Sobotka kiesett a cseh keretből

 

A St. Louis támadója a Carolina elleni meccsen sérült meg.

Csehország olimpiai kerete is módosul a torna előtt, ugyanis Vladimír Sobotka térdsérülést szenvedett pénteken az NHL-ben, így nem lesz ott a szocsi játékokon. Egyelőre nem nevezték meg, ki kerül a helyére, de napokon belül megteszik, ugyanis február 5-én Prágában találkozik a csapat, egy nappal később pedig Szocsiba repülnek.

A cseh válogatott olimpiára készülő kerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Jakub Kovár 1988 Avtomobiliszt (KHL)
Ondrej Pavelec 1987 Winnipeg (NHL)
Alexander Salák 1987 SZKA (KHL)
Védők:
Michal Barinka 1984 Vítkovice
Radko Gudas 1990 Tampa Bay (NHL)
Tomás Kaberle 1978 Kladno
Lukás Krajícek 1983 Dinamo Minszk (KHL)
Zbynek Michálek 1982 Phoenix (NHL)
Michal Rozsíval 1978 Chicago (NHL)
Ladislav Smíd 1986 Calgary (NHL)
Marek Zidlicky 1977 New Jersey (NHL)
Támadók:
Roman Cervenka 1985 SZKA (KHL)
Patrik Elias 1976 New Jersey (NHL)
Michael Frolík 1988 Winnipeg (NHL)
Martin Hanzal 1987 Phoenix (NHL)
Ales Hemsky 1983 Edmonton (NHL)
Jaromír Jágr 1972 New Jersey (NHL)
David Krejci 1986 Boston (NHL)
Milan Michálek 1984 Ottawa (NHL)
Petr Nedved 1971 Liberec
Jirí Novotny 1983 Lev (KHL)
Ondrej Palát 1991 Tampa Bay (NHL)
Tomás Plekanec 1982 Montreal (NHL)
Jakub Vorácek 1989 Philadelphia (NHL)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 4-1VÉGE
U18 17:40 AVSKMH 11-1VÉGE
MK 18:00 UTEMIS 2-5VÉGE
U18 18:00 MISMAC 2-3VÉGE
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 7-2VÉGE
NU18 16:00 HUNSVK 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCSCC 3-4 HVÉGE
EL 18:30 TITBRA 3-4VÉGE
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 8-0VÉGE
NU18 16:00 HUNCZE 0-4VÉGE
VB20 16:00 AUTHUN 5-2VÉGE
U18 16:30 DHKGEP 24-1VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCB 4-5VÉGE
EL 18:00 DABSCC 3-1VÉGE
EL 18:30 UTEBRA 4-1VÉGE
U18 18:30 MACETO 10-2VÉGE
december 17., vasárnap
NU18 16:00 HUNPOL 
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EBEL 19:15 HCIAVS 
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
EBEL 19:45 HCBAVS 
december 20., szerda
U18   MISKMH 
U20   PEFMIS 
EL 18:30 MISDAB 
MK 18:30 TITKMH 
MK 19:00 MACFTC 
december 21., csütörtök
U20   ZNOETO 
U20 15:40 AVSDHK 
KHL 17:30 CSZMMG 
    • SPORT 2
EBEL 18:45 AVSHCI 
EL 20:00 MACUTE 
    • M4 SPORT
december 22., péntek
U18 17:40 VASKMH 
EL 18:00 DABTIT 
EL 18:00 FTCMIS 
december 23., szombat
U20 12:10 VASMAC 
Partnerünk