Kóger és Nagy is gólpasszt adott

Eredményes napot zártak tengerentúli csatáraink.

Kóger Dániel csapata, az Elmira Jackals a Kalamazoo Wings otthonában lépett pályáára az ECHL-ben. A meccs hőse a Fehérvárban is megfordult amerikai játékos, Sam Ftorek volt, aki a rendes játékidő első és utolsó gólját is szerezte a hazaiaknak. A kettő között azonban Kógerék is lőttek kettőt, így jöhetett a hosszabbítás, majd a rávezetések. Ebben a műfajban a Kalamazoo volt a szerencsésebb, így 3-2-re nyertek és övék lett a több pont. Kóger jól játszott, gólpasszt adott az egyenlítő gólhoz és +2-vel zárta a meccset.

Két 1-1-re végződő harmad után a harmadik játékrészben állva hagyta ellenfelét a Quad City Mallards a CHL-ben. Nagy Gergő csapata az Allen Americanst fogadta hazai pályán és a 2-2-t hozó első negyven perc után a záró húsz percben nem csak lövésekben, de gólokban is felülmúlta a vendégeket, a vége 5-2 lett. Nagy Gergő egy gólpasszt adott, a negyedik, emberelőnyben született találatnál, kisebb szünet után tehát folytatta a pontgyártást a magyar csatár.

Cimkék: , , , , , ,

VÁL 18:30 HUNNOR INFO