Kóger Dániel csapatot váltott

 

Két éven belül a hatodik ECHL-csapatához került, a Toledo Walleye-tól az Elmira Jackalshoz igazolt.

Kóger Dániel jól teljesít ebben a sérülésekkel szegélyezett szezonban. 12 mérkőzésen lépett jégre, 8 pontot szerzett, 3+5 lebontásban. Az Elmira ugyanúgy a liga gyengébb csapatai közé tartozik, mint a Toledo.

Kóger Dániel a Jégkorongblognak elmondta, túl sok játékos jött le a napokban az AHL-ből a Toledóhoz, így kevesebb játékidőt kapott volna, ezért döntött a váltás mellett, amit most ő igazából nem szeretett volna meglépni, de ilyen az élet az ECHL-ben azok számára, akik nem rendelkeznek AHL-szerződéssel.

“Igazából nem is tudok mit mondani a cseréről. Megtörtént, menni kell tovább, mindig is nehéz dolga volt egy ECHL-es szerződéssel ebben a ligában, mert a felülről leadott játékosok előnyt élveznek mindenhol.”

Új csapatában már pénteken bemutatkozhat, másnap pedig máris jégre léphet előző csapata ellen. A bordatörése már a múlté, de természetesen még érzi a nyomát az edzéseken és a mérkőzéseken.

Kóger Dániel még hozzátette, szeretné szépen befejezni a szezont, jó teljesítménnyel, és bízik benne, hogy ez évben ott lehet a világbajnokságra utazó magyar válogatottban.

Cimkék: , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
   H I R D E T É S
Partnerünk