Kijelölték az utánpótlás-válogatottakat

 

A hétfői összetartások után kiderült, kik vehetnek részt a két U18-as, az U16-os és az U15-ös tornán ezen a héten.

Rengeteg válogatott mérkőzés vár ránk ezen a héten. Két korosztály szerdán már kezd is. Alább a teljes áttekintés olvasható.

A felnőtt válogatott bő kerete a februári EIHC-tornára:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Duschek Dávid 1988 Miskolc
Hetényi Zoltán 1988 Fehérvár
Rajna Miklós 1991 Fehérvár
Sevela Peter 1983 Dab.Docler
Védők:
Arany Máté 1994 Fehérvár
Dósa Krisztián 1994 MAC
Gőz Balázs 1992 Morzine-Avoriaz (FRA)
Hegyi Ádám 1986 Miskolc
Hetényi Péter 1991 Fehérvár
Hüffner Adrián 1986 Dab.Docler
Kiss Dániel 1991 Fehérvár
Korbuly Gergely 1994 Fehérvár
Orbán Attila 1990 Fehérvár
Pozsgai Tamás 1988 Fehérvár
Reiter Attila 1994 Fehérvár
Szirányi Bence 1988 Fehérvár
Tokaji Viktor 1977 Fehérvár
Varga Arnold 1992 Fehérvár
Vojtkó Mátyás 1993 Miskolc
Támadók:
Azari Zsolt 1986 Dab.Docler
Benk András 1987 Fehérvár
Fliszár Zalán 1994 Miskolc
Galanisz Nikandrosz 1988 Dab.Docler
Gröschl Tamás 1980 Dab.Docler
Hajós Roland 1990 Miskolc
Kocsis Ferenc 1995 Fehérvár
Kovács Csaba 1984 Fehérvár
Könczei Áron 1994 Debrecen
Ladányi Balázs 1976 Dab.Docler
Magosi Bálint 1989 Fehérvár
Mihály Árpád 1980 Fehérvár
Miskolczi Márk 1993 Miskolc
Nemes Benjámin 1993 Fehérvár
Németh Attila 1992 Fehérvár
Ritó László 1994 Miskolc
Sárpátki Tamás 1994 Fehérvár
Sebők Balázs 1994 Karpat (FIN)
Somogyi Balázs 1991 Dab.Docler
Vas János 1984 Rouen (FRA)
Vincze Péter 1995 Fehérvár

A gdanski EIHC-torna programja (Lengyelország)

2014. február 6., csütörtök, 16.30: Magyarország–Fehéroroszország
2014. február 6., csütörtök, 20.00: Lengyelország–Olaszország
2014. február 7., péntek, 17.00: Fehéroroszország–Olaszország
2014. február 7., péntek, 20.45: Lengyelország–Magyarország
2014. február 8., szombat, 17.00: Olaszország–Magyarország
2014. február 8., szombat, 20.45: Lengyelország–Fehéroroszország

Az ifjúsági válogatott játékoskerete a franciaországi tornára:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Arany Gergely 1996 MAC
Daoda Olivér 1996 Fehérvár
Védők:
Garát Zsombor 1997 MAC
Jászai Dávid 1996 MAC
Kaiser Vilmos 1996 Vasas
Kovács Attila 1996 Avon (USA)
Láday Tamás 1996 Fehérvár
Stipsicz Bence 1997 MAC
Szabó Bence 1998 Fehérvár
Szaller Márk 1996 Fehérvár
Támadók:
Egyed Márk 1996 Mikkeli (FIN)
Erdély Csanád 1996 Fehérvár
Galló Vilmos 1996 Linköping (SWE)
Kiss Zsombor 1997 Bern (SUI)
Mazzag Dániel 1996 Fehérvár
Pápa Márton 1996 Vasas
Szabó Krisztián 1996 Fehérvár
Szűcs István 1997 UTE
Terbócs István 1996 MAC
Varga Olivér 1996 Vasas
Vizi Dániel 1997 Fehérvár
Vokla Roland 1996 Fehérvár

Stáb: Glen Williamson (vezetőedző), Antal István (edző), Ondrejcik Rastislav (edző), Sarkadi Csaba (fizioterapeuta), Magyar Péter (felszerelés-menedzser), Nagy Attila (csapatvezető)

U18, Colmar (Franciaország):

2014. február 6., csütörtök, 19.00: Franciaország–Magyarország
2014. február 7., péntek, 15.00: Magyarország–Olaszország
2014. február 8., szombat, 12.00: Magyarország–Szlovénia

Az ifjúsági válogatott játékoskerete az ausztriai tornára:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Gadácsi János 1997 Fehérvár
Nagy Péter 1997 Debrecen
Plesz Bendegúz 1997 Fehérvár
Védők:
Antal Arnold 1997 Fehérvár
Boros Dániel 1997 MAC
Herszényi András 1996 MAC
Inglis Ákos 1996 MAC
Laczkó Ákos 1997 Miskolc
Lakatos Levente 1996 MAC
Sarcia Antonio 1998 MAC
Támadók:
Baranyai Balázs 1997 Fehérvár
Erdei Zoltán 1998 Fehérvár
Felföldy Phillipp 1996 MAC
Gáspár Máté 1997 Linz (AUT)
Havasi Dávid 1997 MAC
Márkus Balázs 1997 UTE
Mátyásy Bence 1996 Vasas
Sági Martin 1997 UTE
Szabad Kevin 1997 Junior-Capitals (AUT)
Szlama Dániel 1997 Vasas
Szlépka Armand 1998 MAC
Tóth Renátó 1998 Fehérvár
Vincze Péter 1996 Debrecen

Stáb: Svasznek Bence (vezetőedző), Jánosi Csaba (edző), Farkas Tamás (edző), Tornyi Gábor (felszerelés-menedzser)

U18, Telfs (Ausztria):

2014. február 5., szerda, 19.00: Ausztria–Magyarország
2014. február 6., csütörtök, 14.00: Ausztria–Magyarország
2014. február 7., péntek, 13.00: Ausztria–Magyarország

Az U16-os válogatott játékoskerete a St. Pölten-i tornára:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Győri Boldizsár 1998 MAC
Szeles Martin 1999 Fehérvár
Védők:
Bán Károly 1998 Pesterzsébet
Bukor Rajmund 1998 Vasas
Darabos Krisztofer 1998 MAC
Horváth Bálint Dominik 1998 Pesterzsébet
Kováts Máté 1998 MAC
Pozsár Márk 1998 Pesterzsébet
Sarcia Antonio 1998 MAC
Sándor Flórián 1999 Fehérvár
Támadók:
Faragó Richárd 1998 MAC
Gombos Bence 1998 Zalaegerszeg
Gyurgyev Miklós 1998 MAC
Korchma Bence 1999 MAC
Kovács Olivér 1998 Fehérvár
Kreisz Brúnó 1999 MAC
Majoross Barnabás 1998 MAC
Molnár Dávid 1998 Debrecen
Nagy Ákos 1999 Fehérvár
Péter Andor 1999 Fehérvár
Szalóki Nándor 1998 Miskolc
Szita Donát 1998 Fehérvár
Török Patrik 1998 Zalaegerszeg

Stáb: Mayer Péter (vezetőedző), Mihály Jenő (edző), Fekecs Norbert (edző), György József (edző), Várady Csaba (kapusedző)

U16, St. Pölten (Ausztria):

2014. február 6., csütörtök, 10.40: Ausztria–Magyarország
2014. február 6., csütörtök, 19.40: Franciaország–Magyarország
2014. február 7., péntek, 19.40: Magyarország–Ausztria
2014. február 8., szombat, 10.00: LA Stars–Magyarország

Az U15-ös válogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Nagy Kristóf 1999 UTE
Tóth Károly Balázs 1999 MAC
Védők:
Bognár Patrik 1999 Fehérvár
Horváth Márton 1999 Fehérvár
Horváth Olivér 1999 UTE
Kiss Tamás 1999 Debrecen
Seregély Máté 2000 MAC
Szabó Zsolt 2000 UTE
Szécsi Patrik 2000 Pesterzsébet
Vincze Gergő 1999 Fehérvár
Támadók:
Almási Márk 2000 Fehérvár
Bugár Gábor 1999 MAC
Csiki Attila 1999 UTE
Horváth Ákos 1999 Pesterzsébet
Kedves Richárd 1999 MAC
Kiss Roland 1999 Fehérvár
Lőczi Árpád 1999 MAC
Madácsi Benedek 1999 Fehérvár
Makovics Bence 1999 DAB/Vasas
Révész Marcell 2000 UTE
Szalma Zsolt 1999 UTE
Türmer Gábor 1999 UTE

Stáb: Szilassy Zoltán (vezetőedző), Szongoth Kristóf (edző), Máthé Csaba (edző), Mercz Orsolya (csapatvezető), Tornyi Gábor (felszerelés-menedzser)

U15, Telfs (Ausztria):

2014. február 5., szerda, 8.30: Ausztria–Magyarország
2014. február 6., csütörtök, 19.00: Magyarország–Lengyelország
2014. február 7., péntek, 9.30: Magyarország–Lengyelország
2014. február 7., péntek, 17.00: Ausztria–Magyarország

A női U18-as válogatott játékoskerete a Négy Nemzet Tornára:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Horváth Vanessa 1999 Sportország SC U14
Németh Anikó 1996 Pesterzsébet U16
Poltzer Renáta 1997 MAC U16
Védők:
Holzer Bernadett 1998 KMH U16
Köles Kata 1996 Marilyn
Medgyes Dorottya 1996 MAC U16
Németh Bernadett 1996 Pesterzsébet U16
Odnoga Lotti 1999 Győri ETO U16
Szűcs Anita 1999 Sportország SC U14
Tóth Enikő 1996 Spisska Nová Ves (SVK)
Támadók:
Dabasi Réka 1996 Vasas U16
Gottlibet Zóra 1998 KMH U16
Grkovic Jelena 1997 MAC U16
Horváth Tifani 1996 UTE U18
Jókai Szilágyi Kinga 1997 SC Weinfelden (SUI)
Kiss Andrea 1996 MAC U16
Krivi Kriszti 1996 UTE U18
Nagy Orsolya 1996 Mannheim (GER)
Pavuk Petra 1998 Dunaújváros
Pártos Réka 1996 Pesterzsébet U16
Pintér Hanna 1998 MAC U16
Szelényi Lilien 1997 Vasas U16
Ungár Rebeka 1997 KMH U16

Női U18, 4 nemzet torna, Megyeri út:

2014. február 7., péntek, 15.00: Svédország–Csehország
2014. február 7., péntek, 18.00: Finnország–Magyarország
2014. február 8., szombat, 15.00: Finnország–Csehország
2014. február 8., szombat, 18.00: Svédország–Magyarország
2014. február 9., vasárnap, 12.10: Svédország–Finnország (Jégpalota)
2014. február 9., vasárnap, 13.00: Magyarország–Csehország

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
ROM 17:30 PROSCC 2-7VÉGE
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 2-10VÉGE
U20 15:40 KMHZNO 2-6VÉGE
U18 16:00 PEFAVS 0-6VÉGE
U20 17:40 AVSETO 9-0VÉGE
U20 17:40 VASDHK 4-6VÉGE
U18 17:45 SZDKMH 2-8VÉGE
U18 18:00 ZEGMIS 2-3VÉGE
U20 18:30 UTEMAC 2-3VÉGE
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 
U18 15:40 VSVETO 
U18 16:30 PEFSCC INFO
EL 17:50 VC2BRA INFO
EL 18:30 MISSCC INFO
EL 18:30 TITUTE INFO
EL 19:00 MACFTC INFO
U18 19:00 EHLMIS 
U18 19:00 ZASAVS 
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 
U18 12:40 ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 
U18 16:00 KACVAS 
U18 16:00 RBSMIS 
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 
U18 18:55 OHWKMH 
EBEL 19:15 HCIAVS 
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
U20 19:10 DHKEHL 
   H I R D E T É S
Partnerünk