Végleges a lengyelországi keret

   

Azari Zsolt, a Dab.Docler csatára és Duschek Dávid, a Miskolc kapusa bekerült a bő keretbe. A stáb 4 kapussal, 15 hátvéddel és 23 csatárral kezdi meg a munkát hétfőn.

Rich Chernomaz véglegesítette a néhány hete kijelölt bő válogatott keretet. A gdanski EIHC-torna előtt jelentős szűkítést hajt végre a stáb.

Ahogy legutóbb is jeleztük, a tengerentúlon játszó Kóger Dániel, Nagy Gergő és Nagy Krisztián, valamint finnországi és németországi légiósaink, Hári János és Vas Márton nem vesz részt a tornán klubelfoglaltság miatt, Sikorcin Ladislav és Bálizs Bence pedig sérülés miatt hiányzik ezúttal.

A válogatott tagjai 2014. február 3-án hétfőn találkoznak a Jégpalotában, ahol 17 órakor már edzenek is. Kedden két gyakorlás lesz, 10 és 17 órakor. Minden tréning 100 perces, és egymás elleni játékokkal készül a csapat az EIHC-tornára. A szűkített keret február 5-én, szerdán utazik el Gdanskba.

Jó hír, hogy a lengyelországi mérkőzések online közvetítésben megtekinthetők lesznek egy lengyel oldalon, a pontos részletekkel hamarosan jelentkezünk.

A felnőtt válogatott bő kerete a februári EIHC-tornára:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Duschek Dávid 1988 Miskolc
Hetényi Zoltán 1988 Fehérvár
Rajna Miklós 1991 Fehérvár
Sevela Peter 1983 Dab.Docler
Védők:
Arany Máté 1994 Fehérvár
Dósa Krisztián 1994 MAC
Gőz Balázs 1992 Morzine-Avoriaz (FRA)
Hegyi Ádám 1986 Miskolc
Hetényi Péter 1991 Fehérvár
Hüffner Adrián 1986 Dab.Docler
Kiss Dániel 1991 Fehérvár
Korbuly Gergely 1994 Fehérvár
Orbán Attila 1990 Fehérvár
Pozsgai Tamás 1988 Fehérvár
Reiter Attila 1994 Fehérvár
Szirányi Bence 1988 Fehérvár
Tokaji Viktor 1977 Fehérvár
Varga Arnold 1992 Fehérvár
Vojtkó Mátyás 1993 Miskolc
Támadók:
Azari Zsolt 1986 Dab.Docler
Bartalis István 1990 Troja/Ljungby (SWE)
Benk András 1987 Fehérvár
Fliszár Zalán 1994 Miskolc
Galanisz Nikandrosz 1988 Dab.Docler
Gröschl Tamás 1980 Dab.Docler
Hajós Roland 1990 Miskolc
Kocsis Ferenc 1995 Fehérvár
Kovács Csaba 1984 Fehérvár
Könczei Áron 1994 Debrecen
Ladányi Balázs 1976 Dab.Docler
Magosi Bálint 1989 Fehérvár
Mihály Árpád 1980 Fehérvár
Miskolczi Márk 1993 Miskolc
Nemes Benjámin 1993 Fehérvár
Németh Attila 1992 Fehérvár
Ritó László 1994 Miskolc
Sárpátki Tamás 1994 Fehérvár
Sebők Balázs 1994 Karpat (FIN)
Sofron István 1988 Krefeld Pinguine (GER)
Somogyi Balázs 1991 Dab.Docler
Vas János 1984 Rouen (FRA)
Vincze Péter 1995 Fehérvár

A gdanski EIHC-torna programja:

2014. február 6., csütörtök, 16.30: Magyarország–Fehéroroszország
2014. február 6., csütörtök, 20.00: Lengyelország–Olaszország
2014. február 7., péntek, 17.00: Fehéroroszország–Olaszország
2014. február 7., péntek, 20.45: Lengyelország–Magyarország
2014. február 8., szombat, 17.00: Olaszország–Magyarország
2014. február 8., szombat, 20.45: Lengyelország–Fehéroroszország

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 18., vasárnap
OG 04:10 GERNOR 2-1 BVÉGE
    • EUROSPORT 2
OGN 04:10 SUIKOR 2-0VÉGE
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 CZESUI 4-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 08:40 SWEJPN 1-2 HVÉGE
U14 09:00 HUNSDT 3-7VÉGE
U18 12:00 HUNUKR 3-2VÉGE
OG 13:10 CANKOR 4-0VÉGE
    • M4SPORT.HU
OG 13:10 SWEFIN 3-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
NU19 16:00 HUNPOL 0-7VÉGE
EIHC 19:15 POLHUN 2-3VÉGE
    • M4 SPORT
február 19., hétfő
OGN 05:10 USAFIN 5-0VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (5:30)
OGN 13:10 CANRUS 5-0VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
február 20., kedd
OG 04:10 USASVK 5-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (5:45)
OGN 04:10 SWEKOR 6-1VÉGE
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 SLONOR 1-2 HVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (9:00)
OGN 08:40 SUIJPN 1-0VÉGE
OG 13:10 FINKOR 5-2VÉGE
    • EUROSPORT 1 (14:30), M4SPORT.HU, M4 SPORT
OG 13:10 SUIGER 1-2 HVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT
EL 18:00 DABSCC 1-4VÉGE
U18 18:30 VASMIS 4-1VÉGE
U18 18:35 UTEKMH 5-1VÉGE
február 21., szerda
U18   OHRAVS 
OG 04:10 CZEUSA 
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 08:40 RUSNOR 
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT
OGN 08:40 RUSFIN 
    • EUROSPORT 2 (15:30), M4SPORT.HU
OG 13:10 CANFIN 
    • EUROSPORT, M4SPORT.HU, M4 SPORT
OG 13:10 SWEGER 
    • EUROSPORT, M4SPORT.HU, M4 SPORT
U20 15:00 DHKPEF 
U20 17:00 MISETO 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:00 UTEBRA 
EBEL 18:45 AVSZNO 
    • M4SPORT.HU
február 22., csütörtök
U20   OHCUTE 
U20   SLLVAS 
OGN 05:10 CANUSA 
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U20 14:40 AVSMAC 
U18 16:00 ETOMIS 
EL 18:00 UTEBRA 
EL 18:30 MISTIT 
EL 19:00 MACFTC 
U20 19:00 ETOKMH 
február 23., péntek
OG 08:40 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OG 13:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (13:45)
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 MISTIT 
EL 19:00 MACFTC 
február 24., szombat
U18   MACAVS 
OG 08:40 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OG 13:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U18 15:00 MISUTE 
EL 17:00 SCCDAB 
U20 18:00 MISUTE 
U18 18:30 ETOVAS 
február 25., vasárnap
EWHL   NEHKMH 
U20   G99VAS 
U20   MACAVS 
OG 05:10 döntő
    • EUROSPORT 1, M4 SPORT, EUROSPORT 2
U20 12:15 DHKETO 
DEBL 15:15 MRLNEH 
EL 17:00 SCCDAB 
U20 17:00 KMHOHC 
EL 17:30 BRAUTE 
Partnerünk