4 h.
Kanada–USA 3-2
Japán–Németország 0-4 Sport1 (GER)
Svédország–Oroszország 1-3
Finnország–Svédország 2014. február 15., 9.00
Svájc–Oroszország 2014. február 15., 13.30
alsóházi elődöntő, 1. mérkőzés 2014. február 16., 9.00
alsóházi elődöntő, 2. mérkőzés 2014. február 16., 18.00
elődöntő, 1. mérkőzés 2014. február 17., 13.30 Sport1 (GER)
elődöntő, 2. mérkőzés 2014. február 17., 18.00
mérkőzés a 7. helyért 2014. február 18., 9.00
mérkőzés az 5. helyért 2014. február 18., 13.30
mérkőzés a 3. helyért 2014. február 20., 13.00 Sport1 (GER)
döntő 2014. február 20., 18.00 Sport1 (GER)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 4-2VÉGE
U18 12:45 VSVKMH 11-0VÉGE
U20 12:50 HDJKMH 4-5VÉGE
EWHL 13:00 KMHNEH 7-0VÉGE
KK 13:30 CZBTXU 2-3 HVÉGE
KK 17:30 MISBRA 3-0VÉGE
EBEL 17:45 AVSEHL 1-4VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 0-3VÉGE
EL 18:00 FTCMAC 4-3VÉGE
U20 18:00 VICVAS 0-3VÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-2VÉGE
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
   H I R D E T É S
Partnerünk