1989: Nicholls 13-szor lő kapura

Január 28. Anno.

1941 ? A chicagói Les Cunningham a harmadik harmadban tíz perc négy másodperc alatt öt pontot (2+3) szerez, ezzel új NHL-csúcsot felállítva, amelyet csak 1978-ban dönt meg Bryan Trottier. Blackhawks?Canadiens 8-1

1984 ? Markus Mattsson hatalmas védéseinek köszönhetően a szezon első 51 találkozóján pontot szerző Wayne Gretzky az 52. mérkőzésén először pont nélkül marad. Az 51 mérkőzésen a ?Great One? 153 pontot termel 61+92 elosztásban. Oilers?Kings 2-4

1988 ? A New York játékosa, Marcel Dionne gólt szerez és ezzel ő az első játékos az NHL történetében, aki az első 17 szezon mindegyikében eléri a 20 gólos határt. Flyers?Rangers 2-5

1989 ? A Los Angeles-i Bernie Nicholls klubcsúcsot jelentő 13 alkalommal veszi célba a kaput az évad 51. meccsén, kétszer betalál és megszerzi a 49. és az 50. gólját így éppen lemarad az 50/50-es rekordról. Kings?Oilers 6-7

1992 ? A St. Louis-i Brett Hull az 50. meccsén megszerzi az 50. gólját, így Wayne Gretzky után a második játékos, aki két egymást követő évben is véghez viszi ezt a bravúrt. Kings?Blues 3-3

Születésnaposok ? Stan Smyl, Michal Pivonka, Mark Napier, Paul Henderson, Arnie Brown, Normand Rochefort, Jack Egers, Colin Campbell, Paul Shmyr, Daniel Carcillo.