Olaszország lengyelországi kerete

 

Tom Pokel is szűkítette 40 főt meghaladó névsorát a csütörtökön kezdődő EIHC-tornára.

6 légióssal és sok honosított tengerentúlival – ahogy írtuk, közülük Ihnacak és Bentivoglio frissen igazolt az olasz válogatottba – utazik Lengyelországba az A csoportos válogatott. Magyarországgal a záró napon, tehát szombaton találkozik ez a csapat. Jó néhány ismerőssel találkozhatunk újra, a csapat magja itt volt Budapesten is tavaly áprilisban a világbajnokságon.

Olaszország játékoskerete a februári EIHC-tornára:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Adam Dennis 1985 Dornbirn (EBEL)
Andreas Bernard 1990 SaiPa (FIN)
Gianluca Vallini 1993 Fassa
Védők:
Christian Borgatello 1982 Val Pusteria
Armin Helfer 1980 Val Pusteria
Armin Hofer 1987 Val Pusteria
Roland Hofer 1990 Peliitat (FIN-2)
Trevor Johnson 1982 Valpellice
Hannes Oberdörfer 1989 Bolzano (EBEL)
Daniel Sullivan 1987 Asiago
Alex Trivellato 1993 Eisbaren Berlin (GER)
Támadók:
Luca Ansoldi 1982 Ritten
Sean Bentivoglio 1985 Asiago
Anton Bernard 1989 Bolzano (EBEL)
Patrick Bona 1981 Val Pusteria
Fabian Calovi 1991 Düsseldorf (GER)
Nathan Di Casmirro 1978 Sheffield Steelers (GBR)
Luca Felicetti 1981 Cortina
Nicola Fontanive 1985 Alleghe
Brian Ihnacak 1985 Valpellice
Diego Iori 1986 Fassa
Vincent Rocco 1987 Troja/Ljungby (SWE-2)
Robert Sirianni 1983 Val Pusteria
Thomas Spinell 1990 Ritten
Daniel Tudin 1978 Ritten

A gdanski EIHC-torna programja:

2014. február 6. csütörtök 16.30 Magyarország–Fehéroroszország
2014. február 6. csütörtök 20.00 Lengyelország–Olaszország

2014. február 7. péntek 17.00 Fehéroroszország–Olaszország
2014. február 7. péntek 20.45 Lengyelország–Magyarország

2014. február 8. szombat 17.00 Olaszország–Magyarország
2014. február 8. szombat 20.45 Lengyelország–Fehéroroszország

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
április 17., kedd
NU16 14:20 HUNJPN 1-0VÉGE
VÁL 18:00 POLJPN 5-2VÉGE
VB18 19:00 HUNUKR 3-4VÉGE
NU16 19:20 HUNAUT 0-1 BVÉGE
április 18., szerda
NU16 13:00 HUNNOR 5-2VÉGE
VB18 15:30 HUNJPN 2-3 BVÉGE
VÁL 17:30 HUNUKR 5-4 BVÉGE
    • SPORT 1
április 19., csütörtök
NU16 09:30 HUNGER 0-4VÉGE
április 20., péntek
VB18 15:30 HUNAUT 0-4VÉGE
április 22., vasárnap
VB 12:30 GBRSLO 
VB 16:00 HUNKAZ 
    • SPORT 1
VB 19:30 POLITA 
április 23., hétfő
VB 16:00 SLOPOL 
    • SPORT 1
VB 19:30 ITAHUN 
    • SPORT 1
április 24., kedd
VB 16:00 KAZGBR 
    • SPORT 1
április 25., szerda
VB 12:30 ITAKAZ 
    • SPORT 1
VB 16:00 GBRPOL 
    • SPORT 1
VB 19:30 SLOHUN 
    • SPORT 1
április 26., csütörtök
VB 19:00 POLHUN 
    • SPORT 1
április 27., péntek
VB 16:00 KAZSLO 
    • SPORT 1
VB 19:30 ITAGBR 
    • SPORT 1
április 28., szombat
VB 12:30 KAZPOL 
VB 16:00 SLOITA 
VB 19:30 HUNGBR 
    • SPORT 1
Partnerünk