Felpörögnek a magyar válogatottak

   

Ez a hét soha nem látott meccsdömpinget hoz különböző válogatott csapatainknál. 4 korosztály 5 csapata 6 helyszínen 20 mérkőzést játszik Magyarország színeiben szerdától vasárnapig. Adatbank.

A csapatok zöme a hét elején találkozik, és rövid összeszokás, hangolódás, kiválasztás után útnak indul Lengyelország, Franciaország vagy Ausztria felé. A hat tornából csak egyet rendeznek Magyarországon, az A csoportos világbajnokságra készülő női U18-as válogatott a három legjobb európai csapatot látja vendégül a Megyeri úton, péntektől vasárnapig. 15Ezenkívül a felnőtt válogatott meccseit van esélyünk megnézni, ezekről online közvetítés lesz a helyszínről.

A felnőtt válogatott bő kerete a februári EIHC-tornára:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Duschek Dávid 1988 Miskolc
Hetényi Zoltán 1988 Fehérvár
Rajna Miklós 1991 Fehérvár
Sevela Peter 1983 Dab.Docler
Védők:
Arany Máté 1994 Fehérvár
Dósa Krisztián 1994 MAC
Gőz Balázs 1992 Morzine-Avoriaz (FRA)
Hegyi Ádám 1986 Miskolc
Hetényi Péter 1991 Fehérvár
Hüffner Adrián 1986 Dab.Docler
Kiss Dániel 1991 Fehérvár
Korbuly Gergely 1994 Fehérvár
Orbán Attila 1990 Fehérvár
Pozsgai Tamás 1988 Fehérvár
Reiter Attila 1994 Fehérvár
Szirányi Bence 1988 Fehérvár
Tokaji Viktor 1977 Fehérvár
Varga Arnold 1992 Fehérvár
Vojtkó Mátyás 1993 Miskolc
Támadók:
Azari Zsolt 1986 Dab.Docler
Bartalis István 1990 Troja/Ljungby (SWE)
Benk András 1987 Fehérvár
Fliszár Zalán 1994 Miskolc
Galanisz Nikandrosz 1988 Dab.Docler
Gröschl Tamás 1980 Dab.Docler
Hajós Roland 1990 Miskolc
Kocsis Ferenc 1995 Fehérvár
Kovács Csaba 1984 Fehérvár
Könczei Áron 1994 Debrecen
Ladányi Balázs 1976 Dab.Docler
Magosi Bálint 1989 Fehérvár
Mihály Árpád 1980 Fehérvár
Miskolczi Márk 1993 Miskolc
Nemes Benjámin 1993 Fehérvár
Németh Attila 1992 Fehérvár
Ritó László 1994 Miskolc
Sárpátki Tamás 1994 Fehérvár
Sebők Balázs 1994 Karpat (FIN)
Sofron István 1988 Krefeld Pinguine (GER)
Somogyi Balázs 1991 Dab.Docler
Vas János 1984 Rouen (FRA)
Vincze Péter 1995 Fehérvár

A gdanski EIHC-torna programja (Lengyelország)

2014. február 6., csütörtök, 16.30: Magyarország–Fehéroroszország
2014. február 6., csütörtök, 20.00: Lengyelország–Olaszország
2014. február 7., péntek, 17.00: Fehéroroszország–Olaszország
2014. február 7., péntek, 20.45: Lengyelország–Magyarország
2014. február 8., szombat, 17.00: Olaszország–Magyarország
2014. február 8., szombat, 20.45: Lengyelország–Fehéroroszország

Az ifjúsági válogatott bő játékoskerete a franciaországi és az ausztriai tornára:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Arany Gergely 1996 MAC
Daoda Olivér 1996 Fehérvár
Gadácsi János 1997 Fehérvár
Nagy Péter 1997 Debrecen
Plesz Bendegúz 1997 Fehérvár
Védők:
Antal Arnold 1997 Fehérvár
Boros Dániel 1997 MAC
Garát Zsombor 1997 MAC
Gerencsér Dominik 1997 Mikkeli (FIN)
Herner Olivér 1996 MAC
Herszényi András 1996 MAC
Inglis Ákos 1996 MAC
Jászai Dávid 1996 MAC
Kaiser Vilmos 1996 Vasas
Kovács Attila 1996 Avon (USA)
Laczkó Ákos 1997 Miskolc
Láday Tamás 1996 Fehérvár
Lakatos Levente 1996 MAC
Pálfi Márk 1997 Pesterzsébet
Sarcia Antonio 1998 MAC
Stipsicz Bence 1997 MAC
Szabó Bence 1998 Fehérvár
Szaller Márk 1996 Fehérvár
Szautner Márk 1996 MAC
Támadók:
Baranyai Balázs 1997 Fehérvár
Egyed Márk 1996 Mikkeli (FIN)
Erdei Zoltán 1998 Fehérvár
Erdély Csanád 1996 Fehérvár
Fekete Gergő 1996 MAC
Felföldy Phillipp 1996 MAC
Galló Vilmos 1996 Linköping (SWE)
Gáspár Máté 1997 Linz (AUT)
Havasi Dávid 1997 MAC
Keresztury Erik 1996 Düsseldorf (GER)
Kiss Zsombor 1997 Bern (SUI)
Mazzag Dániel 1996 Fehérvár
Márkus Balázs 1997 UTE
Mátyásy Bence 1996 Vasas
Pápa Márton 1996 Vasas
Sági Martin 1997 UTE
Szabad Kevin 1997 Junior-Capitals (AUT)
Szabó Krisztián 1996 Fehérvár
Szlama Dániel 1997 Vasas
Szlépka Armand 1998 MAC
Szűcs István 1997 UTE
Terbócs István 1996 MAC
Tóth Renátó 1998 Fehérvár
Varga Olivér 1996 Vasas
Vincze Péter 1996 Debrecen
Vizi Dániel 1997 Fehérvár
Vokla Roland 1996 Fehérvár

U18, Colmar (Franciaország):

2014. február 6., csütörtök, 19.00: Franciaország–Magyarország
2014. február 7., péntek, 15.00: Magyarország–Olaszország
2014. február 8., szombat, 12.00: Magyarország–Szlovénia

U18, Telfs (Ausztria):

2014. február 5., szerda, 19.00: Ausztria–Magyarország
2014. február 6., csütörtök, 14.00: Ausztria–Magyarország
2014. február 7., péntek, 13.00: Ausztria–Magyarország

Az U16-os válogatott játékoskerete a St. Pölten-i tornára:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bozsó Kristóf 1998 Pesterzsébet
Győri Boldizsár 1998 MAC
Szeles Martin 1999 Fehérvár
Védők:
Banga Viktor 1998 UTE
Bán Károly 1998 Pesterzsébet
Bálint Tamás 1998 MAC
Bukor Rajmund 1998 Vasas
Dankó Miklós 1998 Miskolc
Darabos Krisztofer 1998 MAC
Horváth Bálint Dominik 1998 Pesterzsébet
Jancsó Dávid 1998 Fehérvár
Kováts Máté 1998 MAC
Pozsár Márk 1998 Pesterzsébet
Sarcia Antonio 1998 MAC
Támadók:
Faragó Richárd 1998 MAC
Gombos Bence 1998 Zalaegerszeg
Gyurgyev Miklós 1998 MAC
Korchma Bence 1999 MAC
Kovács Olivér 1998 Fehérvár
Kreisz Brúnó 1999 MAC
Majoross Barnabás 1998 MAC
Molnár Dávid 1998 Debrecen
Nagy Ákos 1999 Fehérvár
Péter Andor 1999 Fehérvár
Sebestyén Dávid 1998 MAC
Szalóki Nándor 1998 Miskolc
Szita Donát 1998 Fehérvár
Tóth Renátó 1998 Fehérvár
Török Patrik 1998 Zalaegerszeg
Török Viktor 1998 Graz (AUT)
Varga Tamás 1998 Vasas

U16, St. Pölten (Ausztria):

2014. február 6., csütörtök, 10.40: Ausztria–Magyarország
2014. február 6., csütörtök, 19.40: Franciaország–Magyarország
2014. február 7., péntek, 19.40: Magyarország–Ausztria
2014. február 8., szombat, 10.00: LA Stars–Magyarország

Az U15-ös válogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Kovács Dávid Márk 1999 Linz (AUT)
Nagy Kristóf 1999 UTE
Tóth Károly Balázs 1999 MAC
Védők:
Bognár Patrik 1999 Fehérvár
Horváth Márton 1999 Fehérvár
Horváth Olivér 1999 UTE
Kiss Tamás 1999 Debrecen
Koczka Barnabás 1999 Zalaegerszeg
Molnár András 1999 UTE
Sándor Flórián 1999 Fehérvár
Seregély Máté 2000 MAC
Szabó Zsolt 2000 UTE
Szécsi Patrik 2000 Pesterzsébet
Vas Márk 1999 Fehérvár
Vincze Gergő 1999 Fehérvár
Támadók:
Almási Márk 2000 Fehérvár
Bugár Gábor 1999 MAC
Csiki Attila 1999 UTE
Deák Levente 1999 Linz (AUT)
Horváth Ákos 1999 Pesterzsébet
Kedves Richárd 1999 MAC
Kirsch Dávid 1999 KMH
Kiss Roland 1999 Fehérvár
Kovács Sebestyén 2000 UTE
Lőczi Árpád 1999 MAC
Madácsi Benedek 1999 Fehérvár
Makovics Bence 1999 DAB/Vasas
Paluska Botond 1999 UTE
Révész Marcell 2000 UTE
Szalma Zsolt 1999 UTE
Tóth András 2000 MAC
Türmer Gábor 1999 UTE
Varga Balázs 1999 Pesterzsébet

U15, Telfs (Ausztria):

2014. február 5., szerda, 8.30: Ausztria–Magyarország
2014. február 6., csütörtök, 19.00: Magyarország–Lengyelország
2014. február 7., péntek, 9.30: Magyarország–Lengyelország
2014. február 7., péntek, 17.00: Ausztria–Magyarország

A női U18-as válogatott játékoskerete a Négy Nemzet Tornára:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Horváth Vanessa 1999 Sportország SC U14
Németh Anikó 1996 Pesterzsébet U16
Poltzer Renáta 1997 MAC U16
Védők:
Holzer Bernadett 1998 KMH U16
Köles Kata 1996 Marilyn
Medgyes Dorottya 1996 MAC U16
Németh Bernadett 1996 Pesterzsébet U16
Odnoga Lotti 1999 Győri ETO U16
Szűcs Anita 1999 Sportország SC U14
Tóth Enikő 1996 Spisska Nová Ves (SVK)
Támadók:
Dabasi Réka 1996 Vasas U16
Gottlibet Zóra 1998 KMH U16
Grkovic Jelena 1997 MAC U16
Horváth Tifani 1996 UTE U18
Jókai Szilágyi Kinga 1997 SC Weinfelden (SUI)
Kiss Andrea 1996 MAC U16
Krivi Kriszti 1996 UTE U18
Nagy Orsolya 1996 Mannheim (GER)
Pavuk Petra 1998 Dunaújváros
Pártos Réka 1996 Pesterzsébet U16
Pintér Hanna 1998 MAC U16
Szelényi Lilien 1997 Vasas U16
Ungár Rebeka 1997 KMH U16

Női U18, 4 nemzet torna, Megyeri út:

2014. február 7., péntek, 15.00: Svédország–Csehország
2014. február 7., péntek, 18.00: Finnország–Magyarország
2014. február 8., szombat, 15.00: Finnország–Csehország
2014. február 8., szombat, 18.00: Svédország–Magyarország
2014. február 9., vasárnap, 12.10: Svédország–Finnország (Jégpalota)
2014. február 9., vasárnap, 13.00: Magyarország–Csehország

Cimkék: , , , , , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
március 25., szombat
U20 12:15 DHKAVS 5-7VÉGE
U20 18:00 MACVAS 4-0VÉGE
március 26., vasárnap
ROM 17:30 SCCBRA 3-4VÉGE
U16 18:00 AVSMAC 3-1VÉGE
március 27., hétfő
U18 18:10 UTESCC 3-2 HVÉGE
március 28., kedd
U18 18:40 SCCUTE 3-8VÉGE
március 29., szerda
KHL 18:00 LOKSZK 
    • SPORT 2
március 30., csütörtök
U14   UTEAVS 
NHL 02:05 PITCHI 
    • SPÍLER TV
KHL 18:00 AKBMMG 
    • SPORT 2
március 31., péntek
NHL 02:05 NSHTOR 
    • SPÍLER TV
ROC 15:40 VSVAVS 
ROC 16:10 MISVIC 
április 1., szombat
NHL 01:05 NYRPIT 
    • SPÍLER TV
ROC 15:40 MÜNAVS 
ROC 16:10 MISSLL 
április 2., vasárnap
NHL 01:05 TBLMTL 
    • SPÍLER TV
NHL 04:00 EDMANA 
    • SPÍLER TV
ROC 10:10 OLLAVS 
ROC 13:10 MISRIT 
NHL 21:05 BUFNYI 
    • SPÍLER TV
április 3., hétfő
U14   AVSUTE 
NHL 00:05 CBJWSH 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 HUNSLO 
VÁL 19:00 HUNSWE 
április 4., kedd
U18 13:10 HUNSLO 
április 5., szerda
U14   UTEAVS 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk