Olaszország lengyelországi kerete

 

Tom Pokel is szűkítette 40 főt meghaladó névsorát a csütörtökön kezdődő EIHC-tornára.

6 légióssal és sok honosított tengerentúlival – ahogy írtuk, közülük Ihnacak és Bentivoglio frissen igazolt az olasz válogatottba – utazik Lengyelországba az A csoportos válogatott. Magyarországgal a záró napon, tehát szombaton találkozik ez a csapat. Jó néhány ismerőssel találkozhatunk újra, a csapat magja itt volt Budapesten is tavaly áprilisban a világbajnokságon.

Olaszország játékoskerete a februári EIHC-tornára:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Adam Dennis 1985 Dornbirn (EBEL)
Andreas Bernard 1990 SaiPa (FIN)
Gianluca Vallini 1993 Fassa
Védők:
Christian Borgatello 1982 Val Pusteria
Armin Helfer 1980 Val Pusteria
Armin Hofer 1987 Val Pusteria
Roland Hofer 1990 Peliitat (FIN-2)
Trevor Johnson 1982 Valpellice
Hannes Oberdörfer 1989 Bolzano (EBEL)
Daniel Sullivan 1987 Asiago
Alex Trivellato 1993 Eisbaren Berlin (GER)
Támadók:
Luca Ansoldi 1982 Ritten
Sean Bentivoglio 1985 Asiago
Anton Bernard 1989 Bolzano (EBEL)
Patrick Bona 1981 Val Pusteria
Fabian Calovi 1991 Düsseldorf (GER)
Nathan Di Casmirro 1978 Sheffield Steelers (GBR)
Luca Felicetti 1981 Cortina
Nicola Fontanive 1985 Alleghe
Brian Ihnacak 1985 Valpellice
Diego Iori 1986 Fassa
Vincent Rocco 1987 Troja/Ljungby (SWE-2)
Robert Sirianni 1983 Val Pusteria
Thomas Spinell 1990 Ritten
Daniel Tudin 1978 Ritten

A gdanski EIHC-torna programja:

2014. február 6. csütörtök 16.30 Magyarország–Fehéroroszország
2014. február 6. csütörtök 20.00 Lengyelország–Olaszország

2014. február 7. péntek 17.00 Fehéroroszország–Olaszország
2014. február 7. péntek 20.45 Lengyelország–Magyarország

2014. február 8. szombat 17.00 Olaszország–Magyarország
2014. február 8. szombat 20.45 Lengyelország–Fehéroroszország

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
május 18., csütörtök
VB 16:15 RUSCZE 3-0VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:15 USAFIN 0-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CANGER 2-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 SUISWE 1-3VÉGE
    • SPORT 1 (23:30)
május 20., szombat
INL 09:00 MSKPHC 5-3VÉGE
INL 10:00 PHCMAC 3-7VÉGE
INL 11:00 MACMSK 2-5VÉGE
INL 12:15 ETOSZE 12-1VÉGE
INL 13:05 SZEROK 0-17VÉGE
INL 13:40 ROKETO 1-3VÉGE
VB 15:15 CANRUS 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:15 SWEFIN 4-1VÉGE
    • SPORT 2
május 21., vasárnap
VB 16:15 RUSFIN 5-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:45 CANSWE 1-2 BVÉGE
    • C8 (SPORT 2 22:00)
május 30., kedd
NHL 02:00 PITNSH 
    • SPÍLER TV
június 1., csütörtök
NHL 02:00 PITNSH 
    • SPÍLER TV
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk