Norvégia sérülés miatt cserélt

 

Holtet helyét az újonc Jacobsen vette át.

Marius Holtet a Farjestad támadója még december 30-án szenvedett sérülést, hétfőn kiderült, nem fog felépülni az olimpiáig. Roy Johansen ezért cserélt Norvégia keretében, Holtet helyére az a Fredrik Lystad Jacobsen került, aki még nem lépett jégre tétmérkőzésen hazája válogatottjában.

Norvégia olimpiai kerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Lars Haugen 1987 Dinamo Minszk (KHL)
Steffen Söberg 1993 Valerenga
Lars Volden 1992 Blues Espoo (FIN)
Védők:
Alexander Bonsaksen 1987 Valerenga
Jonas Holös 1987 Lokomotiv (KHL)
Henrik Ödegaard 1988 Missouri (CHL)
Henrik Solberg 1987 Stavanger
Daniel Sörvik 1990 Valerenga
Ole-Kristian Tollefsen 1984 Farjestad (SWE)
Mats Trygg 1976 Lörenskog
Támadók:
Morten Ask 1980 Valerenga
Anders Bastiansen 1980 Farjestad (SWE)
Robin Dahlström 1988 Örebro (SWE)
Kristian Forsberg 1986 MODO (SWE)
Mads Hansen 1978 Storhamar
Fredrik Lystad Jacobsen 1990 Storhamar
Sondre Olden 1992 Valerenga
Ken Andre Olimb 1989 Düsseldorf (GER)
Mathis Olimb 1986 Frölunda (SWE)
Niklas Roest 1986 Karlskoga (SWE-2)
Mats Rosseli Olsen 1991 Frölunda (SWE)
Martin Röymark 1986 Farjestad (SWE)
Per-Age Skröder 1978 MODO (SWE)
Patrick Thoresen 1983 SZKA (KHL)
Mats Zuccarello 1987 New York Rangers (NHL)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 4-1VÉGE
U18 17:40 AVSKMH 11-1VÉGE
MK 18:00 UTEMIS 2-5VÉGE
U18 18:00 MISMAC 2-3VÉGE
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk