Olaszország folytatja a honosításokat

 

A februári EIHC-tornára készül az olasz válogatott, a keretben újabb két kanadai kapott helyet.

Erős csapattal utazik Gdanskba az A csoportos világbajnokságra készülő olasz válogatott. Az áprilisban Budapesten  feljutó csapatból csak négy meghatározó játékos hiányzik majd ezúttal, a védelemben Egger, a csatárok között Iannone és Scandella, valamint a sérült Kostner nem lesz ott ezúttal. Pótlásukat máris megoldotta az olasz szövetség, két újabb kanadait honosítottak Ihnacak és Bentivoglio személyében, akiket Lengyelországban már ki is próbálnak majd.

Olaszorszag vb

Fotó: Mudra László (MJSZ)

A lengyel keretet korábban ismertettük, valamint írtunk a várható fehérorosz csapatról is. Magyarország egyelőre nagyon bő, 42 fős kerettel készül a torna előtti edzőtáborozásra.

Olaszország játékoskerete a februári EIHC-tornára:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Adam Dennis 1985 Dornbirn (EBEL)
Andreas Bernard 1990 SaiPa (FIN)
Philipp Kosta (T) 1991 Val Pusteria
Gianluca Vallini 1993 Fassa
Védők:
Andrea Ambrosi (T) 1987 Bolzano (EBEL)
Christian Borgatello 1982 Bolzano (EBEL)
Francesco De Biasio (T) 1985 Alleghe
Fabian Hackoffer (T) 1990 Ritten
Armin Helfer 1980 Val Pusteria
Armin Hofer 1987 Val Pusteria
Roland Hofer 1990 Peliitat (FIN-2)
Trevor Johnson 1982 Valpellice
Davide Nicoletti (T) 1986 Bolzano (EBEL)
Hannes Oberdörfer 1989 Bolzano (EBEL)
Ruben Rampazzo (T) 1993  Ritten
Daniel Sullivan 1987 Asiago
Alex Trivellato 1993 Eisbaren Berlin (GER)
Támadók:
Luca Ansoldi 1982 Ritten
Sean Bentivoglio 1985 Asiago
Anton Bernard (T) 1989 Bolzano (EBEL)
Patrick Bona 1981 Val Pusteria
David Borrelli 1981 Asiago
Fabian Calovi 1991 Düsseldorf (GER)
Nathan Di Casmirro 1978 Sheffield Steelers (GBR)
Luca Felicetti 1981 Cortina
Nicola Fontanive 1985 Alleghe
Markus Gander (T) 1989 Bolzano (EBEL)
Brian Ihnacak 1985 Valpellice
Marco Insam (T) 1989 Bolzano (EBEL)
Diego Iori 1986 Fassa
Vincent Rocco 1987 Troja/Ljungby (SWE-2)
Robert Sirianni 1983 Sheffield Steelers (GBR)
Thomas Spinell 1990 Ritten
Hannes Stofner (T) 1989 Sterzing/Vipiteno
Matteo Tessari (T) 1989 Asiago
Daniel Tudin 1978 Ritten

T=tartalék

A gdanski EIHC-torna programja:

2014. február 6. csütörtök 16.30 Magyarország–Fehéroroszország
2014. február 6. csütörtök 20.00 Lengyelország–Olaszország

2014. február 7. péntek 17.00 Fehéroroszország–Olaszország
2014. február 7. péntek 20.45 Lengyelország–Magyarország

2014. február 8. szombat 17.00 Olaszország–Magyarország
2014. február 8. szombat 20.45 Lengyelország–Fehéroroszország

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 20., szombat
EWHL 11:25 SAVKMH 3-2VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
U20 17:15 RBSAVS 5-4VÉGE
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 0-24VÉGE
U20 14:15 ZNOAVS 3-6VÉGE
U18 14:20 MISOKW 4-5 HVÉGE
U18 14:30 RBSAVS 8-3VÉGE
U20 15:10 VASHCI 8-1VÉGE
U18 16:00 ETOVSV 2-4VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 3-2 HVÉGE
U20 18:00 RBSMAC 6-3VÉGE
U20 18:40 KMHUTE 3-1VÉGE
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 7-1VÉGE
EL 20:00 TITFTC 5-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS Ö:7-6 BVÉGE
    • SPORT 2
január 24., szerda
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 18:40 AVSMAC 
U20 19:00 MISDHK 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   ZEGPEF 
U20 15:45 UTEOHC 
KHL 17:30 DMISBA 
    • SPORT 2
U20 17:40 VASG99 
U18 18:45 UTEVAS 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
január 27., szombat
DEBL   KMHGGV 
U18   AVSRBS 
U18   VSVETO 
U18   ZEGGEP 
U20   HDJMAC 
U20   VSVAVS 
U20 12:45 ETODHK 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 15:50 MACKAC 
EL 18:30 TITBRA 
U18 18:45 UTEMIS 
U18 19:40 VASEHL 
január 28., vasárnap
DEBL   GEPGGV 
U18   OHCMIS 
U20   HDJAVS 
U20   OHCDHK 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
U20 11:30 UTEKMH 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 13:20 MACRBS 
U18 15:20 UTEETO 
U18 16:35 KMHEHL 
EL 18:30 UTEDAB 
EL 19:50 VC2SCC 
január 29., hétfő
EL 18:00 FTCBRA 
EL 20:00 MACMIS 
    • M4 SPORT
január 30., kedd
U20 15:30 PEFKMH 
EL 18:30 TITSCC 
Partnerünk