Radivojevic került Gáborík helyére

 

Valószínűsíthető, hogy ezzel még nem értek véget a cserék Szlovákia keretében.

Ahogyan azt csütörtökön írtuk, Marián Gáborík kihagyja az olimpiát. Pótlására Branko Radivojevic kapott behívót, aki idáig is együtt tréningezett a kerettel az NHL-es játékosok érkezéséig. Újabb csere is megtörténhet a szlovákoknál, ugyanis a New York Islanders nem hajlandó elengedni a jó ideje sérült Lubomír Visnovskyt, így Granák és Sersen után újabb védő eshet ki Szlovákia keretéből.

Szlovákia olimpiai kerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Peter Budaj 1982 Montreal (NHL)
Jaroslav Halak 1985 St. Louis (NHL)
Jan Laco 1981 Donbassz (KHL)
Védők:
Ivan Baranka 1985 Avangard (KHL)
Zdeno Chára 1977 Boston (NHL)
Milan Jurcina 1983 TPS (FIN)
Martin Marincin 1992 Edmonton (NHL)
Andrej Meszáros 1985 Philadelphia (NHL)
Andrej Sekera 1986 Carolina (NHL)
Lubomír Visnovsky 1976 New York Islanders (NHL)
René Vydareny 1981 Mountfield (CZE)
Támadók:
Milan Bartovic 1981 Slovan (KHL)
Michal Handzus 1977 Chicago (NHL)
Marcel Hossa 1981 Dinamo Riga (KHL)
Marian Hossa 1979 Chicago (NHL)
Tomás Jurco 1992 Detroit (NHL)
Tomás Kopecky 1982 Florida (NHL)
Tomás Marcinko 1988 HC Kosice
Michel Miklik 1982 Slovan (KHL)
Peter Ölvecky 1985 Slovan (KHL)
Richard Pánik 1991 Tampa Bay (NHL)
Branko Radivojevic 1980 Slovan (KHL)
Tomas Surovy 1981 Dinamo Minszk (KHL)
Tomás Tatar 1990 Detroit (NHL)
Tomás Záborsky 1987 Szalavat Julajev (KHL)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 8., péntek
ROM 12:00 STEGAL 2-9VÉGE
DEBL 15:15 KMHGRZ 7-0VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 1-5VÉGE
EL 18:00 SCCMIS 1-3VÉGE
EL 18:30 TITFTC 3-2VÉGE
DEBL 19:15 GEPLNZ 10-0VÉGE
december 9., szombat
DEBL 11:15 GEPGRZ 9-2VÉGE
U18 13:00 VICETO 3-2 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 5-1VÉGE
U18 15:00 KACMAC 0-3VÉGE
EWHL 16:15 SAEKMH 1-4VÉGE
DEBL 16:25 MACLNZ 4-0VÉGE
EL 17:00 SCCMAC 3-4VÉGE
EL 17:00 VC2UTE 4-6VÉGE
U18 17:10 OKWMIS 2-3VÉGE
EL 17:30 BRAMIS 0-3VÉGE
U18 17:30 KMHEHL 0-10VÉGE
EBEL 17:45 AVSDEC 2-1VÉGE
U18 18:40 UTERBS 1-2VÉGE
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 
U18 17:20 ETOUTE 
ROM 17:30 STESCC 
EL 18:30 MISMAC 
U18 18:40 VASMIS 
EBEL 19:15 MZAAVS 
BL 20:00 ZSCLIB 
    • SPORT 2
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 
EL 17:50 VC2MAC 
MK 18:00 DABVAS 
december 14., csütörtök
U18   MISMAC 
U18 16:00 PEFZEG 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 SZDDHK 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18   AVSMIS 
U18   MACETO 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk