Magyarország–Lengyelország 0-0

   

A csütörtöki esti mérkőzés visszavágóján nem született gól.

Az előző napi magyar–lengyel összecsapás 6-2-es magyar sikerrel zárult, másnap reggel viszont gólképtelelen voltak az U15-ös válogatottak a 2×20 perc során. A magyar válogatott három kapuvasig jutott, továbbá mind a 14 próbálkozást védte a lengyel kapus. A magyaroknál az első húsz percben Nagy Kristóf 9, a második játékrészben Tóth Károly Balázs pedig 12 lövést védett, így mindketten kapott gól nélkül zártak. A magyar U15-ös csapat zárásként Ausztriával csap össze 17 órától.

A felnőtt válogatott bő kerete a februári EIHC-tornára:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Hetényi Zoltán 1988 Fehérvár
Rajna Miklós 1991 Fehérvár
Sevela Peter 1983 Dab.Docler
Védők:
Dósa Krisztián 1994 MAC
Gőz Balázs 1992 Morzine-Avoriaz (FRA)
Gröschl Tamás 1980 Dab.Docler
Hegyi Ádám 1986 Miskolc
Hüffner Adrián 1986 Dab.Docler
Orbán Attila 1990 Fehérvár
Reiter Attila 1994 Fehérvár
Szirányi Bence 1988 Fehérvár
Tokaji Viktor 1977 Fehérvár
Varga Arnold 1992 Fehérvár
Támadók:
Azari Zsolt 1986 Dab.Docler
Benk András 1987 Fehérvár
Galanisz Nikandrosz 1988 Dab.Docler
Kocsis Ferenc 1995 Fehérvár
Kovács Csaba 1984 Fehérvár
Ladányi Balázs 1976 Dab.Docler
Magosi Bálint 1989 Fehérvár
Mihály Árpád 1980 Fehérvár
Nemes Benjámin 1993 Fehérvár
Németh Attila 1992 Fehérvár
Sárpátki Tamás 1994 Fehérvár
Sebők Balázs 1994 Karpat (FIN)
Vas János 1984 Rouen (FRA)

A gdanski EIHC-torna programja (Lengyelország)

2014. február 6., csütörtök, 16.30: Magyarország–Fehéroroszország 1-2
2014. február 6., csütörtök, 20.00: Lengyelország–Olaszország 2-1
2014. február 7., péntek, 17.00: Fehéroroszország–Olaszország
2014. február 7., péntek, 20.45: Lengyelország–Magyarország
2014. február 8., szombat, 17.00: Olaszország–Magyarország
2014. február 8., szombat, 20.45: Lengyelország–Fehéroroszország

Az ifjúsági válogatott játékoskerete a franciaországi tornára:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Arany Gergely 1996 MAC
Daoda Olivér 1996 Fehérvár
Védők:
Garát Zsombor 1997 MAC
Jászai Dávid 1996 MAC
Kaiser Vilmos 1996 Vasas
Kovács Attila 1996 Avon (USA)
Láday Tamás 1996 Fehérvár
Stipsicz Bence 1997 MAC
Szabó Bence 1998 Fehérvár
Szaller Márk 1996 Fehérvár
Támadók:
Egyed Márk 1996 Mikkeli (FIN)
Erdély Csanád 1996 Fehérvár
Galló Vilmos 1996 Linköping (SWE)
Kiss Zsombor 1997 Bern (SUI)
Mazzag Dániel 1996 Fehérvár
Pápa Márton 1996 Vasas
Szabó Krisztián 1996 Fehérvár
Szűcs István 1997 UTE
Terbócs István 1996 MAC
Varga Olivér 1996 Vasas
Vizi Dániel 1997 Fehérvár
Vokla Roland 1996 Fehérvár

Stáb: Glen Williamson (vezetőedző), Antal István (edző), Ondrejcik Rastislav (edző), Sarkadi Csaba (fizioterapeuta), Magyar Péter (felszerelés-menedzser), Nagy Attila (csapatvezető)

U18, Colmar (Franciaország):

2014. február 6., csütörtök, 19.00: Franciaország–Magyarország 2-3
2014. február 7., péntek, 15.00: Magyarország–Olaszország
2014. február 8., szombat, 12.00: Magyarország–Szlovénia

Az ifjúsági válogatott játékoskerete az ausztriai tornára:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Gadácsi János 1997 Fehérvár
Nagy Péter 1997 Debrecen
Plesz Bendegúz 1997 Fehérvár
Védők:
Antal Arnold 1997 Fehérvár
Boros Dániel 1997 MAC
Herszényi András 1996 MAC
Inglis Ákos 1996 MAC
Laczkó Ákos 1997 Miskolc
Lakatos Levente 1996 MAC
Sarcia Antonio 1998 MAC
Támadók:
Baranyai Balázs 1997 Fehérvár
Erdei Zoltán 1998 Fehérvár
Felföldy Phillipp 1996 MAC
Gáspár Máté 1997 Linz (AUT)
Havasi Dávid 1997 MAC
Márkus Balázs 1997 UTE
Mátyásy Bence 1996 Vasas
Sági Martin 1997 UTE
Szabad Kevin 1997 Junior-Capitals (AUT)
Szlama Dániel 1997 Vasas
Szlépka Armand 1998 MAC
Tóth Renátó 1998 Fehérvár
Vincze Péter 1996 Debrecen

Stáb: Svasznek Bence (vezetőedző), Jánosi Csaba (edző), Farkas Tamás (edző), Tornyi Gábor (felszerelés-menedzser)

U18, Telfs (Ausztria):

2014. február 5., szerda, 19.00: Ausztria–Magyarország 5-2
2014. február 6., csütörtök, 14.00: Ausztria–Magyarország 6-1
2014. február 7., péntek, 13.00: Ausztria–Magyarország

Az U16-os válogatott játékoskerete a St. Pölten-i tornára:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Győri Boldizsár 1998 MAC
Szeles Martin 1999 Fehérvár
Védők:
Bán Károly 1998 Pesterzsébet
Bukor Rajmund 1998 Vasas
Darabos Krisztofer 1998 MAC
Horváth Bálint Dominik 1998 Pesterzsébet
Kováts Máté 1998 MAC
Pozsár Márk 1998 Pesterzsébet
Sarcia Antonio 1998 MAC
Sándor Flórián 1999 Fehérvár
Támadók:
Faragó Richárd 1998 MAC
Gombos Bence 1998 Zalaegerszeg
Gyurgyev Miklós 1998 MAC
Korchma Bence 1999 MAC
Kovács Olivér 1998 Fehérvár
Kreisz Brúnó 1999 MAC
Majoross Barnabás 1998 MAC
Molnár Dávid 1998 Debrecen
Nagy Ákos 1999 Fehérvár
Péter Andor 1999 Fehérvár
Szalóki Nándor 1998 Miskolc
Szita Donát 1998 Fehérvár
Török Patrik 1998 Zalaegerszeg

Stáb: Mayer Péter (vezetőedző), Mihály Jenő (edző), Fekecs Norbert (edző), György József (edző), Várady Csaba (kapusedző)

U16, St. Pölten (Ausztria):

2014. február 6., csütörtök, 10.40: Ausztria–Magyarország 5-4
2014. február 6., csütörtök, 19.40: Franciaország–Magyarország 2-1
2014. február 7., péntek, 19.40: Magyarország–Ausztria
2014. február 8., szombat, 10.00: LA Stars–Magyarország

Az U15-ös válogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Nagy Kristóf 1999 UTE
Tóth Károly Balázs 1999 MAC
Védők:
Bognár Patrik 1999 Fehérvár
Horváth Márton 1999 Fehérvár
Horváth Olivér 1999 UTE
Kiss Tamás 1999 Debrecen
Seregély Máté 2000 MAC
Szabó Zsolt 2000 UTE
Szécsi Patrik 2000 Pesterzsébet
Vincze Gergő 1999 Fehérvár
Támadók:
Almási Márk 2000 Fehérvár
Bugár Gábor 1999 MAC
Csiki Attila 1999 UTE
Horváth Ákos 1999 Pesterzsébet
Kedves Richárd 1999 MAC
Kiss Roland 1999 Fehérvár
Lőczi Árpád 1999 MAC
Madácsi Benedek 1999 Fehérvár
Makovics Bence 1999 DAB/Vasas
Révész Marcell 2000 UTE
Szalma Zsolt 1999 UTE
Türmer Gábor 1999 UTE

Stáb: Szilassy Zoltán (vezetőedző), Szongoth Kristóf (edző), Máthé Csaba (edző), Mercz Orsolya (csapatvezető), Tornyi Gábor (felszerelés-menedzser)

U15, Telfs (Ausztria):

2014. február 5., szerda, 8.30: Ausztria–Magyarország 4-2
2014. február 6., csütörtök, 19.00: Magyarország–Lengyelország 6-2
2014. február 7., péntek, 9.30: Magyarország–Lengyelország
2014. február 7., péntek, 17.00: Ausztria–Magyarország

A női U18-as válogatott játékoskerete a Négy Nemzet Tornára:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Horváth Vanessa 1999 Sportország SC U14
Németh Anikó 1996 Pesterzsébet U16
Poltzer Renáta 1997 MAC U16
Védők:
Holzer Bernadett 1998 KMH U16
Köles Kata 1996 Marilyn
Medgyes Dorottya 1996 MAC U16
Németh Bernadett 1996 Pesterzsébet U16
Odnoga Lotti 1999 Győri ETO U16
Szűcs Anita 1999 Sportország SC U14
Tóth Enikő 1996 Spisska Nová Ves (SVK)
Támadók:
Dabasi Réka 1996 Vasas U16
Gottlibet Zóra 1998 KMH U16
Grkovic Jelena 1997 MAC U16
Horváth Tifani 1996 UTE U18
Jókai Szilágyi Kinga 1997 SC Weinfelden (SUI)
Kiss Andrea 1996 MAC U16
Krivi Kriszti 1996 UTE U18
Nagy Orsolya 1996 Mannheim (GER)
Pavuk Petra 1998 Dunaújváros
Pártos Réka 1996 Pesterzsébet U16
Pintér Hanna 1998 MAC U16
Szelényi Lilien 1997 Vasas U16
Ungár Rebeka 1997 KMH U16

Női U18, 4 nemzet torna, Megyeri út:

2014. február 7., péntek, 15.00: Svédország–Csehország
2014. február 7., péntek, 18.00: Finnország–Magyarország
2014. február 8., szombat, 15.00: Finnország–Csehország
2014. február 8., szombat, 18.00: Svédország–Magyarország
2014. február 9., vasárnap, 12.10: Svédország–Finnország (Jégpalota)
2014. február 9., vasárnap, 13.00: Magyarország–Csehország

Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
március 25., szombat
U20 12:15 DHKAVS 5-7VÉGE
U20 18:00 MACVAS 4-0VÉGE
március 26., vasárnap
ROM 17:30 SCCBRA 3-4VÉGE
U16 18:00 AVSMAC 3-1VÉGE
március 27., hétfő
U18 18:10 UTESCC 3-2 HVÉGE
március 28., kedd
U18 18:40 SCCUTE 3-8VÉGE
március 29., szerda
NHL 01:00 BOSNSH 
    • SPÍLER TV
NHL 04:30 SJSNYR 
    • SPÍLER TV
KHL 18:00 LOKSZK 
    • SPORT 2
március 30., csütörtök
U14   UTEAVS 
NHL 02:05 PITCHI 
    • SPÍLER TV
KHL 18:00 AKBMMG 
    • SPORT 2
március 31., péntek
NHL 02:05 NSHTOR 
    • SPÍLER TV
ROC 15:40 VSVAVS 
ROC 16:10 MISVIC 
április 1., szombat
NHL 01:05 NYRPIT 
    • SPÍLER TV
ROC 15:40 MÜNAVS 
ROC 16:10 MISSLL 
április 2., vasárnap
NHL 01:05 TBLMTL 
    • SPÍLER TV
NHL 04:00 EDMANA 
    • SPÍLER TV
ROC 10:10 OLLAVS 
ROC 13:10 MISRIT 
NHL 21:05 BUFNYI 
    • SPÍLER TV
április 3., hétfő
U14   AVSUTE 
NHL 00:05 CBJWSH 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 HUNSLO 
VÁL 19:00 HUNSWE 
április 4., kedd
U18 13:10 HUNSLO 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk