Chernomaz csapatot hirdetett

   

A magyar válogatott szerda este és csütörtök délelőtt is edzett Gdanskban, a szakvezetés ezt követően kijelölte azt a 22 játékost, aki a 16.30-kor kezdődő mérkőzésen Fehéroroszország ellen jégre lép.

A magyar válogatott kapujában Hetényi Z. kezd, cseréje Sevela lesz. Rajna pihen az első gdanski meccsen. A hátvédek közül Dósa és Reiter, a csatároktól Kocsis marad ki a fehéroroszok ellen.

A hátvédpárok az előzetes tervek szerint maradnak végig, de több csatársorhoz is mehetnek majd a meccs folyamán. A sorok sorszáma nem sokat számít, hiszen mint azt Rich Chernomaz a Jégkorongblognak adott interjújában elmondta, végig négy sorral játszunk ezen a tornán. Az öt újonc közül tehát kettő mutatkozhat be csütörtökön, Sárpátki Tamás és Sebők Balázs.

A következő négy sorral várjuk a többségében KHL-es játékosokból álló ellenfelet:

Hüffner, Tokaji, Ladányi, Vas J., Mihály
Orbán, Varga, Kovács Cs., Galanisz, Magosi
Hegyi, Gőz, Németh, Nemes, Sárpátki
Szirányi, Gröschl, Azari, Sebők, Benk

A mérkőzés élőben nézhető, a részletekről itt írtunk.

A felnőtt válogatott kerete a lengyelországi EIHC-tornára:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Hetényi Zoltán 1988 Fehérvár
Rajna Miklós 1991 Fehérvár
Sevela Peter 1983 Dab.Docler
Védők:
Dósa Krisztián 1994 MAC
Gőz Balázs 1992 Morzine-Avoriaz (FRA)
Gröschl Tamás 1980 Dab.Docler
Hegyi Ádám 1986 Miskolc
Hüffner Adrián 1986 Dab.Docler
Orbán Attila 1990 Fehérvár
Reiter Attila 1994 Fehérvár
Szirányi Bence 1988 Fehérvár
Tokaji Viktor 1977 Fehérvár
Varga Arnold 1992 Fehérvár
Támadók:
Azari Zsolt 1986 Dab.Docler
Benk András 1987 Fehérvár
Galanisz Nikandrosz 1988 Dab.Docler
Kocsis Ferenc 1995 Fehérvár
Kovács Csaba 1984 Fehérvár
Ladányi Balázs 1976 Dab.Docler
Magosi Bálint 1989 Fehérvár
Mihály Árpád 1980 Fehérvár
Nemes Benjámin 1993 Fehérvár
Németh Attila 1992 Fehérvár
Sárpátki Tamás 1994 Fehérvár
Sebők Balázs 1994 Karpat (FIN)
Vas János 1984 Rouen (FRA)


A gdanski EIHC-torna programja:

2014. február 6., csütörtök, 16.30: Magyarország–Fehéroroszország (ImprezyLive.pl)
2014. február 6., csütörtök, 20.00: Lengyelország–Olaszország (TVP Sport)

2014. február 7., péntek, 17.00: Fehéroroszország–Olaszország (ImprezyLive.pl)
2014. február 7., péntek, 20.45: Lengyelország–Magyarország (TVP Sport)

2014. február 8., szombat, 17.00: Olaszország–Magyarország (ImprezyLive.pl)
2014. február 8., szombat, 20.45: Lengyelország–Fehéroroszország (TVP Sport)

A Hala Olivia 1972-ben épült, két jégpályát foglal magában. A centerpálya eseményeit 3800 néző követheti a helyszínen.

Hala Olivia Gdansk

Hala Olivia Gdansk 2

Hala Olivia Gdansk 3

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 4-1VÉGE
U18 17:40 AVSKMH 11-1VÉGE
MK 18:00 UTEMIS 2-5VÉGE
U18 18:00 MISMAC 2-3VÉGE
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 7-2VÉGE
NU18 16:00 HUNSVK 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCSCC 3-4 HVÉGE
EL 18:30 TITBRA 3-4VÉGE
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 8-0VÉGE
NU18 16:00 HUNCZE 0-4VÉGE
VB20 16:00 AUTHUN 5-2VÉGE
U18 16:30 DHKGEP 24-1VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCB 4-5VÉGE
EL 18:00 DABSCC 3-1VÉGE
EL 18:30 UTEBRA 4-1VÉGE
U18 18:30 MACETO 10-2VÉGE
december 17., vasárnap
NU18 16:00 HUNPOL 
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EBEL 19:15 HCIAVS 
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
EBEL 19:45 HCBAVS 
december 20., szerda
U18   MISKMH 
U20   PEFMIS 
EL 18:30 MISDAB 
MK 18:30 TITKMH 
MK 19:00 MACFTC 
december 21., csütörtök
U20   ZNOETO 
U20 15:40 AVSDHK 
KHL 17:30 CSZMMG 
    • SPORT 2
EBEL 18:45 AVSHCI 
EL 20:00 MACUTE 
    • M4 SPORT
december 22., péntek
U18 17:40 VASKMH 
EL 18:00 DABTIT 
EL 18:00 FTCMIS 
december 23., szombat
U20 12:10 VASMAC 
Partnerünk