Norvégia sérülés miatt cserélt

 

Holtet helyét az újonc Jacobsen vette át.

Marius Holtet a Farjestad támadója még december 30-án szenvedett sérülést, hétfőn kiderült, nem fog felépülni az olimpiáig. Roy Johansen ezért cserélt Norvégia keretében, Holtet helyére az a Fredrik Lystad Jacobsen került, aki még nem lépett jégre tétmérkőzésen hazája válogatottjában.

Norvégia olimpiai kerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Lars Haugen 1987 Dinamo Minszk (KHL)
Steffen Söberg 1993 Valerenga
Lars Volden 1992 Blues Espoo (FIN)
Védők:
Alexander Bonsaksen 1987 Valerenga
Jonas Holös 1987 Lokomotiv (KHL)
Henrik Ödegaard 1988 Missouri (CHL)
Henrik Solberg 1987 Stavanger
Daniel Sörvik 1990 Valerenga
Ole-Kristian Tollefsen 1984 Farjestad (SWE)
Mats Trygg 1976 Lörenskog
Támadók:
Morten Ask 1980 Valerenga
Anders Bastiansen 1980 Farjestad (SWE)
Robin Dahlström 1988 Örebro (SWE)
Kristian Forsberg 1986 MODO (SWE)
Mads Hansen 1978 Storhamar
Fredrik Lystad Jacobsen 1990 Storhamar
Sondre Olden 1992 Valerenga
Ken Andre Olimb 1989 Düsseldorf (GER)
Mathis Olimb 1986 Frölunda (SWE)
Niklas Roest 1986 Karlskoga (SWE-2)
Mats Rosseli Olsen 1991 Frölunda (SWE)
Martin Röymark 1986 Farjestad (SWE)
Per-Age Skröder 1978 MODO (SWE)
Patrick Thoresen 1983 SZKA (KHL)
Mats Zuccarello 1987 New York Rangers (NHL)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
ROM 17:30 PROSCC 2-7VÉGE
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 2-10VÉGE
U20 15:40 KMHZNO 2-6VÉGE
U18 16:00 PEFAVS 0-6VÉGE
U20 17:40 AVSETO 9-0VÉGE
U20 17:40 VASDHK 4-6VÉGE
U18 17:45 SZDKMH 2-8VÉGE
U18 18:00 ZEGMIS 2-3VÉGE
U20 18:30 UTEMAC 2-3VÉGE
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 6-2VÉGE
U18 15:40 VSVETO 5-2VÉGE
U18 16:30 PEFSCC 1-7VÉGE
EL 17:50 VC2BRA 4-3 HVÉGE
EL 18:30 MISSCC 4-1VÉGE
EL 18:30 TITUTE 5-2VÉGE
EL 19:00 MACFTC 6-1VÉGE
U18 19:00 EHLMIS 2-4VÉGE
U18 19:00 ZASAVS 4-5VÉGE
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 4-3VÉGE
U18 12:40 ZASETO 0-10VÉGE
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 4-9VÉGE
U18 16:00 KACVAS 7-0VÉGE
U18 16:00 RBSMIS 13-1VÉGE
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 6-0VÉGE
U18 18:55 OHWKMH 4-2VÉGE
EBEL 19:15 HCIAVS 4-2VÉGE
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
U20 19:10 DHKEHL 
   H I R D E T É S
Partnerünk