Lengyelország kijelölte februári keretét

 

A gdanski EIHC-tornán az ismert lengyel válogatott vár ránk, Fehéroroszország és Olaszország még nem jelölte ki bő keretét.

A novemberi kerethez képest kapusposzton nem történt változás, a védelemben Mateusz Bryk helyét Adrian Kowalowka vette át, míg a támadóknál Mateusz Bepierszcz esett ki, helyére Kacper Guzik került.

Lengyelország játékoskerete a februári EIHC-tornára:

Kapusok: Przemyslaw Odrobny (JKH GKS Jastrzebie), Tomasz Witkowski (TMH Polonia Bytom)

Védők: Rafal DutkaBartlomiej Pociecha (mindketten Ciarko PBS Bank KH Sanok), Adam BorzeckiPawel Dronia (mindketten Schwenninger Wild Wings, GER), Michal KotlorzJakub Wanacki (mindketten GKS Tychy), Patryk Wajda (928 KTH Krynica), Adrian Kowalowka (Comarch Cracovia)
Támadók: Marcin KoluszTomasz MalasinskiMikolaj LopuskiAdam BaginskiRadoslaw GalantKacper GuzikJakub Witecki (mind a heten GKS Tychy), Krzysztof ZapalaMarek Strzyzowski (mindketten Ciarko PBS Bank KH Sanok), Leszek LaszkiewiczGrzegorz Pasiut (JKH GKS Jastrzebie), Krystian Dziubinski (MMKS Podhale Nowy Targ)
Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 13., szombat
U18 13:40 AVSZNO 6-3VÉGE
U18 13:40 KMHVAS 4-6VÉGE
U18 16:10 MACOKR 10-1VÉGE
EL 17:00 SCCFTC 9-2VÉGE
ROM 17:30 SSTPRO 2-25VÉGE
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
MK 18:30 MISFTC 
U18 18:40 VASKMH 
MK 20:15 MACUTE 
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
DEBL   MARGEP 
EWHL   SAVKMH 
U18   GEPZEG 
U18   KACAVS 
U18   UTEOHC 
U18   VASETO 
U18   ZNOMAC 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
Partnerünk