Olaszország folytatja a honosításokat

 

A februári EIHC-tornára készül az olasz válogatott, a keretben újabb két kanadai kapott helyet.

Erős csapattal utazik Gdanskba az A csoportos világbajnokságra készülő olasz válogatott. Az áprilisban Budapesten  feljutó csapatból csak négy meghatározó játékos hiányzik majd ezúttal, a védelemben Egger, a csatárok között Iannone és Scandella, valamint a sérült Kostner nem lesz ott ezúttal. Pótlásukat máris megoldotta az olasz szövetség, két újabb kanadait honosítottak Ihnacak és Bentivoglio személyében, akiket Lengyelországban már ki is próbálnak majd.

Olaszorszag vb

Fotó: Mudra László (MJSZ)

A lengyel keretet korábban ismertettük, valamint írtunk a várható fehérorosz csapatról is. Magyarország egyelőre nagyon bő, 42 fős kerettel készül a torna előtti edzőtáborozásra.

Olaszország játékoskerete a februári EIHC-tornára:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Adam Dennis 1985 Dornbirn (EBEL)
Andreas Bernard 1990 SaiPa (FIN)
Philipp Kosta (T) 1991 Val Pusteria
Gianluca Vallini 1993 Fassa
Védők:
Andrea Ambrosi (T) 1987 Bolzano (EBEL)
Christian Borgatello 1982 Bolzano (EBEL)
Francesco De Biasio (T) 1985 Alleghe
Fabian Hackoffer (T) 1990 Ritten
Armin Helfer 1980 Val Pusteria
Armin Hofer 1987 Val Pusteria
Roland Hofer 1990 Peliitat (FIN-2)
Trevor Johnson 1982 Valpellice
Davide Nicoletti (T) 1986 Bolzano (EBEL)
Hannes Oberdörfer 1989 Bolzano (EBEL)
Ruben Rampazzo (T) 1993  Ritten
Daniel Sullivan 1987 Asiago
Alex Trivellato 1993 Eisbaren Berlin (GER)
Támadók:
Luca Ansoldi 1982 Ritten
Sean Bentivoglio 1985 Asiago
Anton Bernard (T) 1989 Bolzano (EBEL)
Patrick Bona 1981 Val Pusteria
David Borrelli 1981 Asiago
Fabian Calovi 1991 Düsseldorf (GER)
Nathan Di Casmirro 1978 Sheffield Steelers (GBR)
Luca Felicetti 1981 Cortina
Nicola Fontanive 1985 Alleghe
Markus Gander (T) 1989 Bolzano (EBEL)
Brian Ihnacak 1985 Valpellice
Marco Insam (T) 1989 Bolzano (EBEL)
Diego Iori 1986 Fassa
Vincent Rocco 1987 Troja/Ljungby (SWE-2)
Robert Sirianni 1983 Sheffield Steelers (GBR)
Thomas Spinell 1990 Ritten
Hannes Stofner (T) 1989 Sterzing/Vipiteno
Matteo Tessari (T) 1989 Asiago
Daniel Tudin 1978 Ritten

T=tartalék

A gdanski EIHC-torna programja:

2014. február 6. csütörtök 16.30 Magyarország–Fehéroroszország
2014. február 6. csütörtök 20.00 Lengyelország–Olaszország

2014. február 7. péntek 17.00 Fehéroroszország–Olaszország
2014. február 7. péntek 20.45 Lengyelország–Magyarország

2014. február 8. szombat 17.00 Olaszország–Magyarország
2014. február 8. szombat 20.45 Lengyelország–Fehéroroszország

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF 6-1VÉGE
U18 16:00 AVSUTE 3-4 HVÉGE
U18 16:00 ETOMIS 2-3 HVÉGE
EBYSL 18:00 AVSVIC 5-1VÉGE
MOL 18:00 DABBRA 3-4 HVÉGE
U18 18:10 VASMAC 1-4VÉGE
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
SVK3 15:30 HKBTRB 4-5 HVÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ 0-4VÉGE
EBJL 18:55 VSVAVS 3-4 HVÉGE
MOL 19:00 MACGAL 15-2VÉGE
MOL 19:00 MISSCC 7-2VÉGE
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
MOL 12:30 FTCBRA 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
U18   TVSMIS 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk