Chernomaz csapatot hirdetett

   

A magyar válogatott szerda este és csütörtök délelőtt is edzett Gdanskban, a szakvezetés ezt követően kijelölte azt a 22 játékost, aki a 16.30-kor kezdődő mérkőzésen Fehéroroszország ellen jégre lép.

A magyar válogatott kapujában Hetényi Z. kezd, cseréje Sevela lesz. Rajna pihen az első gdanski meccsen. A hátvédek közül Dósa és Reiter, a csatároktól Kocsis marad ki a fehéroroszok ellen.

A hátvédpárok az előzetes tervek szerint maradnak végig, de több csatársorhoz is mehetnek majd a meccs folyamán. A sorok sorszáma nem sokat számít, hiszen mint azt Rich Chernomaz a Jégkorongblognak adott interjújában elmondta, végig négy sorral játszunk ezen a tornán. Az öt újonc közül tehát kettő mutatkozhat be csütörtökön, Sárpátki Tamás és Sebők Balázs.

A következő négy sorral várjuk a többségében KHL-es játékosokból álló ellenfelet:

Hüffner, Tokaji, Ladányi, Vas J., Mihály
Orbán, Varga, Kovács Cs., Galanisz, Magosi
Hegyi, Gőz, Németh, Nemes, Sárpátki
Szirányi, Gröschl, Azari, Sebők, Benk

A mérkőzés élőben nézhető, a részletekről itt írtunk.

A felnőtt válogatott kerete a lengyelországi EIHC-tornára:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Hetényi Zoltán 1988 Fehérvár
Rajna Miklós 1991 Fehérvár
Sevela Peter 1983 Dab.Docler
Védők:
Dósa Krisztián 1994 MAC
Gőz Balázs 1992 Morzine-Avoriaz (FRA)
Gröschl Tamás 1980 Dab.Docler
Hegyi Ádám 1986 Miskolc
Hüffner Adrián 1986 Dab.Docler
Orbán Attila 1990 Fehérvár
Reiter Attila 1994 Fehérvár
Szirányi Bence 1988 Fehérvár
Tokaji Viktor 1977 Fehérvár
Varga Arnold 1992 Fehérvár
Támadók:
Azari Zsolt 1986 Dab.Docler
Benk András 1987 Fehérvár
Galanisz Nikandrosz 1988 Dab.Docler
Kocsis Ferenc 1995 Fehérvár
Kovács Csaba 1984 Fehérvár
Ladányi Balázs 1976 Dab.Docler
Magosi Bálint 1989 Fehérvár
Mihály Árpád 1980 Fehérvár
Nemes Benjámin 1993 Fehérvár
Németh Attila 1992 Fehérvár
Sárpátki Tamás 1994 Fehérvár
Sebők Balázs 1994 Karpat (FIN)
Vas János 1984 Rouen (FRA)


A gdanski EIHC-torna programja:

2014. február 6., csütörtök, 16.30: Magyarország–Fehéroroszország (ImprezyLive.pl)
2014. február 6., csütörtök, 20.00: Lengyelország–Olaszország (TVP Sport)

2014. február 7., péntek, 17.00: Fehéroroszország–Olaszország (ImprezyLive.pl)
2014. február 7., péntek, 20.45: Lengyelország–Magyarország (TVP Sport)

2014. február 8., szombat, 17.00: Olaszország–Magyarország (ImprezyLive.pl)
2014. február 8., szombat, 20.45: Lengyelország–Fehéroroszország (TVP Sport)

A Hala Olivia 1972-ben épült, két jégpályát foglal magában. A centerpálya eseményeit 3800 néző követheti a helyszínen.

Hala Olivia Gdansk

Hala Olivia Gdansk 2

Hala Olivia Gdansk 3

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
ROM 17:30 PROSCC 2-7VÉGE
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 2-10VÉGE
U20 15:40 KMHZNO 2-6VÉGE
U18 16:00 PEFAVS 0-6VÉGE
U20 17:40 AVSETO 9-0VÉGE
U20 17:40 VASDHK 4-6VÉGE
U18 17:45 SZDKMH 2-8VÉGE
U18 18:00 ZEGMIS 2-3VÉGE
U20 18:30 UTEMAC 2-3VÉGE
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 6-2VÉGE
U18 15:40 VSVETO 5-2VÉGE
U18 16:30 PEFSCC 1-7VÉGE
EL 17:50 VC2BRA 4-3 HVÉGE
EL 18:30 MISSCC 4-1VÉGE
EL 18:30 TITUTE 5-2VÉGE
EL 19:00 MACFTC 6-1ÉLŐ
U18 19:00 EHLMIS ÉLŐ
U18 19:00 ZASAVS ÉLŐ
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 
U18 12:40 ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 
U18 16:00 KACVAS 
U18 16:00 RBSMIS 
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 
U18 18:55 OHWKMH 
EBEL 19:15 HCIAVS 
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
U20 19:10 DHKEHL 
   H I R D E T É S
Partnerünk