St. Louis pótolja Stamkost

   

Ezzel a Tampa Bay támadója lesz minden idők legidősebb kanadai olimpikonja a jégkorongozók közül.

Néhány órával Stamkos kimaradásának bejelentése után megnevezték a helyettesét. Martin St. Louis a 2006-os olimpián szerepelt Torinóban, a vancouveri keretből viszont kimaradt. Személyében a Lightningon belülről pótolták a kieső Stamkost, a 38 éves St. Louis remek formában van, idén 56 meccsen 25+29-nél jár, amivel házi pontkirály a Tampa Bayben.

A kanadai válogatott olimpiára készülő kerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Roberto Luongo 1979 Vancouver
Carey Price 1987 Montreal
Mike Smith 1982 Phoenix
Védők:
Jay Bouwmeester 1983 St. Louis
Drew Doughty 1989 Los Angeles
Dan Hamhuis 1982 Vancouver
Duncan Keith 1983 Chicago
Alex Pietrangelo 1990 St. Louis
PK Subban 1989 Montreal
Marc-Édouard Vlasic 1987 San José
Shea Weber 1985 Nashville
Támadók:
Jamie Benn 1989 Dallas
Patrice Bergeron 1985 Boston
Jeff Carter 1985 Los Angeles
Sidney Crosby 1987 Pittsburgh
Matt Duchene 1991 Colorado
Ryan Getzlaf 1985 Anaheim
Chris Kunitz 1979 Pittsburgh
Patrick Marleau 1979 San José
Rick Nash 1984 New York Rangers
Corey Perry 1985 Anaheim
Patrick Sharp 1981 Chicago
Martin St. Louis 1975 Tampa Bay
John Tavares 1990 New York Islanders
Jonathan Toews 1988 Chicago

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-3ÉLŐ
U20 16:50 SLLKMH 
KK 17:30 BRACZB INFO
EL 18:00 DABMAC INFO
EL 18:00 UTEVC2 INFO
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC INFO
U20 20:00 HDJMAC 
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 
U20 12:40 VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
U20 14:45 G99DHK 
U20 15:50 SLLMAC 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk